Download Festival 2010

To ανοιγω. Επειδη το καλοκαιρακι οταν θα το βλεπουμε σε live streaming και θα σπαμμαορυμε το Summer Festivals 2010, θα μας κακοφανει.

Λεπον. Ακτς σο φαρ:
[CENTER]
](http://img704.imageshack.us/my.php?image=downloadcg.jpg)[/IMG][/CENTER]

Πανω κατω το ξεραμε, απο το λαθος των ACDC στο σαητ τους. Αλλα ναι. Οχι ασχημα, οχι ασχημα

Γενικα φετος μυριζομαι φεστιβαλ “για ολη την οικογενεια” που θα πιανει φανταζομαι σχεδον ολοκληρο το φασμα της ροκ

Μυριζομαι και Soundgarden δηλαδη, αλλα και ονοματα πιο μεηνστριμ πχ Paramore.

Ενηγουεη. Δω θα μιλαμε.

Φετος θελω να παω σενα φεστιβαλ εξω γαμωτο. Και δεν θα με χαλαγε καθοοοολου ναταν το Download, κουβαλα και ιστορια εξαλλου.

Discuss

βολμπητ :cry: τους κυνηγαω κοντα 2 χρονια γαμω

a) όταν λες “έξω” τι ακριβώς εννοείς?:-k

β) ΜΟΝΟ ντεφτόουνς σο φαρ, αλλά έτσι κι αλλιώς αυτά τα χεστιβάλια παραείναι μεγάλα για την αφεντιά μου.

Καλό είναι ρε γαμώτο, όμως πανάκριβο.180 λίρες το τριήμερο δηλαδή αρκετά πάνω απο διακόσια ευρώ είναι πολλά όταν τα γερμανικά παίζουν στα 130 ευρώ και το Rock Werchter για τέσσερις μέρες είναι στα 180.Γενικά η επιλογή της Αγγλίας για festival στην επαρχία δεν είναι και η φθηνότερη λόγω ακριβών μεταφορικών και κοστους ζωής.Προσωπικά περιμένω νέες ανακοινώσεις από Ηurricane Nova Rock kai Werchter για να αποφασίσω.

τρου δατ τρου δατ. το werchter, για τα γουστα μου που μυριζουν γιασεμί, ειναι χαρμα.

Την ιδια μερα AC/DC και Motorhead;;; 8O

ΚΟΛΑΣΗΗΗ!!!

Η σειρα στην αφισα(περα απο τους head ac-dc) ειναι τυχαια ετσι?:expressionless:

Οχι.Αγγλια ειναι αυτη. :stuck_out_tongue:

Μαλλον θα κλεισω αρχες φλεβαρη,εκτος και ανακοινωθει κανα υπερ-τουμπανι φεστ γκοθιλας-θορυβου-ελεκτροπιου ή πανκιζουσας νοοτροπιας-ακεντεκε δεν ηθελα να ξαναδω για να κρατησω μοναδικη την εμπειρια περισυ,αλλα ειδωμεν…-…πολλα λεφτα ομως,μλκια…Τζεησον,χοουπ το ση γιου δεαρ εγκεν…

Το έψηνα, αλλά μόνο αν ανακοινώσει μπάντα που καίγομαι και δεν έχω δεί (π.χ Aerosmith, Van Halen)

Οπότε ΑC/DC μάλλον θα τους δω στη Σόφια.

Ωραια πραγματα!Εγω πηγα περσυ και το φεστιβαλ ειναι απιστευτο…σεβασμος στα λεφτα που δινεις…Τελεια οργανωση,τελειες σκηνες…αυτα ειναι!!!8)

Ετοιμασου γιατι παιζει γερη φημη για δαυτους…

10 Ιουνιου πεταμε…:stuck_out_tongue:

'Εχει κάνει κανείς απο δω camping στο download να μου πει τις συνθήκες πάνω-κάτω? :stuck_out_tongue:

όλα κομπλέ μέχρι να βρέξει. Επίσης υπάρχει θέμα με την απόσταση απο το χώρο κατασκήνωσης εώς το συναυλιακό χώρο αλλά είναι όλα εξαιρετικά οργανωμένα. Πάνω-κάτω είναι το ίδιο με τα υπόλοιπα φεστιβάλ. Είναι το τελευταίο που πρέπει να σε νοίαζει.

Κοιτα, το καμπινγκ ειναι γαματο σε τετοια φεστιβαλ…περσυ εγω που πηγα εμεινα σε χοτελ κοντα στο Ντονινγκτον,αλλα ηταν παρομοιο με του Βακεν που ειχα μεινει…τρελλη φαση,γινεται πολυ χαβαλες…απλα το καμπινγκ του DOWNLOAD ειναι πιο φασαριοζικο απο του Βακεν…παντως μην το σκεφτεσαι αν ειναι να πας…το τελευταιο πραγμα θα ειναι η διαμονη…και μονο η αισθηση του φεστιβαλ φτανει…:respect:

Κι εγώ πήγα πέρισυ αλλά έμεινα στο Ντέρμπυ… Απίστευτη εμπειρία, οργάνωση σε απίστευτο βαθμό και άκουσα και τα καλύτερα για το κάμπινγκ από παιδιά που έμεναν εκεί… Φέτος με εξαίρεση τους Deftones δεν με ψήνει ιδιαίτερα, αλλά νωρίς είναι ακόμα, πέντε μέρες έχουν να γεμίσουν, άρα δεν το βλέπω κι απίθανο να ανηφορίζω… :roll:

Σήμερα έχουμε κι αλλες ανακοινωσεις ε

Ο τοπος βρωμα Rage Against The Machine πανδως

Οι ratm δεν ειπαν ομως οτι θα κανουν μια μονο συναυλια σε καποιο παρκο στο λονδινο λογω του RAGE AGAINST THE MACHINE FOR CHRISTMAS NO.1 ???

ναι αλλα, http://www.rocksound.tv/news/article/more-rage-against-the-machine-shows-announced

Rage Against The Machine και Aerosmith λοιπον

ΔΕ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ

Περιμενουμε αλλες 5 μπαντες περιπου στις 2 ωρα ελλαδας =Δ

Aerosmith και Rage Against The Machine στο download…
ενταξη ξεφευγει το φεστιβαλ!!
μακαρι να ερθουν και κατα δω οι RATM!!!

εντιτ: απο το twitter
downloadfest PS - Aerosmith will be fronted by STEVE TYLER!