Ζητούνται κιθαρίστας και drummer

Νεοσυστατη μπαντα, με εδρα τη θεσσαλονικη, που μουσικα κινειται στην hard rock 70 s-80s, heavy rock, load era-metallica, οπως επισης και στοιχεια southern american rock ζητα μελη με ορεξη για δουλεια, δημιουργια υλικου που ηδη υπαρχει η που φτιαχνεται,να κατανοει τη θεση του κ τις υποχρεωσεις του και να λειτουργει παντα για τη μπαντα, μεσα απο τη μπαντα:p

Πιο συγκεκριμενα, αυτη τη στιγμη υπαρχει κιθαριστας για ρυθμικα και αισιως μπασσιστας, ολοι ενηλικες:p
Ζητειται ενας κιθαριστας που να γουσταρει το συγκεκριμενο στυλ κυριως για να παιζει lead, αλλα αυτο το βλεπουμε και στην πορεια
Ζητειται επισης drummer, με εμπειρια, με βασικη προυποθεση να ξερει να παιζει μετρονομημενα.

Για οποιαδηποτε απαντηση, απορια και ερωτηση απευφθυνεστε στο georgiou_alex@hotmail.com

Κριμα να μην εχω χρονο γαμωτο,εχω καραψηθει και μονο στην ιδεα με τη μουσικη που παιζετε(κιθαριστας ειμαι btw).Μακαρι να βρειτε μελη,τετοιες μουσικες πρεπει να ακουγονται!

eimai kitharistas endiaferome gia tin aggelia.Paizw 8 sinapta eti kithara,an exete iliko thelw na to akousw.Menw thessaloniki.6979118730 kwstas.:slight_smile:

endiaferomai gia tin aggelia,an exete yliko thelw na to akousw.Paizw kithara 8 xronia.to til moy einai 6979118730:)