Dropkick Murphys-Signed And Sealed In Blood

Νεο αλμπουμ απο Dropkick Murphys.Κυκλοφορει Ιανουαριο 2013.Τιτλος Signed And Sealed In Blood.

Δεν ειμαι σιγουρος αν αυτο θα ειναι το εξωφυλλο

Παρτε και ενα βιντεακι

Συμπαθητικο το τραγουδακι με μια πρωτη αυτια

To λατρεψα το κομματι!!!

Πότε θα τους δούμε live ρε παίδες αυτούς… :-k

…σε 100 χρόνια;;;

[SPOILER]σοβαρά: [B]ΘΕΛΩ να τους δω λαιβ!! [/B]Ας εδεήσει κανάς προμοτερ…[/SPOILER]

Παιδιά παίζει να ζητάνε πολλά φράγκα. Δύσκολα να έρθουν εδώ…

its out there!!

Αν και μου 'σκασε ένα “Δεν Θα Δακρύσω Πια Για Σένα” στην αρχή, το κομμάτι περνάει με ευκολία…

Όσοι τους παρακολουθείτε ακόμα και θέλετε να το ακούσετε πριν να μπει το νέο έτος, βιαστείτε παίδες. Έχουν ξαμοληθεί στην πιάτσα τα τσουτσέκια του label και σβήνουν λινκς αβέρτα.

Γράκχε το άκουσες;

εγω το ακουσα μια φορα
και μου φανηκε καλο
θα δειξουν οι επομενες ακροασεις!

Ναι, αλλά μόνο μία φορά. Θέλει -προφανώς- μερικές ακροάσεις ακόμα, αλλά μερικά συμπεράσματα μάλλον βγαίνουν από τώρα. Από τη μία προσπαθούν να γίνουν πιο επιθετικοί σε σχέση με το προηγούμενο (και απ’ ότι φαίνεται τούτο δω μάλλον δεν είναι τόσο ΤΡΑΓΙΚΟ όσο εκείνο…), από την άλλη σα να μου φαίνεται ότι δεν τους βγαίνει πια με την ίδια φυσικότητα όπως στο παρελθόν. Σα να γερνάνε. Φαίνεται και στη φωνή του Kasey αυτό. Μάλλον τους ταιριάζουν τώρα πια αυτά τα πιο ήσυχα/ακουστικά κομμάτια, τα οποία όμως δυστυχώς είναι και ψιλοβαρετά.

Ελπίζω να μ’ αρέσει περισσότερο με τις επόμενες ακροάσεις.

Μάλιστα! Ε ελπίζω μέχρι το βράδυ να υπάρχει έστω και ένα λινκ να το κατεβάσω!!

Αν και νομίζω με κάποια σκόρπια που άκουσα ότι πάνε οι παλιοί καλοί DKM

Ε, αν δεν το βρεις, χτύπα μου να σε φτιάξω, το έχω κομπλέ και σε 320, οπότε νο προμπ.

Για όσους δεν το έχουν κατεβάσει:

Δεν ξέρω τι λέτε αλλά εμένα μου ψιλοάρεσε το καινούριο. Οκ, πιθανώς να το ακούσω για κανά μήνα ακόμη, και να το παρατήσω, άλλα ντάξει καλές εντυπώσεις θα μου έχει αφήσει.

Τα κομμάτια burn και hero πως σκατα λεγεται ειναι πανκ ροκ, πως να το κανουμε!

Κατα τ αλλα οι ντροπκικ δεν εχουν να δωσουν πολλα πραγματα ακομη. Να τους δουμε και κανα λαιβακι και ειμαστε κουλ

αυτο ακριβως.
Κατα τα αλλα το αλμπουμακι το ακουσα λιγες φορες και μου φανηκε αρκετα ευχαριστο.