Ejekt Festival 13/07/10 : Faith No More, Bad Religion, Unkle and others

OMG !!!

Δεν ξέρω τι ζητάνε τα συγκροτήματα…
Αλλά αν ένα φεστιβάλ είχε καλή οργάνωση,καλά ονόματα…κλπ…κλπ…
Ίσως τις πρώτες χρονιές να έμπενε μέσα,αλλά μακροπρόθεσμα πιστεύω οτι θα είχε μεγάλο κέρδος…
Εδώ περιμένουμε να δούμε τι θα ανακοινώσει η didi για το rockwave που τους σηχτιρίζουμε συνέχεια,γιατί πολύ απλά είναι μονοπώλιο…
Άντε μπείτε δυνατά ρε σεις του ejeκt και πάρτε τους τα σώβρακα!!!
Ειδικά φέτος πιστεύω είναι μεγάλη ευκαιρία να κερδίσουν κόσμο…
Απο τη μια έχεις το line up του rockwave και από την άλλη έχεις τόσα ονόματα που θα είναι στη γύρα…
Pearl Jam…Alice in Chains…Faith No More…Green Day…Bad Religion…Prodigy…
Δε λέω να τους φέρουν όλους…
Αλλά μπορούν με 2 απο αυτούς και 4-5 δυνατά support να τρελάνουν κόσμο…

faith no more !!!
Τρέλλα πάλι !!!

FAITH NO MORE???:yahoo::vibrate::yahoo:
ελπίζω να μην είναι πλάκα.είναι επιβεβαιωμένο έτσι?

προφανως οχι επιβεβαιωμενο αλλα αν ισχυει θα γινει της ποπης παλι…

το καλό που τους θέλω να ισχύει…
πάντως άν όντως είναι έτσι τότε το φετινό rockwave είναι το eject.
τα ονόματα του φετινού rockwave είναι ονόματα που συνήθως έφερνε το eject.και το φετινό eject φέρνει ονόματα που μάλλον θα ταίριαζαν περισσότερο στο rockwave.wtf?

Έτσι όπως πάει και αν ισχύουν τα ονόματα μπορεί και να πάει κόσμος, ειδικά αν γίνει μετά τις 11 Ιουλίου που τελειώνει το Mundial.

Γιατί μη ξεχνάμε ότι πέρσυ είμασταν “αραίοι, αραίοι να φαινόμαστε καμιά σαρανταρέοι” στο Ejekt… Kι όχι ότι είχε κακό line-up…

Βρε λέτε με αυτές τις αλλαξοκωλιές να δούμε καμία metal μπάντα να παίζει στο Synch? :lol:

pantws to facebook tou ejekt FNM kai Unkle ebgale :smiley:

(sorry gia ta greeklish)

επιβεβαιωμένο για Faith NO MORE k Unkle

[SIZE=“7”]FAITH NO MORE!!![/SIZE]

ποτέ δεν πίστευα πως θα τους έβλεπα live.
και τώρα τους βλέπω δύο φορές μέσα σε δύο χρόνια!!!:smiley:

που ρε παιδια?λινκ?

ΜΑΛΑΚΕΣ [SIZE=“5”]FAITH NO MORE[/SIZE] και [SIZE=“5”]UNKLE[/SIZE].

Ο χαμος. Τους μεν τους εχασα περσυ, τους δε γουσταρω πολυ να τους δω (αφηστε δε που ακουγα και διαφορα τους χθες βραδυ).

Δελτίο τύπου από το γραφείο τύπου της Detox.

Tιμές δε βλέπω όμως… :-s

2 oνοματα εχουν ανακοινωθει επισημα ρε συ. Λογικο μου φαινεται να μην ξερουμε τιμες ακομα! Το Ολυμπιακο Κεντρο Ξιφασκιας τι λεει?

[B][SIZE=“7”]UNKLE ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
UNKLE!!!

ASFDSAGGFGSDDG!!![/SIZE][/B]

α ναι και Faith No More… :D:D:D:D:p

στα ολυμπιακά ακίνητα του ελληνικού είχα πάει τελευταία φορά στους ολυμπιακούς το '04 και θυμάμαι είχα ψιλοταλαιπωρηθεί.
ξέρει κανείς πως πάνε?

Εκεί είχε γίνει και πέρσι, εμένα μου άρεσε ο χώρος, γαμώ τις προσβάσεις, παρκάρισμα, κλπ.

Από ήχο όμως??

στα άλλα τώρα [SIZE=“5”]UNKLE ρε [/SIZE]:smiley:
αν ανακοινώσει και τίποτα bad religion,νταξ ότι καλύτερο για φέτος.
faith no more, δεν τους ξέρω τόσο καλά, ήθελα να είμαι πέρυσι, αλλά γύρναγα από διακοπές την ίδια μέρα, οπότε ευκαιρία να τους δω.

Αν μιλάς για ΜΜΜ τότε και τραμ και λεωφορεία περνάνε, βασικά το παλιό αεροδρόμιο είναι. Κι έχει και αρκετό χώρο για parking.

Αν το στήσουν ακριβώς όπως πέρσυ τότε θα είναι καλά. Το μόνο που με ψιλοχάλασε ήτανε το σύστημα με τις μάρκες στο μπαρ που είναι διαφορετικό από του Rockwave (στο Ejekt είναι άλλη μάρκα για μπύρα, άλλη για νερό, άλλη για σάντουιτς, άλλη για ποτό) αλλά το να χαλαρώνω στο γρασιδάκι ενώ περιμένω τις μπάντες που ήθελα να δω να βγούνε χωρίς να είμαι χιλιόμετρα από την σκηνή, όπως στο Terravibe, οπότε να παίρνω και μάτι το τι άλλο παίζει, εμένα μ’ άρεσε αρκετά.

ωχ εκεί που έγινε 2 χρονιές το March Metal Day?
εε τότε ελπίζω να είναι έξω πάλι, έγινε πέρυσι που λέτε.