Eiσητηριο rolling stones!

ωραια ολα αυτα που λετε αλλα αμα ειναι να δωσω 3 μεροκαματα για να δω ενα live προτιμω να κατσω σπιτι.Δεν μπα να εχουν και ufo απο τον αρη στο show τοσα λεφτα για μενα οποιαδηποτε συναλια δεν αξιζει

Aytos pou eytia3e ayto pou leme rokk, legotan Elvis. Xwris ayton, oute Stones oute tipota.[/quote]Απο δω παρακαλω…http://www.rocking.gr/forumt-1597-days0-order-0.php

Το θεμα ειναι ποσο κανεις πραγματικα γουσταρει και εχει την καψα να δει το οποιοδηποτε γκρουπ. Τα λεφτα… θα κοψεις τον κωλο σου και θα τα βρεις, ναι. Δεν εχω ακουσει ακομα κανεναν να εχει μετανοιωσει παντως τα 16 χιλιαρικα που εδωσε το '98. Εγω παλι εχω μετανοιωσει που ΔΕΝ τα εδωσα εκεινη την χρονια γιατι καποιες μερες πριν επαιζαν οι Maiden. Ο καθενας κανει τις επιλογες του. Ετσι τωρα δινεται η ευκαιρια σε αυτους που δεν πηγαν τοτε, να πανε το 2005, και σε αυτους που πηγαν το '98 να το ξαναζησουν τωρα.

Σωστός.Εγώ έχω και επιπλέον πράγμα,τη μετακίνηση…

και το βράδυ θα πάμε για ύπνο ονειρευόμενοι να έρθουν οι επανενωμένοι Rainbow με Dio και Blackmore…

Αμήν και πότε

Θα το σκεφτω πολυ για να δωσω 70 ευρω…

Είχες πάει;;
Το 1198;; :smiley: :stuck_out_tongue: :lol:
Σε σπηλιά παίζαν;; :lol: 8)

Πάντως οι πρώτες τιμές σε Αγγλία ανακοινώθηκαν, και η προπώληση ξεκινά αύριο…
Για Λονδίνο και Γλασκώβη οι τιμές είναι 60-150 λίρες και σε Σέφιλντ και Ουαλία 40-150 λίρες, τη στιγμή που τα εισιτήρια των Bon Jovi για Λονδίνο είναι από 35-60 λίρες… άρα θα ξεπενταριαστούμε…

Σωστός.Εγώ έχω και επιπλέον πράγμα,τη μετακίνηση…
[/quote]
άμα θές να δεις μια μπάντα και ειδικά το ξέρεις τόσο καιρό πρίν, δεν υπάρχουν δικαιολογίες…
Πόσο μπορεί να στοιχίσει μαι μέρα να έρθεις στην Αθήνα?100 ?? δεν νομίζω να μη προλαβαίνεις να τα μαζέψεις σε 6 μήνες…1 ? να βάζεις την ημέρα στην άκρη μαζεύεις και τα μεταφορικά και το εισητήριο και τη διαμονή σε ξενοδοχείο…
Άσε τον jim_lick να λέει…για ρώτα τον μάθεις πόσα έχει δώσει στην easyjet τα τελευταία χρόνια για συναυλίες στο Λονδίνο… Αλλά είναι λούστρος…τα λέει όπως θέλει η κουφάλα…
εδώ πήγε Θεσ/νικη για Bonfire, στο εισιτήριο των Stones θα κολώσει…

αλλο οταν κανεις ταξιδι αλλο να τους εχεις στα ποδια σου και να θες τοσα λεφτα προτιμω να παω στο μεγα διδασκαλο σε 10 μερες…

