Eκφράσεις που σας την σπανε

αμέσως κοιτάχτηκα με τον ταξιτζή, ο οποίος είχε γουρλώσει κι αυτός τα μάτια του!!!

με ενοχλει η εκφραση ντεκαβλε. :lol:
επισης με ενοχλει πολυ αυτη η φαλοκρατικη νοοτροπια πως οι γυναικες δεν πρεπει να βριζουμε…
ΕΛΕΟΣ. αγαπητοι μου,

  1. ειμαστε ανθρωποι
    2.εχουμε νευρα
    3.και εσεις βριζετε!

τεσπα, τι αλλο μου τη δινει? το τεσπα (που το εχω κολλησει δυστυχως… :cry: )

μου τη σπαει η ατακα¨: ‘‘θες να βγεις εξω?’’ (απο φιλολογους κυριως…)
(και δεν ξερω τι να πω, γτ να βγω θελω, αλλα χωρις απουσια :lol: :lol: :lol: )

Πού να την έλεγε και μυξοπαρθένα :lol:

Όταν ο άλλος μιλάει και μιλάει και μιλάει και στο τέλος, ύστερα από ένα όργιο ασύνδετων προτάσεων τελειώνει μ’ένα “δηλαδή, τώρα, νταξ’…”. Για να σου πει ότι τον έχουν φτάσει σε οριακό σημείο. Πφ…

ok. 8O 8O 8O .Σ’ αυτο εχετε δικιο παιδια. 8O 8O 8O 8O 8O … αυτο θα πρεπει να ηταν οντως ελεινο…
κ δε μπορω να καταλαβω επισης γτ το ''παρθενα ‘’ θεωρειται πλεον κατι σαν βρισια…? :? :? :?

το “ξέρω 'γω” 856 φορές σε μία φράση 40 λέξεων. έλεος!

XAXXAA τι μου θυμισες τωρα…το μαιο που εδινα για cam prof, σε ενα speaking με τον καθηγητη μου, μου ειχε κολλησει να λεω : ‘‘u know…blabla… u know…’’ και ειχε αφηνιασει ο ανθρωπος…χαχαχχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Το τελευταίο όντως… Από φιλόλογο, όντως… Απο μια που μοιάζει με τον Σμήγκολ. Λουφιάνα γυναίκα :evil:
Και όντως αδικία να ακούς κοσμιτικά τύπου “νταλικέρη!” όταν προπσαθείς να ξεθυμάνεις.

Επίσης ξέρω μερικές κοπέλες που θα προσβάλλονταν άσχημα αν τις αποκαλούσες “παρθένες”. Αυτές, προσωπικά, τις θεωρώ καμμένες.

Επίσης μου την σπάει όταν ακούω σοφιστικε εκφράσεις από εντελώς άσχετους. (σους…)

μέσα σε 10’ έχεις περισσότερα post από όσα είχες κάνει το τελευταίο 2μηνο…

Αφου το θετεις ετσι…
α)γιατι δε καυχιεστε για το ποσο βρωμερα κλανετε?
β)γιατι δε κανετε διαγωνισμο για το ποια κατουραει πιο μακρυα??
γ)γιατι δε φτυνετε κατω χυμα χωρις κανενα ενδοιασμο?
δ)γιατι δε ρευεστε σαν τα ζωα μπροστα στους φιλους σας?

Λείπουν όλοι από το σπίτι 8) 8)

γιατί δεν μπαίνεις και msn???sorry για τα off topic

μα είμαι μέσα msn!

Ε… Κύριε…
Εγώ και μια φίλη μου (Γιάννη μπορείς να φανταστείς ποιά; :twisted: ) συναγωνιζόμαστε για το ποιά πετάει ροχάλες πιο μακριά. Μπορώ να βρίζω?

Παμε μια κοντρα???

Κάτσε ρε, δε πάει. Εγώ τώρα ξεκίνησα… Έχει κανα μήνα… Θα 'ναι άδικο. Η Βασούλα είναι πιο καλή από μένα. Κάνε κόντρα μ’αυτήν. [size=1]σιχαμερό αρσενικό…[/size]

Ειδικά αυτό !!! 8) 8) 8) 8)

κάνετε τέτοια πράγματα???

Εμείς; Ε… Μετά το τσιγάρο… Για τα υπόλοιπα 40 λεπτά…

α,όμορφα πράγματα!!!

ωραιο topic! ! ειναι παρα πολυ σπαστικο να λεει καποιος το “ρε παιδι μου” σε ασχετα σημεια… ενας φιλος μου ειχε πει ρε παιδι μου 3 φορες στην ιδια προταση… εξισου σπαστικο ειναι το “lifestyle” και το “glamour” , κυριως στις κωλοσκατοηλιθιες κουτσομπολιστικες σκατοεκπομπες… γ*μω με νευριαζουν τρελα. :evil: :evil: :evil:

συμφωνώ για τα “ξέρω’γω” κλπ…όταν το λέω πολύ κάποιος συνήθως του λέω σε άσχετα σημεία “πολλά ξέρεις εσύ…”