EΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ-rory gallagher

ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ ΕΧΕΙ CD RORY GALLAGHER-CALLING CARD ΣΕ ΘΗΚΗ DVD με βιβλιαρακι 32σελιδων,οποιος δεν το χει(ντροπη και αισχος) ας το παρει ;):stuck_out_tongue:

έχουν πλακωθεί και βάζουν ωραία cd τελευταία, όπως αυτό του ρορυ, ή το Φλου που είχε η εσπρέσσο πριν μια εβδομάδα, αλλά τα έχω και τα δύο ρε γμτ.

Δε πειράζει, πάρτε το και όσοι το έχετε, να στηρίξουμε την κίνηση :wink:

Το πρωι πριν φυγω για σχολειο χαζευα στην τηλεοραση και πετυχα τη διαφημιση! Θα προσπαθησω να το αποκτησω γιατι οι εφημεριδες πρεπει να εξαντλουνται νωρις:(

Έχει κανείς ιδέα τί έχει αύριο η espresso?

Ο Τύπος στην εποχή μας είναι μια ωραία μίξη απο περιοδικά ποικίλης ύλης, περιοδικά για τον κινηματογράφο και τις τέχνες, για τη μόδα και τις γυναίκες, κόμικς, επιστημονικά, παιδικά, κουτσομπολίστικα, βιβλία, cd, dvd, ταινίες, σειρές, ντοκυμανταίρ, πολλές, πάρα πολλές ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ φυσικά, και τέλος, ολίγο απο εφημερίδα, όπως τη θυμόμαστε να είναι πριν 20 χρόνια.

Οκ, υπερβάλλω λίγο, βασικά 2-3 εφημερίδες ανήκουν πλήρως στην πάνω κατηορία, αλλά και οι υπόλοιπες καλά πάνε!

Ον τόπικ, τα ένθετα της Ελευθεροτυπίας είναι απο τα καλύτερα που υπάρχουν. Και οι μουσικές της συλλογές εδώ και κάμποσο καιρό είναι επίσης πολύ καλές, με βιβλιαράκια και όλα. 8)

@Jim, το μόνο σίγουρο είναι πως έχει πολλά κουτσομπολιά πάντως! :stuck_out_tongue:

Από cd ρε χάλια! :stuck_out_tongue: Έχω μια ωραία φωτό με την αγαπητή φυλλάδα… Άν πόσταρα στο αντίστοιχο topic σας θα την έβαζα… Αλλά δεν ποστάρω! 8)

Ωπ, μου εξάπτεις την περιέργεια τώρα! 8O

Αλλά ας μη βγούμε εκτός θέματος καλύτερα! :smiley:

Να μη βγούμε εκτός θέματος μεν αλλά μ φαίνεται πολύ περιορισμένων δυνατοτήτων το συγκεκριμένο… :stuck_out_tongue:

Γι αυτό κ προτείνω την αλλαγή του τίτλου σε “Προσφορές εφημερίδων”. Άν γίνει έτσι θα αποκτήσει αρκετό ενδιαφέρον (τουλάχιστον για μένα) :wink:

Aυτό που λες υπάρχει Jim.

Θαμμένο είναι; Δεν το βλέπω πουθενά…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=7803&page=3&highlight=�������������
Here you go :slight_smile:

Θαμμένο είναι. Με search το βρίσκετε!

Εκεί λέει για ταινίες και δε μ’ενδιαφέρουν, αυτές τις κατεβάζω όταν θέλω… Η μουσική είναι το θέμα μου.

Το πα και το ακούω. Η πρήνιουμ δισκογραφία με σωστή χρήση μπορεί να γίνει πολύ χρήσιμη.

Τότε δεν υπάρχει :stuck_out_tongue:

Ε να μετονομάσουμε αυτό να υπάρχει! Τί λέω τόσην ώρα… :stuck_out_tongue:

Εγώ πάντως την πήρα την Ελευθεροτυπία, και λέω να ρίξω μια αυτιά στο ‘‘Calling card’’ που δεν το έχω ακούσει και ποτέ.

Άκου το πολύ καλό είναι.

Ναι όντως δισκάρα το Calling Card… Εγώ το είχα ήδη…

Leper Jesus μήπως λέει στην εφημερίδα τί θα έχει το επόμενο Σάββατο; Συνήθως τις προσφορές κάπου τις διαφημίζουν…