DVD: Saxon Chronicles

Το έχει κανείς; Είναι από τα λίγα DVD που έχω (δε συνηθίζω να αγοράζω) και είναι πραγματικά καλό. Μακάρι όλες οι κυκλοφορίες DVD να ήταν σαν κι αυτό. Το ένα δισκάκι περιέχει μία ολόκληρη συναυλία, συνεντεύξεις, δισκογραφία κλπ, ενώ στο 2ο δισκάκι υπάρχουν video clips, φωτογραφίες, εμφανίσεις στην τηλεόραση και κάτι σαν documentary από την περιοδεία. Στα συν η πολύ καλή συσκευασία (σα βιβλιαράκι).

Εντύπωση μου έκανε πάντως ότι η σκηνή (στο πρώτο δισκάκι, στο live) είναι σαν αεροδρόμιο (τεράστια δηλαδή) και ζήτημα να χρησιμοποιούν τη μισή.

ΤΟ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ DVD,ΜΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ.Σ’ΕΝΑ ΞΕΝΟ SITE ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟ MOTORCYCLE MAN(ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ DVD) ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΝ!ΠΡΩΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ(ΤΙΤΛΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ).

ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΠΛΟ DVD ΤΩΝ LED ZEPPELIN.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΥΤΗ Η ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ! ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ REVIEW ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΩΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΕΧΟΥΝ ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ Η’ ΔΕΙ. ΣΧΕΔΟΝ 6 ΩΡΕΣ ΖΩΝΤΑΝΟΙ LED ZEPPELIN ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ (ΚΥΡΙΩΣ) ΗΧΟ!

ενταξει δεν ειναι και τελειο

Τρία χρόνια και οκτώ μήνες μετά στέλνεις για να πεις απλά ότι δεν είναι και τέλειο; 8O

δν πειραζει, αξιζει που το ξεθαψε γιατι ειναι κορυφαια κυκλοφορια.

Απίστευτο DVD …Το είχα πάρει δώρο σε έναν ξαδερφό μου αλλά τελικά πιο πολύ το έχω εγώ…:lol: