Σχόλιο για το DVD της Great Kat

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κουφάλα Λουκιανέ δεν παίζεσαι!!! :lol: :lol:
ΦΟΒΕΡΟΣ συγγραφικός οίστρος!!
Την εν λόγω “κυρία” δεν την έχω ξανακούσει…αλλά με έπεισες να μην ασχοληθώ ποτέ!

Απλά…τα θερμά μου συγχαρητήρια, εκπληκτική κριτική, μου 'εφτιαξες το κέφι!
=D> =D> =D> =D>

:oops: Τα όρια της γραφικότητας του εν λόγω dvd είναι απερίγραπτα ! Πραγματικά πίστεψέ με και λίγα γράφω… Ευχαριστώ πολύ για το σχόλιό σου !!!

Η ιστορία ξεκίνησε θέλοντας να δώσουμε 3 DVD της Great Kat ως δώρα στο Rocking Trivia, αλλά απ’ ότι φαίνεται ούτε ως δώρο για την “χειρότερη” απάντηση δε μπορεί να χρησιμεύσει… :-k

__Μπράβο Λουκιανέ! Η κοπέλα είναι ότι πιο Rednex, βραχαδερό, κιτς, έχει εμφανιστεί… ΤΡΕΞΤΕ να καταβάσετε το mp3 που υπάρχει στο site της (υπάρχει και ένα πολύ μικρό δείγμα του DVD της), απο συνέντευξη σε ραδιοφωνικό σταθμό των Η.Π.Α.!! Πολύ γέλιο! Η τύπησα είναι βλαμμένη! :twisted:

–> (http://www.greatkat.com/GreatKatOnTommyandRumbleShow.mp3)

–> DVD

Έτσι πρέπει να τιμωρούνται όλοι οι αντιολυμπιακοί…
O kourou είναι Αρειανός, άρα φιλολυμπιακός…
Θέλω ο Λουκιανός να κάνει ανασκόπηση της καριέρας της Kat…
Ζητάω πολλά…; Αυτό το υποννοούμενο με τη Βίσση το έπιασα… Δηλαδή η Ντέμαινα είναι καλύτερη;

η Great Kat ντύνεται σαν ξεπεσμένη Ρουμάνα πόρνη των '80s, με καρφιά και αλυσίδες και σίγουρα πρέπει να βάφτηκε από τη μακιγιέζ του Rustu (του Τούρκου τερματοφύλακα) σε αεροπλάνο εν ώρα αναγκαστικής προσθαλάσσωσης

EKEI APLA PETHANA STO GELIO DEN PAIZESAI ARXONTA

Ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά !! :oops: Αν δεν κάνουμε και λίγο πλάκα, θα αρχίσουμε τα ψυχοφάρμακα, με αυτά που ακούμε και βλέπουμε ώρες - ώρες… :stuck_out_tongue:

Εγώ Λουκ θα αρχίσω τα ψυχοφάρμακα γιατί έχεις πάψει να μου μιλάς… :frowning:

Ρε μην τον ακούτε…το DVD είναι ΕΠΟΣ!! :lol:

Τέλη, εννοείται ότι οι αντιολυμπιακοί θα συνεχίσουν να τιμωρούνται μέχρι να μετανοήσουν!! :smiley:

Υπαρχουν αραγε ατομα που θα πληρωσουν για να παρουν το DVD ή οτιδηποτε τελοσπαντων εχει βγαλει η “κυριια” αυτη;

Ειχα διαβασει παντως μια συνεντευξη της, στο Hammer νομιζω, πριν απο κατι χρονια απο οπου και καταλαβα αμεσως τι χουμασι ειναι.Πολυ γελιο παντως!

Υ.Γ.: Αίσχος!

Διαβαζοντας το review του εν λογω dvd μπηκα στην επισημη ιστοσελιδα της κυριας(ο θεος να την κανει) και παραλιγο,οφειλω να ομολογησω,να βγαλω τα γεμιστα της μανας μου που τοσο ωραια ηταν!!!

Συγχαρητηρια λοιπον Λουκιανε και πολυ λιγα εγραψες…!!!

