Ejekt Festival 13/07/10 : Faith No More, Bad Religion, Unkle and others

οπως και να έχει οι ανακοινώσεις πλησιάζουν…εγώ ακούω για πολύ μεγάλο ονόμα πάντως να συμμετέχει στο ejekt…αν οι πληροφορίες είναι σωστές και όχι πρωταπριλιά.ετοιμαστείτε για ωραία πράματα…οι arcade fire ακούγονται σε όλες τις πηγές πάντως…

Εγώ ένα εχω να πώ…

WE CARE A LOT!!!

και

BURN MY SHADOW!!!

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

γνωστος γνωστου μπλαμπλα που παιζει σε μια απο τις ελληνικες συμμετοχες του ταχαμου λαηναπ λεει δε ξερει τιποτα… sooooooooo

υπομονη παιδες

φάρσα ρε, σιγά μη τα δείτε όλα αυτά μαζεμένα στο ελλαδιστάν

Ρε… εδώ λέει Arcade Fire!!!

Μη χαίρεστε… Afformance και CTS διαψεύδουν.

Αν δεν είχα τους Arcade καβάτζα, θα τού ‘καιγα το σπιτάκι του τυπά απ’ το blog.

Μπορει να κανουν αυτοι πλακα:lol::stuck_out_tongue:

Στο διάολο, σταμάτησε η αναπνοή μου για λίγο.
Και Ντεβέντρα το έψηνα ΑΣΧΗΜΑ.

καλο πασχα φιλε και οντως we care a lot!!!:!::p:D

Παιδιά απο πολύ μέσα (από την detox) μου είπαν το εξής όταν τους ρώτησα που είναι οι Prodigy και τους έδωσα το line up αυτό…

“χαχα! κατά ένα μέρος είναι πρωταπριλιάτικο”

μου το είπε φίλη που είναι εκ των έσω…λεπτομέρειες δεν μου είπε…αυτό έμαθα μόνο…

:expressionless:

φέρτε Arcade Fire να γελάω δέκα χρόνια

και φέρτε UNKLE να καυλώσουμε 10 μέτρα.

και μετα παμε για μπυρες στο mobetter :stuck_out_tongue:

Παντως για ejekt και Arcade Fire κατι λεει και εδω http://joelbloggaromarcadefire.blogspot.com/2010/04/festival-rumours.html

Άντε μακάρι ρε πούστη…

Arcade Fire και Bad Religion είναι μεγάλα συναυλιακά απωθημένα για πολλούς όμως προσωπικά εκτιμώ πως είναι πολύ δύσκολο να τους δούμε στα μέρη μας.Ποτέ όμως μη λες ποτέ, αφου βρέθηκε κάποιος που φέρνει Clutch μπορούμε να ελπίζουμε.

FAITH NO MORE και UNKLE στο Ejekt

Ελπίζω να μην είναι πλάκα, η πρωταπριλιά πέρασε εε…:-s

Αν ξανακάνει πλάκα δεν πρόκειται να τον ξαναδιαβάσει κανείς :stuck_out_tongue:

πόσο εισητήριο ρε μάγκες?

Για πείτε να γουστάρουμε…

Oχι οτι τωρα που το ξερουμε εχει σημασια αλλα απο το forum του postwave.gr(και μαλλον απο καποιον απ τους εκ των εσω),την επομενη του fake:

02-04-10, 14:00

Loipon

To post ayto tou Stop That Sound itan 100% Protapriliatiko asteio, kai malista kai go emeina kapos tou styl “Ti egine?” otan to diavasa

To Line Up den exei kamia sxesi me ayto pou tha anakoinothei arketa syntoma, kamia omos.

To mono pou einai arketa konta einai i imerominia!

Kai tou xronou loipon, to gegonos pantos emena me xaropoiei, vlepo pos kapoioi elpizoun sto ejekt, elpizo na min tous apogoitefsoume…

Tha prepei omos na perimenete gia liges meres akoma…

Gia ta onomata tou ejekt, pistevo oti panta kanoume oti kalytero, lamvanontas ipopsi tin oli vevea diorganosi kai epiviosi tis kai oxi mono ayta pou theloume kai meis na doume…
Eimai pia sigouros meta apo tosa xronia pos an dialega ego line up tha imoun pia fylaki gia xrei

Oi UNKLE (kapoioi kserete pos) einai megali mas agapi, pos iparxei kapoia alli sxesi. Logiko, kai iparxei kapoia vasi

Ayta, mono, sorry alla ipomoni ligo…

Αυτο το “αρκετα κοντα” ελπιζω να σημαινει 12-13 αν δε το λεει για να μη πει “η ημερομηνια ομως ειναι αυτη” κατευθειαν ξερω γω:p

Λογικα το αργοτερο μεσα στην επομενη βδομαδα θα χουμε και τα υπολοιπα…

Bρηκα κι’αυτο:

UnKLE
BAD REligion
THEM CROOKED VULTURES (;h QOTSA)
FAITH NO MORE
2/4/2010 10:17:45 πμ

posted απο ανωνυμο αλλα εχει πιασει ηδη τη μια μερα(ποσο κωλος να ναι ειπαμε),για να δουμε=P