Edw sofos

geia sas metalades kai oi ypoloipoi(oi opoioi den exete logo yparkshs)

eimai foithths sthn agglia edw kai 2 mhnes ,kanw metaptyxiako sta ma8hmatika,
apo akousmata genika akouw deathies kai thn bgazw olh mera me morbid angel kai
obituary,kserete kanena diskomeros sto londino an exei paei kaneis sas pou na einai fash
monasthraki h eksarxeia?
y.g.8a dw obituary 3 febrouariou kapou sto londino,kablaaaaaaaa

Ιn greek please…I don’t understand my christ!!!Καλως ήρθες:) Αγνόησε αυτό το ποστ γιατί δεν έχω λόγο ύπαρξης…:stuck_out_tongue:

Camden Town my friend. Το Μοναστηρακι σε μεγεθυνση. Σταθμος Camden Town στην Nothern Line.
Welcome…

cheers mate!!!
8a paw na dwsw th mish ypotrofia ekei …

:lol: :lol: :lol: You’re welcome!

Welcome.

…δηλ δεν υπαρχω ουτε γω; :-s

πω ρε φίλε,τι είπες τώρα?!?!
Camden town,θες κάνα μήνα να το γυρίσεις όλο…παράδεισος!

:smiley: :smiley: :smiley:

να πω κι εγω λοιπον το καλως ορισες…
κι αλλος σοφος?δεν μας χωραει το φορουμ πια :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εγω εχω λογο υπαξης :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Welcome. Αγαπώ τα ακούσματά σου. 8) :lol:

Εισαι φιλος:!:
Σε τι κανεις μεταπτυχιακο? Μεταπτυχιακο στην Αγγλια (στα μαθηματικα) ειναι ο Νο1 στοχος μου. Για πες λεπτομερειες.

Κάμντεν είναι η λύση στο πρόβλημά σου. Βρες και ένα σπίτι κει ξέρω γω κι είσαι όμορφος.

(Σοφός είναι το επώνυμο μου,δεν το έβαλα για πλάκα:lol: )

προς led_zeppelin:
μεταπτυχιακό κάνω στο μαθηματικό τμήμα του Cambridge,ο τίτλος του μεταπτυχιακού είναι Part III και μπορείς να βρεις τα πάντα σχετικά με μαθήματα κτλ στο αντίστοιχο site.Για πληροφορίες που δεν μπορείς να βρεις εκεί(αυτά δηλαδή που όλοι θέλουν να ξέρουν αλλά κανείς δεν σου λέει εκτός κι αν έρθες να τα ζήσεις από κοντά) στείλε μου e-mail στο sofosefthymios@yahoo.gr ,κάνε ότι ερωτήσεις θες,θα σου πω ότι ξέρω και χαίρομαι που υπάρχουν και άλλα παιδιά που ψάχνονται με τα μαθηματικά στην Ελλάδα.Τι σχολή είσαι παρεπιπτόντως?

Μαθηματικο. :stuck_out_tongue:
Κοιταξε τα προσωπικα σου μηνυματα σε λιγο.

Καλωσήρθες Ευθύμη!!

(έχεις γράψει το mail σου εκεί μες τη μέση…:p)

Kαι καλά ποστ!! :slight_smile:

ΩΩ τι εξεχουσες προσωπικοτητες εισηλθαν στο φορουμ! Καλως ηρθες! Σε λιγο φιλοδοξω να γινω συναδελφος :smiley:

:?
να και κατι καινουριο :stuck_out_tongue:
θα δειξει αν θα σε καταταξουμε στην κατηγορια των σοφων του φλορουμ τοτες [-X

χουχουχου καλως ηρθες ειπα ε? :stuck_out_tongue:

Καλώς τον κάφρο.:stuck_out_tongue:
Τα ακούσματα σου περιλαμβάνουν και Death, Cannibal Corpse, Bolt Thrower και Deicide?? Aν ναι, τότες είσαι respect…

Κοιταξε, μην γινεσαι απολυτος… Καλως μας ηρθες λοιπον!:stuck_out_tongue:

Welcome κι απο μένα :slight_smile: