Eκφράσεις που σας την σπανε

gt to aspoume?! trelo gelio me enan summa8hth mu pou einai polu etsi tupakos kai bgazei kati logous ola ta lefta! me 97869 as pume mesa sthn protash alla enta3ei goustarw kanei kai kati kinhseis opws autes tou karamanlh einai kai xontroulhs! :lol:

σωστος. :smiley:

Βασικά, εμένα αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο από όλα, είναι όταν μου θέλουν να πουν κάτι, λένε κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που ήθελαν και μετά φταις και εσύ που δε μύρισες τα νύχια σου να δεις τι λέει ο ποιητής…

(αγαπάμε οέο!!!)

To “oeo” δεν το σχολιαζω… :smiley: το "να πουμε ", η μαλλον το πιο μαγκικο “να 'ουμε” στο τελος των προτασεων εχει πολυ πλακα! ο διευθυντης στο σχολειο το λεει συνεχεια! :smiley: [/quote]

με τη σπαει το “νιωθεις?” το “βασικα” το “παιζει φαση” οταν οι γυναικες λενε στα @@ μου και μαλακα και τετοια, δεν ειπα να μη βριζουνε αλλα μην τρελαθουμε κιολας…

αυτο το “νιωθεις ?” πραγματικα μου τη δινει. Εμενα μ’αρεσει οταν καποιος προσπαθει να μιλησει “επιστημονικα” και επισημα και πεταει κοτσανες. πολυ γελιο ομως :lol: :lol: :lol: :lol:

Αφου το θετεις ετσι…
α)γιατι δε καυχιεστε για το ποσο βρωμερα κλανετε?
β)γιατι δε κανετε διαγωνισμο για το ποια κατουραει πιο μακρυα??
γ)γιατι δε φτυνετε κατω χυμα χωρις κανενα ενδοιασμο?
δ)γιατι δε ρευεστε σαν τα ζωα μπροστα στους φιλους σας?[/quote]

ενταξειιιιι σταματααααααααα! εχεις δικιο…αηδιασα :? :cry:

Το “νιωθεις” που αναφερθηκε, προσωπικα το βρισκω πολυ πετυχημενο…

Ενας συμμαθητης μου παλια στο σχολειο ελεγε συνεχεια “ρε κοπελια” επηρεασμενος απο την “Κολεσιδου” στους “Σταβλους…”…Το χα σιχαθει…

Οσο για τις βρισιες, οκ να βριζουμε κι οι γυναικες αλλα οταν μια γυναικα βριζει πολυ χυδαια σε στυλ “ειμαι μαγκακι” και κανει και τιποτα κινησεις ταυτοχρονα, πραγματικα ειναι απαισιο θεαμα… :roll:

για τα βρισίδια γενικά πιστευω οτί δεν είναι τόσο θέμα φύλου όσο το κατα πόσο άσχημο ακούγεται… κι εγώ λέω βρωμοκουβέντες αλλά όλοι γελάνε όταν τις λέω… χαχαχαχα και δεν τις πετάω στο 'ασχετο , ούτε είμαι χυδαία!

εμένα πάλι μου την σπάει όταν έχει συμβεί κατί σοβαρό και το λές σε κάποιον και σου απαντάει ‘’ κι εγω τι θές να σου κάνω τώρα?’’’
μου ρχεται να του βγάλω τα μάτια

και εμείς τι θες να κάνουμε τώρα?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Δημήτρη δεν μ’αγαπας καθόλου? :cry: :cry: :cry: :cry:

συγγνώμη :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Δε μίλαγε ο λούτρινος εαυτός μου :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Υπόσχομαι να παραμείνω λούτρινος!!! Μια για πάντα!!! (Σαν το αρκουδάκι από τα Goody’s για παράδειγμα!!!) :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(θα ξαναγίνουμε φίλοι? :oops: :oops: :oops: )

ναι αλλά να με προσέχεις γιατί είμαι και στην ξενιτιά… οκej? :frowning:

Οκ. Κάνω την αρχή τώρα… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Πάω να βρω αυτόν τον Johan για χάρη σου!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Εγώ δε μπορώ να ακούω το…“Ας 'ούμε”!!!
“Ας πούμε” δλδ χωρίς το “π”… :x !!!
Το έλεγε συνέχεια ένας καθηγητής σχολείο και μου χει μείνει…

Σχετικα με τις γυναικες που βριζουν, μια φιλη μου συνηθως λεει τη φραση:
“Στην καραπο***ακλαρα μου” :stuck_out_tongue:

“Έλεος”.

Αφου το θετεις ετσι…
α)γιατι δε καυχιεστε για το ποσο βρωμερα κλανετε?
β)γιατι δε κανετε διαγωνισμο για το ποια κατουραει πιο μακρυα??
γ)γιατι δε φτυνετε κατω χυμα χωρις κανενα ενδοιασμο?
δ)γιατι δε ρευεστε σαν τα ζωα μπροστα στους φιλους σας?[/quote] =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Kala re “niwthete”?? :lol: LOL! Eleor!
Mou aresei na milaei h gynaika eythews alla otan ginetai limenergaths tote einai apokroustikh. Fantazeste na milousame metaksy mas oi antres:“Kale Thanassi den pame gia kanena frapedaki mwre??” Mono gia gay.

πιάσε κοκκινο

όταν καποιος λεει συνεχεια βασικα
όταν καποιος περιγραφει μια σκηνη και λεει “και μου κανει…και του κανω…και μου κανει…και του κανω…” (δηλαδη του λεω και μου λεει…)"
βασικά τα κάνω και τα δύο μανιωδώς!!