Dream theater

Τώρα κάπως το σώζεις τρελλό αγόρι!!
Αρκεί το ξενοδοχείο τους να είναι από Lykabettus και πάνω!! :lol: :lol:

It’s official guyz :smiley: !το επίσημο site τους ανακοίνωσε τις ημερομηνίες για Ελλάδα.φέτος δεν θα χρειαστεί να κατέβουμε Αθήνα αφού η Θεσσαλονίκη γιορτάζει στις 30/6,αν και κάθε φορά γουστάραμε τρελά τις αγορές στο μοναστηράκι.πολλά ευρώ!

Του σταθμού είσαι και συ;

Του σταθμού?

Ma fisika kai tha xriastei na katevoume athina filaraki…mia fora (pou mono 1 fora den einai pou tous exo dei) den ftanei gia tous THEOUS :stuck_out_tongue:

__Μπράβο Holy Diver, έτσι σε θέλω!! :smiley:

__Μια απορεία… θα παίξουν τίποτα απο το Octavarium?

__Μια απορεία… θα παίξουν τίποτα απο το Octavarium?

Λογικά ναι, άλλωστε θα έχει ήδη κυκλοφορήσει και η περιοδία θα είναι λογικά και για την προώθησή του. λογικά πάντα ε; :stuck_out_tongue: :smiley:

Ma fisika kai tha xriastei na katevoume athina filaraki…mia fora (pou mono 1 fora den einai pou tous exo dei) den ftanei gia tous THEOUS :P[/quote]

Με παρεξήγησες φίλε μου.Δεν έχω χασει συναυλία των τρισμέγιστων στην Ελλάδα,όμως είναι η συναυλία των Kansas που δεν θέλω να χάσω επίσης.Άρα τελικά θα κατέβω Αθήνα από ότι φαίνεται! :wink: Prog until we drop!

Bassman:I banda sas pados einai foveri kai o kitharistas/tragoudistis sas me to blouzaki DT tote sto prog fest edose resta :wink:

Ευχαριστούμε πολύ man! :slight_smile: Αν δεν απατώμαι σε λίγες μέρες θα είναι διαθέσιμο ένα κομμάτι και στο site αυτό.Μακάρι πάντως να ξαναγίνει κάτι παρόμοιο στην Ελλάδα.Εμείς είμαστε μέσα με τα μπούνια!

http://www.bol.de/de.buch.shop/shop/5/bde_homestartseite/artikeldetails/ID6387133.html;jsessionid=.fdc52?inredirect=1

Prin kana duo meres eixe samples apo to octavarium. Twra den eida an exei akoma. Pantws kukloforoun.

Kserei kaneis times eishthriwn gia thn sunaulia ?

Καλημέρα!
Πώς πάνε για το Θέατρο Γής;;;με αυτοκίνητο,όχι λεωφορείο! 8)
Μακάριοι οι βοηθώντες(!) και οδηγώντες(!) τους οπαδούς!!! :wink: :smiley:

Εγω ακουω εσένα . :lol: :lol: :lol: :lol:

Άκουσα 2 κομμάτια μόλις πριν λίγο και χωρίς να είμαι και ο φανατικότερος οπαδός των DT είναι πολύ καλά και με πάρα πολύ καλή παραγωγή. Τα κομμάτια που άκουσα είναι τα “these walls” & “panic attack”.

Καλο ειναι, αν ελειπε βεβαια και το 2ο κομματι θα ηταν καλυτερο…

Mia xara balladara einai :x

setlist gia dt kaneis?

Pote de boreis na ksereis…kathe vrady pezoun edelos allo setlist…ta mona standards einai oti anigoun me root of all evil k klinoun me metropolis pt1 sinithos…