Ηellfest 2010

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ…

Αν και απο τα 4 μεγαλα ως τωρα ονοματα οι Godflesh ειναι οι μονοι που δεν μου αρεσουν, δεν μπορεσα να κρατηθω με το παραπανω ποστ του Μπληντιν…Εγραψες…ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σβήστε το θρεντ. Και να μην ξανακούσω γι αυτό το ΓΑΜΗΜΕΝΟ φεστιβάλ!
Να πέσει ατομική βόμβα στη Γαλλία ρε! Πάλι συγχίστηκα!
Και γαμώ και τον Ζιντάν και τον Τρεζεγκέ και τον Καρεμπέ και τον Ραμπεσαντρατανά!

Πάρτε ρε μουνιά:

Αστοδιάολο πάλι!!!
Κάθε χρόνο τα ίδια κλάματα!

Δωσε και σωσε !

Αλλα δεν πρεπει να μιλας.Ηδη εχεις δει μπαντες που οι περισσοτεροι δεν προκειται
να δουμε συντομα…

Οι ημερομηνίες δεν με βολεύουν καθόλου λόγω εξεταστικής :frowning: Ένας φίλος έχει πάει δυο φορές (το 2008 & το 2009) και έχει πει ότι είναι πολύ καλά. Θέλω κάποια στιγμή να πάω.
Βρε bleedin αντί να πας στο brutal assault που έχεις ξαναπάει, γιατί δεν πας στη Γαλλία για αλλαγή ??

Εχει δει DEATH

γιατί και μένα δε με βολεύουν οι ημερομηνίες λόγω δουλειάς.
Ιούνιο-Ιούλιο παίζει τόση πολλή δουλειά που συνήθως δουλεύω και Σάββατα.
Απίθανο να καταφέρω να πάρω άδεια τότε. :frowning:

Κρίμα :frowning: για Αύγουστο καλό είναι και το wachen αλλά πέρυσι ήταν από πολύ νωρίς sold out. Το 2010 θα είναι 5-7 Αυγούστου, αλλά δεν έχουν ακόμα ανακοινωθεί πολλά ονόματα. εν αναμονή λοιπόν

Και επειδή δεν παίζουν οι eyehategod…
εγώ το ψάχνω τώρα, να δω και τι παίζουν και στα υπόλοιπα festival, και βλέπουμε.
Φέτος δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάω έξω.


Now playing: Biffy Clyro - Bubbles
via FoxyTunes

Να πας αξιζει.:wink:

Περα απο Godflesh(που ετσι κι αλλιως ειναι ενας καλος λογος)υπαρχουν και πολυ δυνατα hardcore ονοματα(Earth Crisis,Wisdom In Chains,Agnostic Front,Skarhead κλπ).Και παλι ομως δε ξερω ρε γαμωτο.:-k

We’re happy to introduce you the new 24 bands, now just a month before the final announcement? Fans of desert rock will be thrilled, as will fans of black metal and 80’s punk! The bill will also appeal to those nostalgic for US rock, thrashers and death-metal experts, hardcore fans and, of course, good old metalheads will be happy too! And finally true heavy metal fans will have the chance to see the cult of the legendary speed metal band from Canada, Anvil!

[B]JOHN GARCIA PLAYS KYUSS - JELLO BIAFRA AND THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE - BIOHAZARD

ANVIL - BETWEEN THE BURIED AND ME - BRANT BJORK AND THE BROSS - DELAIN - DISCIPLINE - DEW SCENTED - EVILE - GOROD - KMFDM - LOUDBLAST - MARDUK - MONDO GENERATOR - NACHTMYSTIUM - NEVERMORE - NILE - OTARGOS - RATT - SIGH - THE YOUNG GODS - WATAIN - Y&T - YAWNING MAN[/B]


GWAR
cancels?

We’re sorry to tell you that GWAR has canceled. The booking agent and the band have decided to postpone the tour in August?

In one month’s time, the 26th of February, we will reveal to you the last and biggest names, the bands which be headlining the festival for a last “blast”, which will be devastating!

Keep an eye on the new www.hellfest.fr which should open at the end of the day!

Hellfest Team

Έλεος με αυτή τη γκαντεμιά με τους GWAR πια:([-X

Για πειτε.
Το ψήνει κανείς;

σαν το περσυνο αλλο τπτ!!το καλυτερο που εχει γινει (και εγω ελειπα:()

αλλα twisted sisters???

Twisted Sister

το καλητερο ονομα αναμεσα στα υπολοιπα, αλλα που κολλανε?!!

Τελικό

όι μάναμ.8O8O

Σ’ενα παράλληλο σύμπαν όπου θα είχα κερδίσει το τζόκερ θα πήγαινα μόνο και μόνο για godflesh και τους αποκάτω.

Terrorizer tent όλα τα λεφτά!
Κρίμα και ήμουν ζεστός για φέτος!
Γαμώ τις εξεταστικές μου!

Με λιγο πιο σωστους headliners στη μεινστειτζ 1(ας πουμε να γινοντουσαν οι 2οι 1οι),θα ηταν φακιν φλολες.Αλλα και παλι καβλα,τι να λεμε…

(απειρο πραμα,της πουτανας πρεπει να γινεται με τα clashes=P)

ντάξει αυτό και το περσινό συγκρίνονται μόνο με dynamo 1998-99 παιδιά.

Τίποτα, μόνο προσευχές να βρέξει λεφτά, να παρατήσω δουλειά και τα πάντα και να’μαι εκεί και να χορεύω 2η σειρά όταν οι godflesh ua παίζουν το slavestate. Μέχρι τότε κλάμα.

Και να μην ξεχνιόμαστε:

ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ ΡΕ ΦΛΩΡΟΙ ΓΑΛΛΟΙ!