Τι dvd/ταινία στην tv είδατε σήμερα...;;;

Βγηκε σε dvd-rp…Εγω με το ζορι το ειδα μεχρι το τελος …πολυ χειροτερο απο το πρωτο…ξεχυλωσανε την καλη ιδεα του πρωτου,τις χωσανε ηθοποιους-σταρ και την καναν πιο πολυπλοκη-επικη κτλ…και το σεναριο ηταν ψιλοοτιναναι…ψιλοπατος αν και νταξ,κσερωγω υποτιθεται πως ειναι χαβαλες η ταινια οπωτε κλαιν,ειναι οπως το παρει κανεις…το χαβαλε του πρωτου παντως με τιποτα…

Εχθές είχα πολύ ελεύθερο χρόνο οπότε είδα:

1)

Μου άρεσε, είχα αρκετή πλάκα…!και οι ατάκες “I’m a girl”/ “No, you’re not” ήταν επικές!:stuck_out_tongue:
Επίσης, ωραίο soundtrack!

2)

Kι αυτή απολαυστική ταινία!:smiley:

το death at a funeral ειναι θεικο

Εντάξει απλα μια πολύ κακη ταινία. Δεν ξέρω τι της βρηκατε όλοι σας αλλα μου φάνηκε τραγικά κακή. Δεν ξέρω τι να πρωτοθάψω, ίσως αν υπηρχε κανένας rodrιgues πισω απο την καρεκλα του σκηνοθετη να έδινε έναν άλλο τόνο στην ταινία και να εσωζε κάτι. Σκουπίδι κανονικό. [-X

αμπαλος:p

:har:

ξαναγραφω για το kick-ass,πραγματικα πρεπει να ειναι ελαχιστοι οσοι γουσταρουν κομιξ κ δν καβλωσαν ασχημα!

ταινιαρα!

:bow:

Πολύ ευχάριστη και ενδιαφέρουσα ταινία, αμφιταλαντεύει εύστοχα το θέμα του μεταφυσικού χάρη στον εξαιρετικό Κέβιν Σπέησυ, ενώ και ο Μπρίτζες είναι εξίσου καλός.
Αλλη μια ταινία με διφορούμενο τέλος, πάντως η άποψη του Μπρίτζες φαίνεται μετά τους τίτλους τέλους για όσους θέλουν να το δουν.

ωραιο το K-PAX…

Memento.
Nταξει, απλα γαμησε. Στην τσιτα ολη την ωρα, απιστευτη υποθεση. Δεν κανει να λεμε ομως περισσοτερα 8)

Δεν ανοιγουμε το spoiler αν δεν εχουμε δει την ταινια.

Η καταληξη της ταινιας μου θυμισε το νησι των καταραμενων του Scorsese. Στηριζετε; :-k

χτες

σιγουρα πολυ χοντροκομμενο χιουμορ.ισως λιγο βαρετη σε καποια σημεια.δε ξερω ποιοι εχουν δει το borat,αλλα νομιζω θα συμφωνησετε οτι ηταν μακραν καλυτερο.
παντως σε γενικες γραμμες γελασα και περασε ευχαριστα η ωρα!

ωραιος… :wink:

ρε παιδια μηπως εχει δει κανεις την σειρα Party Down?
πρεπει ή να ειναι καλη ή να ειναι πολυυυυ ηλιθια…

Το Defendor ηταν σαφως καλυτερο κατ’εμε λογω του natural born killer πρωταγωνιστη (δεν θυμαμαι ονομα) και ας μην ειχε τα φραγκα του κικας.

Κικας δεν ειχε καμια αισθηση κομιξ. Απλα ειναι teen movie (preteen μαλλον) με κοστουμια και πιου παου καμπουμ.

Το Kick ass μπροστα στο Defendor απλα δεν υπαρχει.

Αν εισαι 11, ναι φυσικα και δεν υπαρχει.

μαλλον δεν με καταλαβες καλα

Ναι σορρυ, με συνεπηρε η τρεντυ σημασιολογια του “δεν υπαρχει”.

Ενταξει, τον ειδα τον καουμποη στο Imdb, woody harrelson. Μαγκακος. Παω να ξαναδω Natural Born Killers, περασαν πολλα χρονια.

Final Fantasy VII: Advent Children

όσες φορές και να το δώ, παραμένει το ίδιο υπέροχο. Γυρίστε σειρά με βάση το σενάριο του παιχνιδιού να γουστάρουμε ωεο :!:

Lord of the Rings : The Two Towers (Extended)

EPOC