Dream Theater

Ναι σωστό αυτός πρέπει να είναι.

Την είχα τσεκαρει την μπλε και κίτρινη φιγούρα πάνω σε αυτό το Χ αλλά δεν έκατσα να ψάξω τα εξώφυλλα να βρω τι μπορεί να είναι. Το Awake με ιντριγκάρει αρκετά με την “απουσία” του, γιατί έχει πολύ πράγμα που θα μπορούσε να μπει. Βλέπω το εξώφυλλο και δεν έχει φάτσα το φεγγάρι, αλλά θα μπορούσε να είναι αυτό ίσως

??

image

4 Likes

είναι σίγουρα ολοκληρωμενη η εικόνα? παίζει να έχει κ άλλο

Ναι αυτη ειναι η εικονα, αφου την ανεβασαν σε ολες τις επισημες σελιδες τους στα social.

Υπαρχει ενας τυπος που σκυβει στα αριστερα διπλα στις μπαλες του Newton, ο οποιος θα μπορουσε να ειναι ο τυπος στο εξωφυλλο του A View From The Top Of The World. Υπαρχει ενα ταξι στο τελευταιο Χ δεξια δεξια που δεν εχω ιδεα απο που ειναι, αν και αισθητικα ταιριαζει στο Systematic Chaos. Και υπαρχει και το φεγγαρι με το προσωπο.

Εσπαγα το κεφαλι μου να βρω στο εξωφυλλο αυτο το προσωπακι που μοιαζει με παιδικη ζωγραφια γιατι ημουν ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι ηταν καπου στο Six Degrees, και τελικα ειναι απο οπισθοφυλλο. Εχει κανεις προχειρο το Awake να τσεκαρει καπου μεσα για το φεγγαρι?

1 Like

Κι αυτό είναι από το Octavarium

1 Like

Έσβησα το όνομα στις καρδουλες καθώς πρόκειται για χρήστη (!)

Ο Portnoy επιβεβαιώνει ότι δε θα έχουν καθόλου support μπάντες, που σημαίνει σχεδόν σίγουρα ότι θα παίζουν κάνα τρίωρο. Ίσως λίγο λιγότερο μιας και έχουν μεγαλώσει πλέον, αλλά το δυομισαωρο πιστεύω είναι εγγυημένο 100% .

5 Likes

Μακαρι να ερθουν και απο τα μερη μας

4 Likes

3 ώρες Dream Theater?? τέλειο για τις αϋπνίες μου :stuck_out_tongue:

sorry fanboys :smiley:

Όταν έχεις ποιότητα παίζεις για 3 ώρες, όταν είσαι πεταμένη μπάντα παίζεις 35 λεπτά , έτσι πάνε αυτά (!)

Την ενέργεια που έβγαλαν οι Terror χθες δεν την έχουν βγάλει ποτέ στη ζωή τους οι Dream Theater βρε γατάκι

1 Like

Καλύτερα, δε θέλουμε ενέργεια σε μορφή τοξικών αποβλήτων :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Βγήκε ο χώρος που θα παίξουν στο Όσλο, μόνο καθήμενοι. (Ευτυχώς γιατί τα γέρικα κόκαλα μου δεν αντέχουν κ πολύ ορθοστασία). Τα εισιτήρια ξεκινουν απο 700 κορώνες κ φτανουν μέχρι και 1100 κορώνες.

Ποσα ειναι σε ευρω δηλαδη;

image

2 Likes

60 ευρω το πιο φτηνο δηλαδη…

2 Likes

60-90 ευρώ για Dream Theater στη Νορβηγία που έχει από τους πιο υψηλούς μισθούς σε Ευρώπη και η ακρίβεια ακόμα και σε McDonalds τσακίζει κόκκαλα , είναι ΠΑΡΑ πολύ καλή τιμή πάντως ε

Ο μέσος μηνιαίος μισθός είναι 50000 κορώνες από ότι διαβάζω, που σημαίνει ότι 700 είναι κάτι παραπάνω από το 1% του μηνιατικου … Πριν από φόρους βέβαια. Αλλά και πάλι.

2 Likes

Ναι απλα το ιδιο θα εβαζαν και εδω πιστευω

Δεν εχεις 5000 ευρω μεικτο μισθο;

2 Likes

:joy: :joy: :joy:

2 Likes

Σε ευρώ βγαίνει 4300 μην είσαι άδικος!