Ejekt Festival 26-27.06.2012 Kasabian+

ΝΑΙ γαμω το συμπαν!:smiley:

Καπως ετσι:D

Πολυ δυνατο πρωτο ονομα, περιμενουμε με αγωνια κ τα αλλα !

πολυυυυ ωραια…
ουφφ μαλλον παει για κάψιμο η τελευταία βδομάδα της εξεταστικής, μαλλον…

[B][I][U]Move on, you got to move on,
You got to hit 'em to the hip,
And get your shake on…[/U][/I][/B]
:dance:

[SPOILER][SIZE=“4”][B]ΝΑΙ ΜΩΡΗΗΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!![/B][/SIZE][/SPOILER]

αγαπημενοι οι kasabian, εχει πεσει πολυ λιωσιμο και στο τελευταιο τους --> λογικα θα παω αν δεν ειναι ακριβο το εισητηριο
ελπιζω μονο να βαλουν και μερικα καλα ονοματα ακομα για να σιγουρεψω οτι δε θα παω μονος ειναι και ψιλομακρυα η πλατεια νερου :stuck_out_tongue:

καπου ειχε παρει το ματι μου οτι η ιδια εταιρεια θα φερνε (και) φετος τους subways για το ejekt δεν ηταν ?

Πολυ ωραιοι οι kasabian! Τους απολαυσα το καλοκαιρι στη Βουδαπεστη!!! Μην τους χασετε!!!8)8)

Μακαρι να ερθουν και οι kaiser chiefs Θα ειναι ωραιο διδυμο!!!

μμμμμμμμμμμμμ… τι μας λεεεεεες… :stuck_out_tongue:

μμμμμμμμμμμμμ… τι μας λεεεεεες…

Ακου που σου λεω… :p:p:lol::lol::lol:

Τους ειδα την ιδια μερα στο φεστιβαλ 8)8)8)8)

νταξ ντε, σε πιστεύουμε… :slight_smile:

Τους είδα ψιλο-τυχαία το Δεκέμβρη και ήταν ένα από τα πιο ωραία live που έχω δει τελευταία. Επίσης δεν έχω δει Αγγλικό κοινό να συμμετέχει τόσο πολύ σε συναυλία. Πολύ πολύ καλή φάση!

Να βαλω και το εισητηριακι??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::p:p:p

σιγα μην τους ανοιξουνε και οι Franz Ferdinand :lol::lol:

Καλα μη το γελας, τα ακυρα φεστιβαλ στα οποια συμμετεχουν φετος + το οτι εχουν να βγαλουν καινουργια και ποιοτικη μουσικη απο το 2006 τους καθιστα αυτοματως πολυ πιθανη επιλογη με λιγα λεφτα.

Μακάρι να ισχύει έστω και ένα από τα ονόματα που ακούστηκαν στα άλλα topics (Black Keys,Kaiser Chiefs,Franz ferdinand) και τότε θα μιλάμε χαλαρά για ένα από τα καλύτερα line up σε indie/alternative fest τα τελευταία χρόνια

Black Keys δε το κόβω. Νομίζω η ευρωπαϊκή περιοδεία τους τέλειωσε πριν λίγο καιρό. Τώρα παίζουν Αμερική μέχρι τα τέλη Μαίου και μετά έρχονται και πάλι Ευρώπη τον Αύγουστο αλλά μόνο βόρια. Σκανδιναβία φάση. Να πεταχτούν για μια εμφάνιση Ελλαδίτσα δε νομίζω :stuck_out_tongue:

Ίσχυουν όλα όσα λές αλλά πάντα παίζει το σενάριο να έχουν υπογράψει και για άλλα festival και δεν το έχουν ανακοινώσει ακόμα,βλέπε reading που είναι rumoured ότι θα παίξουν

Καλά ναι! Ποτέ δε ξέρεις! Απλά επειδή το κοιτούσα με ένα φίλο μου σήμερα γι’αυτό το είπα :slight_smile:

Πολύ νέκρα δεν έπεσε ρε παιδιά; Πότε θα μάθουμε για τα υπόλοιπα ονόματα και για τα εισιτήρια;