Η αληθεια ειναι οτι οταν ο κωστης σου προτεινει να τσεκαρεις δισκο/dvd/συγκροτημα/καλλιτεχνη/σινεμα/θεατρο και οτιδηποτε τελος παντων θα πρεπει οχι μονο να εισαι επιφυλακτικος αλλα σε περιπτωσεις οπου το εκαστοτε δημιουργημα εκπεμπει αρνητικα σηματα οπως και το εν λογω dvd ειναι αναγκαιο να αρνεισαι την προταση-ωστε να μη βιωσεις απιστευτες στιγμες τρομου οπως ο αγαπητος Λουκιανος.

:twisted:

Απο την αλλη πλευρα η φρικη του Λουκιανου δε θα μας εδινε τη δυνατοτητα να διαβασουμε αυτο το απιστευτο κειμενο που εγραψε.Well done!!! :smiley: :smiley: :smiley:
Ηταν φοβερο-πολυ γελιο!

Τελικα Λουκ ισως να αξιζει να θυσιασεις για λιγο την ψυχικη σου ηρεμια(και θυμισου οτι φταιει ο κωστης γι’αυτο) αλλα τουλαχιστον οι υπολοιποι θα διασκεδασουν απιστευτα!
πολλα φιλακια dear!!!
=;

Μίλησαν όλοι, μίλησε και η Μαρία για γούστο…
Ο μοναδικός άνθρωπος που δε του άρεσε το “Life of Brian” των Monty Python…Δε λέω παραπάνω γιατί γιορτάζεις κιόλας, οπότε… ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Λουκιανέ, μη κακίζεις τον Κωστή, εσείς οι ΑΕΚτζήδες έχετε ελεύθερες τις καθημερινές, ενώ ο Κωστής, σα σωστός Γαύρος, βλέπει την ομάδα του Τρίτη ή Τετάρτη και θέλει μετά και άλλες δύο μέρες για να αναρώσσει :frowning: :frowning: :(, που να βρει χρόνο να βλέπει και DVD?
(Πες και “ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΙΑ!!!” στη Μαρία, εκ μέρους μου. μιας και δεν έχω το κινητό της…)

Μα γιατί; Καλά έκανε και δεν της άρεσε…Αφου δεν έπαιζε ο Bono!! :twisted:

Μπα, μπα; Για πες δηλαδή, τι σου πρότεινα και δε σου άρεσε; :evil:
Πρόσεχε γιατί δεν έχω ξεχάσει το παλιό mail σου… :lol:
Χιχιχι!!
Χρόνια Πολλά τρελή!!

ΧΑΧΑΧΑ!!!Διαβάστε το όλο (κυρίως το τέλος!!)
Aπό το blabbermouth.net :

Female guitar virtuoso THE GREAT KAT (web site) announced today the first shred/classical music ever heard in a Hollywood movie. THE GREAT KAT’s Liszt’s “Hungarian Rhapsody #2” is featured in Jason Bunch’s new comedy film “Coming Attractions”, out in movie theaters spring 2006.

THE GREAT KAT’s Liszt’s “Hungarian Rhapsody #2” (from THE GREAT KAT’s recently released “Wagner’s War” CD) is heard during the movie’s “Halftime Show” sequence with wresting star “Hacksaw” Jim Duggan, “Seinfeld” actor James Hong, during a cartoon with the voice of Jackie “The Jokeman” Martling from “The Howard Stern Show”, and also during the movie’s trailer. To view the trailer of “Coming Attractions” (featuring THE GREAT KAT’s music), click here.

Produced, written and directed by comedy writer Jason Bunch, “Coming Attractions” stars outrageous basketball legend Dennis Rodman, “Karate Kid”'s Pat Morita (in his last movie appearance), “Police Academy”'s Michael Winslow, and model Angie Everhart. Filmed as a fast-moving sketch comedy in the style of “Kentucky Fried Movie” and “Saturday Night Live”, the movie features college humor, gross-out skits, and movie and commercial parodies, and is punctuated by the energetic music of the Juilliard-graduate violinist/guitarist genius THE GREAT KAT.

Λουκιανέ θα πάμε να δούμε την ταινία έτσι;;;

Η Jennifer Batten ασελγεί χαλαρά πάνω στην “Great Kat”