Ejekt Festival 8 Ιουλίου 2016

ε εντάξει, το κουράσανε νομίζω πλέον… :stuck_out_tongue:

μεχχχ

Φαντάζομαι ότι δεν θα είναι headliners οι editors και ότι θα φέρουν κανένα καλό όνομα π.χ. mumford & sons, artic monkeys, florence and the machine :stuck_out_tongue:

Ωραια, τσεκαρα κι εδω, κατσε να μπω και στο θρεντ του φετινου fest. :stuck_out_tongue:

Φτάααααααανει

Arctic δε το κοβω, πιο πιθανο Last Shadow Puppets που ειναι στη γυρα…

We are delighted to be returning to the home of some of our favourite shows. Greece! We are coming in July to headline Ejekt Festival!

απο το fb τους! Γουσταρωωωω…εκει θα ειμαστε ξανα!! Μακαρι να κοτσαρουν και τπτ TLSP ή National να γινουμε :smiley:

James τελικά.

Επιτέλους!

Τόσα χρόνια περίμενα να δω James

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αντε και με Scorpions.

υποψια για kasabian/muse

:smiley:

Μέτριοι σε όλα τους οι James, εκτός από την πάρα πολύ καλή απόδοση του Tim Booth. Μέτριος ήχος, μέτριο setlist, ελαφρώς υποτονική απόδοση.

Πάρα πολύ καλοί οι Editors, δεν το περίμενα. Λίγα πλήκτρα μόνο, ευτυχώς, τρομερό setlist, ενέργεια, όρεξη, ωραία απόδοση. Λίγο χαμηλά ο ήχος (παρατήρησα ότι δεν κρέμονταν ηχεία στη σκηνή :lol:), μάπα ο φωτισμός, το αδύναμο σημείο. Άξιζε και μόνο γι’ αυτούς πάντως να πάει κάποιος, ήταν τρομεροί.

ελπιζω να μη φαμε καμια φολα με muse.αν και μυριζομαι αρπαχτη.

Αρκετά επαγγελματίες είναι οι Muse για να κάνουν αρπαχτή. Εκτός αν τους πλήρωσαν τα μισά για να παίξουν μια ώρα ξέρω γω…

οχι για την μπαντα.για τη διοργανωση λεω εκεινο το βραδυ γενικα.μακαρι παντως να δουμε ενα σουπερ λαιβ.

Η διοργάνωση προχτές δεν ήταν και ό,τι καλύτερο. Εντάξει, ελπίζω στους Muse θα είναι πιο οργανωμένα τα πράγματα. Θα είναι και μεγαλύτερη συναυλία.

Τι δε σου άρεσε;