Το κόστος είναι κόστος. Ίσα-ίσα που επειδή για εμας στην Αθήνα είναι κοντά, δεν θα ταλεπωρηθούμε για να πάμε…Δηλαδή αν την έκαναν στην Καρδίτσα με 30 ? την συναυλία θα πήγαινες? Το πρόβλημα είναι αν θα τα πάρει ο ΟΣΕ και ο ο ξενοδόχος ή οι Stones? Το αποτέλεσμα είναι ότι θα μας φύγουν κάποια λεφτά. Εάν θέλω να τους δώ πολύ, θα κοιτάξω να τα βρω. Εάν δεν θέλω δεν θα πάω.
Σε όλα τα πράγματα υπάρχουν φτηνά και ακριβά. Πχ όλοι θέλουν αυτοκίνητο. Λίγοι όμως έχουν τα χρήματα να το αγοράσουν μετρητά. Οι περισσότεροι κάνουν οικονομίες, παίρνουν δάνεια κλπ… Υπάρχουν και άλλοι που δεν θέλουν να έχουν αυτοκίνητο.
Έτσι και εδώ.Αν δεν θες να τους δεις, μη λές ότι δεν αξίζει γιατί τα παίρνουν οι Stones, γιατί δεν θα πρέπει να πάρεις και αυτοκίνητο ποτέ γιατί τα παίρνουν χοντρά οι αυτοκινητοβιομηχανιες, να μην πάρεις πλυντήριο γιατί τα κονομάει ο Pitsos και το Skip, ούτε εφημερίδα γιατί τα κονομαει ο Τέλης (λούστρος)!!!

Θα σε βάλω να παίξεις support ρε, για να μπεις τζάμπα! Μη μασάς…

simfono me ton petros_kar, an thes poli na deis mia sinavlia kai sto nevrokopi na eisai kai 200E na kanei to eisitirio, ama to ksereis apo noris kataferneis na pas, tora einai allo thema an den se enthusiazei toso h sigekrimenh h opoia allh sinavlia.

Τελικά ξέρει κανείς πόσο θα κάνει το εισιτήρι?

Φανταστικό τόπικ.

Και που να δεις, Ανχολι, παραδίπλα που κάνουν “Δημοψίφησμα” (δημοτικό δεν τελείωσαν!) για το αν θα πάνε σε συναυλία των Maiden ανάλογα με το τι τραγούδια θα παίξουν. Συναυλία στην Ελλάδα, που κανείς δεν ξέρει αν και πότε θα γίνει, ε. Μιλάμε για σουρεαλισμό.

Μιας και μιλάμε για τιμές, πριν από λίγο αναθεώρησα τις απόψεις μου. Οι ροκ συναυλίες είναι πάμφθηνες. Να μη σας πω ότι μερικές που είναι κάτω από 100 ευρώ είναι πραγματικά κελεπούρια.

Στο Μέγαρο Μουσικής θα δώσει συναυλία με το jazz συγκρότημα του, στις 30 Δεκεμβρίου (που δεν έχουμε σίγουρα κάτι καλύτερο να κάνουμε), ο παγκοσμίου φήμης (ως σκηνοθέτης βέβαια, αλλά δε πειράζει…) κλαρινετίστας Woody Allen. Οι τιμές είναι ειλικρινά για όλα τα βαλάντια:

Οι τιμές των εισιτηρίων είναι οι εξής :
Διακεκριμένη Ζώνη : 300?
Β’ Ζώνη : 200?
Α’ Ζώνη : 250?
Γ’ Ζώνη : 150?.

Όσοι πιστοί προσέλθετε. Οι υπόλοιποι (οι πιο έξυπνοι δηλαδή) δείτε καμιά ταινία του, μερικές είναι καταπληκτικές…

Αν οχι ολες…

Allh douleia den eixa,mou trexoun apo ta batzakia katoastaeyro na ta dwsw stous RL. mexri 50 kai polla tous einai. Ti skata diladi tha kanoun. Ama theletai thrilous na pate Scorpions pou irthan me 30 kai espeiran,oxi na pas se ena oneiro zwis pou dystyxws tha aktastrafei apo tin xenera. Egw plirwsa 45 kai ida Twisted Sister me Alice Cooper sto Londino, 3 wres. Ashima itan mipws??? Ante sta gamidia oi kleftes.