Ηellfest 2010

8O8O8O8O

Απίστευτο festival και μάλλον δε χάνεται με αυτά τα line up!

Πο,τι Fields of the Nephilim,με γ@μησε το λαιν απ…και λεφτα δεν θα παιζουν τοτε,γαμωτο…

Έχει κανονίσει κανείς ή είναι να κανονίσει? Εγώ λίγο που κοίταξα είναι καμιά 200 ευρώ για Παρίσι με αεροπλάνο και από το αεροδρόμιο απευθείας τρένο για Clisson 50 ευρώ, 130 το εισητήριο 4 μέρες με camping άρα σύνολο περίπου 400 ευρά…φαντάζομαι αν πέσει λίγο ψάξιμο μπορεί να πέσει και στα 300. Για το line up πάντως αξιζουν τα ευρά…αρκεί να υπάρχουν…

Δεν το αγαπάω όσο πέρσι, αλλά 90% θα πάω. Έχουμε ήδη μαζευτεί ένας εντυπωσιακός αριθμός ανθρώπων.
Με πλήγωσαν βεβαίως οι GWAR, αλλά τι να το κάνεις…

χμ
hellfest 2009>
down, anthrax,vitus, eyehategod, pig destoyer, kylesa, torche, jarboe, soulfly, gamabomb, suicidal tendencies, mastodon, napalm death, brutal truth, elecric wizard, orange goblin, ufomammut, wolves inthedagrgfsedgh,

hellfest 2010
deftones, infectious grooves,ulver,godflesh,carcass,overkill,tankard,jello biafra,garcia,the dillinger escape plan,brant bjork,16,slayer,exodus

οχι ενταξει απειρως καλυτερο το περσινο…

Δεν ξερω τι λετε, αλλα μου φαινεται για μια ακομη φορα το καλυτερο φεστιβαλ στην Ευρωπη.

ναι σιγουρα αυτο! αν δεν το γαμαγε καθε χρονο και με τους χεντ θα ταν το τελειο φεστιβαλ!

bump (τώρα που πλησιάζει)

Θα πάει κανείς τελικά;

Αλλαγές στο lineup

Tην τύχη μου ακυρωσαν οι ATΗEIST :blow:

Πάλι καλά που το πόσταρες γιατί αν το μάθαινα κατ’ ευθείαν Γαλλία δεν θα το έπαιρνα καλα… :frowning:

Θα πας τελικά;

Εγώ μόλις ανακάλυψα ότι οι ημερομηνίες με βολέυουν και κοντεύω να σκάσω!
Δυο μήνες νωρίτερα να το ήξερα… γ@μώ τους προγραμματισμούς των ελληνικών πανεπιστημίων!
Anyway, καλά να περάσετε όσοι πάτε, το line up είναι απίστευτο!

Θα πάω, έχω κλείσει εδώ και κανά δίμηνο. Είμαστε κόσμος και λαός, χαλαρά καμια 20αριά άτομα.

Aρκεί να μιλαει εστω ενας απο την παρεα γαλλικά γιατι οι Γαλλοι ειναι μεγαλα ζωάδια…

Εννοείται πως περιμένουμε αναφορά κυρίως για godflesh.