Με τα emo πώς τα πάτε?

Δεν τους πάω καθόλου. Εχω εναν στο φροντιστήριο αλλά δεν θα μου ξεφύγει, θα ασπαστεί την METAL
:band:

να τος:

Ψεματα να πω;!;! Υπαρχει το συστημα.

Το πολυ 5 κομματια να εχω ακουσει. Δεν εχω καταλαβει ακομα τι σκατα ειναι αλλα απο αυτα που ακουσα δεν μ’αρεσε. Γενικα οποια μουσικη συνδεεται αποκλειστικα με dress code και “τροπο ζωης” σκατα θα ειναι.

EMO 4 ever!!!:respect: :respect:

Όπως ξανα είπα, οι κλόουν (emo) αποφάσισαν να βγουν στους δρόμους και να δίνουν τσάμπα παραστάσεις! Ξέρετε τι γέλιο ρίχνω κάθε φορα που τους βλέπω;!:lol:

Τους ευχαριστώ για την κοινωνική προσφορά του να προσφέρουν απλόχερα το γέλιο.

Ρε παιδια τι ειναι αυτο?Επιδημια εχει γινει!Θυμαμαι πως φετος εγινε το μεγαλο “ντου” και βλεπω αγορακια και κοριτσακια ολοιδια!Μ’αρεσει που το κανουν για να ξεχωρισουν παντως!:lol:
Δεν εχω κατσει να το ψαξω… απ’την μια αμα καποιος γουσταρει να ντυνεται ετσι,μεγια του με χαρα του!Ποια ειμαι εγω που θα κρινω τον καθενα?Απλα ειναι τοσο συχνο και κοινο πλεον που σου φαινεται μερικες φορες τοσο δηθεν που δεν αντεχεται!Απο μουσικη, μονο τους My Chemical Romance ξερω… οι οποιοι για το ειδος τους ειναι καλοι.

ακούνε ανάμειξη rock-pop-punk…
και δεν εχουν και τις καλυτερες σχεσεις με τους μεταλλάδες.
εμαθα οτι μερικοί πήγαν στο rockwave στους metallica και εφαγαν πολυ ξυλο…
λέτε να ξεκινήσει καμια βεντέτα???:lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

αν ειναι αληθεια, ποσο ποιο χαμηλα πια? ποσο?

Μαλακιες!Θα δεις οτι ολοι αυτοι μολις τελειωσουν το Λυκειο και μεγαλωσουν κιολας (με το καλο), θα ξεχασουν οτι καποτε υπηρξαν emo (ελεος!#-o ).

και ομως αληθεια αλλα δεν εφτεγαν οι μεταλλαδες αυτα τα μαλακισμενα… τι ηθελαν να πανε στο στομα του λυκου???

:-k Γιατι νομίζουν πως 1) είναι άγριοι
2)άμα δουν metallica θα είναι ακόμα πιο άγριοι
3)αμα δουν metallica θα θεωρούνται “μεγάλοι”

http://img508.imageshack.us/img508/2567/dsc01356bu4.jpg:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ποσο χρονων εισαι ρε παλικαρι? δηλαδη αν εγινε κατι τετοιο το θεωρεις σωστο?

17 ενταξει δεν ηταν και το καλυτερο αλλα δεν ειχαν καμια δουλεια να πανε εκει…

Όντως κι εγω συμφωνώ στο οτι είναι μαλακία που τους δείρανε. Ξέχασα να το γράψω πριν

Ρε φιλαράκι πήρες την άδεια του παιδιού για να δημοσιεύσεις φωτογραφία του στο net; Και ουσιαστικά να τον ρεζιλεύεις και να μη ξέρει τίποτα…

+αυτο που ειπε ο Eagleheart και επισης τι θαπει δεν ειχαν δουλεια? Λεει πουθενα οτι στο ροκγουειβ πανε μεταλλαδες? Βασικα αυτοι που τους δειρανε, αν εγινε ετσι οντως, πρεπει να ειναι οι μεγαλυτεροι κομπλεξικοι,αγαμητοι, τυπικοι τελειωμενοι καφροι και 10 φορες χειροτεροι απο τον καθε emo.

το ξερει με αφηνει ειναι μαακασ

Ε τότε συνέχισε ακάθεκτος!