Drums ιδιαίτερα μαθήματα

DRUMS ιδιαίτερα μαθήματα παραδίδονται και κατ΄ οίκον. Rock,Metal,Funk,Latin,Jazz,Fusion,Διάβασμα Παρτιτούρας,Διπλοπέταλο. Προσανατολισμός στο είδος που σας ενδιαφέρει.
skady@otenet.gr κινητό: 6972250080

Εχεις ανοιξει 13 θρεντ!

Και όλα λένε το ίδιο πράμα.
Και μάλιστα λένε το ίδιο πράμα όχι μόνο με τα δικά του θρεντ, αλλά και με όοοολα τα θρεντ για μαθήματα ντραμς. Rock,Metal,Funk,Latin,Jazz,Fusion,Διάβασμα Παρτιτούρας,Διπλοπέταλο. Copy paste.

Γράψτε μωρέ πόσα χρόνια παίζετε, την ηλικία σας και τίποτα σημαντικό τελοσπάντων.

Ακούστε κύριε. Ο τροπος σας ειναι απαράδεκτος. Αν τωρα λές οτι πρεσβεύω τα ίδια σε πληροφορώ οτι εχω 4500 κομμάτια στην ελληνική δισκογραφία και εχω παίξει σχεδόν με όλους(Ρόκερ, κουλτουριάρηδες, Εντεχνους) και δεν συμμαζεύεται. Αν θες πειστήρια δυστυχώς για σένα εχω τα πάντα για να δείς. Περιμένω τηλεφωνάκι να σε κεράσω καφέ να διαπιστώσεις οτι κάποιοι οτι λένε μπορεί και να είναι. Οσο για τα θρέντ κτλ αν συνεβη αυτο που δεν το πιστεύω ζητησα συγγνώμη. Εσυ πεσμου σε παρακαλώ τι μουσικος εισαι; Τα υπολοιπα στα χαρίζω. Δεν μου χρειαζονται τετοια σαιτ.

Ρε Skady μην τρελαίνεσαι με ότι πετάει ο καθένας εδώ μέσα. :wink:

Δεν έχει άδικο ο σάμαν για τις παραπάνω πληροφορίες που ζήταγε.

Δεν ζήτησε πληροφορίες. Ειπε οτι ολοι κάνουν copy paiste.

Φιλε δεν εχει αδικο ο σαμαν, εχεις ανοιξει τοσα θρεντ με τον ιδιο τιτλο και εχεις κανει κοπι πειστ το κειμενο. Το ιδιο και σε ενα σωρο αλλα σαιτ!(οχι οτι μου πεφτει λογος ισα ισα!)Το θεμα ειναι οτι αυτο που ειπες οτι εχεις παιξει με επαγγελματιες οπως και καποιες αλλες πληροφοριες θα μπορουσες να τα ελεγες εξ αρχης στα ινφο της αγγελιας και να εισαι καπως πιο ‘‘προσιτος’’ σαν υποψηφιος καθηγητης καποιου και να μην ειναι ετσι ξερη.Τεσπα δε μου πεφτει λογος αλλα δεν θα σε επαιρνα για καθηγητη μου!:stuck_out_tongue: Θα προτιμουσα κανα θρασα ντραμερ φιλαρακι!:wink:

Aνοιξες και 2ο ακαουντ, πραγμα που δε επιτρεπεται…!

απαπα!!! καρφι![-X

Φίλε μου αγαπητέ. Μιλώ για τελευταία φορά και μετά γράψε ότι θέλεις.
Το να λες ποιος είσαι σημαίνει ότι δεν έχεις γνώση. Αυτοί συνήθως μιλούν. Είναι καλλίτερο να το διαπιστώνουν πάντα οι άλλοι με τα ματάκια τους τι είναι ο άλλος. Αν έλεγα ποιος είμαι θα ήμουν ένας άδειος τενεκές που προσπαθεί να κάνει θόρυβο. Ο καθένας έχει δικαίωμα να πάρει όποιον θέλει για να μάθει. Όσο για το ¨θρασα¨ μην ορκίζεσαι ότι δεν είμαι. Απλά μπορεί να το διδάσκω αλλά τους δικούς μου τους κάνω και μουσικούς.
Καλό Πάσχα. Είναι η εποχή του Ισκαριώτη οπως ειπε με δικα του λογια ο papardelas.