Ejekt Festival 26-27.06.2012 Kasabian+

:lol::lol::lol::lol::lol:

Band Of Skulls have been added to the line-up of Ejekt Festival 2012, alongside Kasabian, James and Miles Kane

ναιιιι ρε φούστη… αυτό μάλιστα… :slight_smile:

είναι και official από τη σελίδα της detox και του ejekt στο facebook:

[B]OI BAND OF SKULLS LIVE Ejekt Festival 27-6-2012[/B]

:yahoo::yahoo::yahoo:

Απο FB του Ejekt: We have more…!!! :!:

Γιατι μου μυριζει 2ημερο;

Δν υπάρχει κάνα νέο από το μέτωπο ε?

Δεν νομίζω ότι υπάρχει πιθανότητα για 2ήμερο…δεν γίνεται να το ανακοινώσουν εναμιση μήνα πριν το event…

από facebook:

Ejekt Festival
Οι CUSTOMS στο Ejekt Festival 2012!!

27 June 2012

Be there!!!

και το αφισόνι… ολοκληρώθηκε το Line-up…

Ερωτηση για εισητηρια(στην Detox που εστειλα μνμ στο φβ, με εχουν γραψει κανονικοτατα):

Σε οποιοδηποτε public πωλιουνται εισητηρια ή μονο στα Public Συνταγματος; Στο site του φεστιβαλ, εχει μονο τα Public Συνταγματος παντως…

:-k

ποιο εύκολα θα το μάθεις παίρνοντας κανα τηλ στα public αύριο το πρωί με την ησυχία σου… νομίζω ότι έχω ακούσει παιδιά που αγόρασαν και από άλλα public, αλλά για να’σαι σίγουρος… :wink:

Το τσιμπησαμε το τικετο !Απο public - Συνταγμα πηρα εγω .Εχει μπολικα ακομα .

πι.ες.Γέλιο με την υπαλληλο που προσπαθουσε επι ενα πενταλεπτο να βγαλει τι λεει η γραμματοσειρα στο εισιτηριο των municipal waste.Κανανε μια συσκεψη εκει με την αλλη κοπελα στο ταμειο και τελικα τον γριφο ελυσε ενας μαλλιάς υπευθυνος που ηταν εκει . :lol:

Εχει βγει καμια ανακοινωση για το τι ωρα και ποση ωρα θα παιξει το καθε συγκροτημα;

Παιδιά γνωρίζετε επιλογές για εκδρομή από Θεσσαλονίκη για το Ejekt? Το τικετ χαουζ που κανει συνήθως μας είπε ότι είμαστε λίγα άτομα ακόμη και θα μας ειδοποιήσει αν τελικά γίνει εκδρομή. Επίσης βρήκα κι αυτό αλλά μου φαίνεται λίγο ύποπτη η διαδικασία (δε δίνουν και κανένα τηλέφωνο):
http://www.dailytrips.gr/concerts-/details/5-ejekt-festival-kasabian-james

Ξέρετε εσείς κάποια άλλη επιλογή;

το περσινό ejekt αν δεν κάνω λάθος στον ίδιο χώρο ήταν, ε;

έχει κανείς ιδέα κατά πόσο είναι εφικτό να περάσει κανα ψυγειάκι ή γενικά μπυράκια με κάποιον άλλο τρόπο;

'φχαριστώωωω…

ελεος με τους τζαμπατζηδες.

ψιτ… για φρόνιμα…
πλήρωσα εισιτήριο και πολύ τους είναι… :stuck_out_tongue:

Φαουλ.

ειρωνικο ηταν ρε :slight_smile:

E, πετα κανα εμοτικον να συνεννοουμαστε, τοτε. :stuck_out_tongue: