EMERALD Live in ATHENS 29/1/2012 10 euro

EMERALD (Holland) LIVE IN ATHENS - KYTTARO CLUB

KYRIAKH 29 GENARH 2012…

mia agapimenh bandara, klasikou arxidatou 80’s heavy metal…

OI PORTES ANOIGOUNE STIS 20:00 AKRIVOS, PROTH BANDA STH SKHNH 20:30.

Support bands:

STRIKELIGHT + WAR DANCE

TIMH EISHTHRIOU = … 10 EURO (To afentiko trelathike!!)

propolish (APO PEMPTH 5 GENARH) : NUCLEAR BLAST, SIRENS, NO REMORSE, METAL ERA, TICKET HOUSE, SHIVA RECORDS, EAT METAL, STAXYA CULT FOOD, MONSTERVILLE, DR. FEELGOOD (Kathe deftera + savato vradi).

fisika tha iparxei pagkos me ta pio fthina cd/lp/tapes/shirts ths agoras…

ELEFTHERH (FREE!!!) EISODOS GIA:

  1. PAIDIA KATO TON 17 XRONON (Me th parousiash taftotitas…mh mou erthei kanas mantraxalas…)

  2. ANERGOUS PANO APO 3 MINES (Me thn endeixh sxetikhs kartas anergias)

  3. NEOUS ANO TON 55 XRONON…

SPONSORED BY HEAVY METAL FAITH !!!

… elpizoume sth sthrixh sas…

Sorry gia ta greeklish

ωραιος γκρεγκ,θα ειμαστε εκει

πόσο πιο true ρε μαλακες;;; ΠΟΣΟ;;;

όπως λένε και στο χωριό μου , i will so fucking be there:D

edit: war dance γαμώ τη πουτάνα μου!!!

Ωραιος ο γκρεγκ !!! =D>

Φοβερες κινησεις. :respect:

Αααααααααααα ! Γτ ολα τα καλα να συμβαινουν στην Αθηνα; (Εμεις φετος ειχαμε Manowar ομως! :p) Υπάρχει περίπτωση να ερθουν και απο Θεσσαλονικη;

Ομολογώ ότι δεν έχω ασχοληθεί(ναι ντροπή μου) αλλά χρόνος υπάρχει, και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να μην στηρίξω! :smiley:

PS. Το πού δεν μας είπες γκρεγκ.

moonchild λιώσε war dance. έχεις χρόνο. do it:!:

Μπραβο σου Γρηγορη. Οραια κινηση και φυσικα ακομα και για εναν οποιοδηποτε των 3 κατηγοριων η τιμη ειναι φυσικα αστεια. οραιος :respect:

STO Kalitero liveadiko ths athinas - KYTTARO CLUB…

o γράκχος ακόμα να ποστάρει για το δυναμικό παρών? :-k:p

[SIZE=“6”][COLOR=“Red”]Η ΠΙΟ ΓΚΑΒΛΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΚΑΒΛΑ ΤΙΜΗ.[/COLOR][/SIZE]

ΕΠΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΙΣΟΔΟΣ:

Α) Σε μαλλιάδες με κοτσίδα (και όχι φράντζα) ή πολύ καραφλούς.

Β) Σε μικροτσούτσουνους με κεφάλι δηλητηριώδες μανιτάρι.

Γ) Σε κοπέλες με νoύμερο σουτιεν >= 95.

Δ) Σε όσους έχουν τουλάχιστον ένα γονιό απο επαρχία (χαρτί από την κοινότητα).

[COLOR=“Red”][SIZE=“6”]Α ΡΕ ΓΚΡΕΓΚ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ.

ΠΑΜΕ ΓΙΑ SOLD OUT.[/SIZE][/COLOR]

Γαλάτσι crew.

και εγώ μαζί! χαμός από ωραία live

Το ψηνω να ρθω κι εγω ειδικα αφου ειναι και τζαμπε για μενα…

Τώρα το δα. Έχυσα γύρω στις δέκα φορές. Emerald ρε μαλάκα, Emerald! Και πριν, Strikelight και War Dance; Ε δε χάνεται με τίποτα. Moonchild εκτός από War Dance λιώσε επίσης και το Iron on Iron των Emerald, ένα από τα καλύτερα κρυμμένα μυστικά των 80’s. Και Strikelight βέβαια ε!
Ρε γαμώ την πουτάνα μου τί πάθαμε…

Υ.Γ.: Γρηγόρη, ξαναφέρε και Defender αν μπορείς ρε αδερφέ… την προηγούμενη φορά τους είχα χάσει… Netherlands fuckin’ rule…

Ρε Γρακχο…κανε εδω ενα ποστ η στειλε μου κανα pm με προτασεις γιατι απο αυτα τα γκρουπς δεν εχω ακουσει σχεδον τιποτα και σε βλεπω οτι τα χεις ψαξει!!!

εκει θαμαστε ! πιο πολυ για την ατμοσφαιρα, να πω την αληθεια οι Emerald δεν μου αρεσουν και τοσο (θα με λιθοβολησετε εκει) αλλα ρε πουστη τετοιες κινησεις αξιζουν 200% υποστηριξη, κ ας μην σου αρεσει τοοοοοσο η μπαντα! αφου i dont want to be rude, i just want to drink at dr. feelgood ! :wink:

Δεν έχω και πολλά να σου πω βασικά. Όλοι αυτοί έχουν βγάλει από μηδέν (=Ρ) ως δύο το πολύ δίσκους: για την ακρίβεια, οι Emerald έχουν ένα, οι Strikelight δύο και οι War Dance… ένα ντέμο. Μπες στη μεταλλική εγκυκλοπαίδεια, δες τίτλους και κατέβασε. Υπόθεση λίγων λεπτών! Δύο υποσημειώσεις: α) αν εννοείς και τους Defender, επειδή τους ανέφερα, κι αυτοί ένα EP έχουν βγάλει. β) το ντέμο των War Dance μπορεί και να μην το βρεις στο νετ. Σ’ αυτή την περίπτωση ρίξε ένα σύρμα και στο πασάρω εγώ. Μετά τις 10 Γενάρη όμως.

Μεταλλικη εγκυκλοπαιδεια εννοεις το metal archives η το encyclopaedia metallium?

Υπάρχει και το myspace των War Dance βέβαια.

Το ίδιο είναι ρε ζώον. :stuck_out_tongue: