ΜEGA Voting

Προς Gigatron: Διεκδικώ τον τίτλο του πιο ακυρου topic!!! ([quote=“Gigatron”]Έψαξα και ναι λοιπόν…!
Ιδού το πιο άκυρο τόπικ στην πορεία του φόρουμ…)

Ειμαι αναμεσα στο Μικυ Μυστηριο και στην Δημητριου.
Τεινω ομως προς Αντζελα μερια… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λουκανικόπιτα με μίλκο!

Πως συμφωνούμε εμείς οι δύο

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και θέλω να ρθω να σ’ αρπάξω από την άλλη

Να την ρωτήσω με τα μάτια δακρυσμένα

Με ποιο δικαίωμα σε πήρε από μένα

Και ποια θυσία ποια θυσία έχει κάνει αυτήηηηηηηηηη για σεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεενα

:lol: :lol: :lol: :lol:
Άκυρο μεν topic αλλά θα πέσει τρελό γέλιο μάγκες… 8) :stuck_out_tongue:

Μίκυ Μυστήριο… :roll:

Θα ηθελα ενα στεγαστικο δανειο, και οσο θα το ετοιμαζεται να βγει πιασε το νεο βιβλιο του Νταν Μπραουν!!!

Ε τωρα ειναι συπτωση παλι αυτο ??? ε πες μου !!!
Ασε που η Αντζελα ειναι το ινδαλμα μου , οτι εχει κανει μεχρι τωρα
στην ζωη της …τα εχει κανει με τον …

[size=1]Νταξ δεν εβρισκα εμοτικον να κραταει σταυρο αλλα θυμιατο και αυτο μας κανει ε ??][/size]

Και μπήκες μόνος σου στη μαύρη λίστα!!! Το συζητάμε??? Άντζελα!!!

H γυναίκα είναι θεά!!!
!!!
:stuck_out_tongue:

(Δεν έχω καταλάβει ακόμα που είναι το αστείο, αλλά παιδιά και εγώ συμφωνώ μαζί σας :roll: :oops: :stuck_out_tongue: :lol: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

αν δεν έχεις καταλάβει που είναι το αστείο, ένα από τα τρία (ή και τα τρια) συμβαίνει και πρέπει πραγματικα να ανησυχεις για αυτο.

  1. ΚΑΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΟΥΣΤΟ. κοίτα, δεν πρέπει να ντρέπεσαι γι’αυτό. πολλοί ανθρωποι είναι κακόγουστοι στο συγκεκριμένο ζήτημα.

  2. IQ ΡΑΔΙΚΙΟΥ. κοίτα, δεν πρέπει να ντέπεσαι γι’αυτό. ως γνωστόν, το μυαλό δεν το πουλάνε με το κιλό.

  3. ΚΑΚΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (ή αλλιώς, ανώμαλος). σε παρακαλώ, ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εννοείται ΑΛΜΑΝΑΚΟ! Δε συγκρίνεται με τίποτα από τα παραπάνω, Merenda με ψωμί και κόμικς. Θέλω να γυρίσω πίσω στο δημοτικό. ΟΥΑ!

αν δεν έχεις καταλάβει που είναι το αστείο, ένα από τα τρία (ή και τα τρια) συμβαίνει και πρέπει πραγματικα να ανησυχεις για αυτο.

  1. ΚΑΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΟΥΣΤΟ. κοίτα, δεν πρέπει να ντρέπεσαι γι’αυτό. πολλοί ανθρωποι είναι κακόγουστοι στο συγκεκριμένο ζήτημα.

  2. IQ ΡΑΔΙΚΙΟΥ. κοίτα, δεν πρέπει να ντέπεσαι γι’αυτό. ως γνωστόν, το μυαλό δεν το πουλάνε με το κιλό.

  3. ΚΑΚΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (ή αλλιώς, ανώμαλος). σε παρακαλώ, ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

  1. Κακόγουστος? Αφού μου αρέσει η Άντζελα… :roll: :stuck_out_tongue:
  2. ΙQ ραδικιού? Έχει το ραδίκι IQ 145? Όχι, σε ρωτώ. Έχει???
  3. Κάποιος σοφός είχε πει “Ο Θεός τα πάντα εν σοφία εποίησεν”, δηλαδή, οι κακόγουστοι άντρες υπάρχουν για να χαίρονται περισσότερο οι καλόγουστοι :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αλλά ξέχασες το πιο σημαντικό. Το τέταρτο!!!

  1. Ναι είμαι γραφικός!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σε συγχωρώ όμως γιατί ήσουν ευγενής και δε μου το είπες 8) 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

στο αναγνωρίζω πάντως ότι είναι εμπεριστατωμένη η άποψή σου. εύγε. :wink:

Kακο γουστο ο karvou ??? Αποκλειεται ειναι φιλος μου και επειδη τυγχανει να εχω καλο γουστο στις γυναικες …ε δεν θα εκανα φιλο ανθρωπο που δεν ειχε και αυτος το ιδιο γουστο .
Μοναδικη εξαιρεση ειναι ο ενας και μοναδικος ΜΑΝΑΒΗΣ , τον οποιο τον κανω παρεα απο οικτο μπας και εξιλεωθω και καταφερω καποτε να παω στον παραδεισο (δεν εννοω Αμαρουσιου ετσι ??? )

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) 8)

κοίτα…αν είναι μανάβης, δε θα σε πολυπιστέψω, γιατι στις γυναίκες, καμια φορά ο ‘ΜΑΝΑΒΗΣ’ λειτουργει σαν “Μ’ΑΝΑΒΕΙΣ”. εχω δει live παραδειγματα, trust me. :stuck_out_tongue:

Aυτος ειναι Μαναβης με_σβηνεις :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τραγικό… :stuck_out_tongue:

θα πρεπε να τον διώξουν από το σύλλογο για δυσφήμιση του επαγγέλματος… :stuck_out_tongue:

πρεπει όμως να προσέξει να μη γίνει ΤΑ.ΚΟΥΝΑΣ μετά…θα έχει παρενέργειες δυσάρεστες γιαυτόν… :stuck_out_tongue:

αστειευόμενος πάντα. :slight_smile:

ωραια ηταν τα Μικυ Μυστηριο

Oι ίδιοι οι DEATH θα έλεγαν ότι αυτό το topic πάσχει από LACK OF COMPREHENSION…Chuck R.I.P

Τα πιο sexy επαγγελματα:
1.Τακουνας
2.Μαναβης
3.Οδηγος Λεωφορειων

Του ΚΤΕΛ ή του OAΣΑ??ΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol: