Edward Norton

Οποιος δεν γουστάρει το στυλ σπουδές + μίζερη δουλειά γραφείου να δει οπωσδήποτε το Rounders με το Norton στο ρόλο του γλυώδη “Worm” τον Matt Damon, τον John Torturro και τον φοβερο John Malkovich να κάνει με πολύ γέλιο τον Ρωσο μαφίοζο…

Ντάξει, εδώ κάποιον ξεχνάτε…


εχουν μεγαλη διαφορα ηλικιας!!! παντως δεν ξερω αν θυμασαι ο ντελ τορο επαιζε εναν απο τους κακους σε ενα απο τα δυο james bond του τιμοθυ νταλτον!!!

2 χρόνια είναι η διαφορά…

Γιατί, τι ήταν;:-k

To 1o ήταν πολύ καλό.

Nαι, σε σύγκριση με τις ταινίες του Στάθη Ψάλτη…

Ήταν μια συμπαθητική ταινία που τραβούσε τρομερά το ενδιαφέρον λόγω του Τζόνι Ντεπ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΧΑΜΑΙΛΕΩΝ - ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ!!!:respect:

RED DRAGON - FIGHT CLUB - PRIMAL FEAR - AMERICAN HISTORY

θεούλης και στο the score όταν κάνει το βλαμμένο

δεν μπορώ να διαφωνίσω σε τίποτα από τα παραπάνω, αλλά έχω μια ερώτηση/απορί:αυτό το μαμημένο το όσκαρ γιατί δεν το έχει πάρει ακόμα???(δεν είμαι και υπέρ του θεσμού γτ δεν κρίνουν καθόλου αντικειμενικά)…
αλλα γιατί να μην πάρει??


Now playing: Anathema - Anyone, Anywhere
via FoxyTunes

Ελα ντε… Ειναι ευκολα ο αγαπημενος μου ηθοποιος. Το American History X ειναι η αγαπημενη μου ταινια αν και νομιζω πως η καλυτερη του ερμηνεια ηταν στο Primal Fear.
Ειναι σιγουρα ηθοποιος για οσκαρ και αν δεν το εχει παρει ακομα πραγματικα δεν ξερω τι σοι ρολο πρεπει να υποδυθει για να το παρει.

Το Χαλκ κι εγω νομιζα πως θα ηταν πατατα γιατι απλα δεν ειναι το ειδος της ταινιας που ταιριαζει σε εναν ηθοποιο του στυλ του Νορτον, αλλα μπορω να πω οτι δεν απογοητευτηκα. Ακομα και εκει επαιξε γαματα :stuck_out_tongue:

To Χαλκ πρέπει να είναι χωρίς καμία αμφιβολία η χειρότερη στιγμή στην καριέρα του. Η ταινία ήταν άθλια και ο Νόρτον απλά βυθίστηκε κι αυτός μέσα στην αθλιότητα της. Είναι ξύπνιος ηθοποιός πάντως, δεν νομίζω ότι θα επαναλάβει παρόμοιο λάθος.

και στην 25η ωρα ειχε παιξει ωραια. επισης μαλλον θα ξαναπαιξει τον χαλκ…

ιδου…

o καλυτερος ηθοποιος της γενιας του…