Με τα emo πώς τα πάτε?

Τελικά λάθος άποψη είχα σχηματίσει για τον slash… :stuck_out_tongue:

Να δουμε τι θα λεγατε αν βλεπατε τι εγινε στο σχολειο μου σημερα (κι εγω πριν λιγο τα εμαθα). Εχουμε μια κοπελια που ειναι emo. Ε, μαζευτηκαν κατι καγκουρια σημερα εξω απο το σχολειο και ενας την εφτυνε και αλλος τραβαγε βιντεο. Ολο το σχολειο καθοταν και κοιταγε και γελαγε. Οι φιλες της δεν μπορουσαν να κανουν τιποτα- και δεν ξερω τι καναν βασικα. Πολυ ομορφα πραγματα. Μπραβο στον Slash και στα παλικαρια του Μεξικου.

σε πιο σχολειο πας?

Tι σημασια εχει; Σε δημοσιο στο κεντρο. Κολωνο. Πες μου οτι εισαι γειτονας or something :lol:

απλα ημουν περιεργος να μαθω σε ποια περιοχη γινονται αυτα…

Aχα. Ε, κυριως εδω στο κεντρο. Να ηταν σε καμια Κηφισσια θα σου λεγα αν θα σηκωνανε χερι. Ξερεις, Περιστερι, Κολωνος. Για σου δωκω να καταλαβεις οι Κολωνιωτες, οι Περιστεριωτες και οι Πετρουπουλιωτες συχναζουν στο Μπουρναζι. Τεσπα. End off topic.

Εγω παλι δεν εχω κανενα προβλημα με τους Scene!

Μια γνωστη μου 15 χρονων κοριτσακι στο γαλατσι της σπασανε το χερι(με γυψο ηταν)και την ειχαν μελανιασει!:!:

@ wretch

και στην κηφισια βασικα τα ιδια γινονται…

Mπορει, δεν εχω και φοβερες πληροφοριες, μην νομιζεις. Απλα εκει γινονται πιο οργανωμενα φανταζομαι γιατι παιζουν και τρεντυ στο ολο σκηνικο κτλ.
Πφ, γαμ* τους διαχωρισμους μου μεσα.

Με εκανε αντ ενα ιμο και ειπα να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας.
SoFi says:
πως σε λενε; τι εισαι; αγορακι; κοριτσακι;
TaMaRi_…… says:
tamara
TaMaRi
… says:
koritsi eimai
TaMaRi
…_… says:
den blepeis foto ?
SoFi says:
οχι το μσν μου ειναι λιγο χαζο
SoFi says:
θενκς

(εβλεπα φωτο αλλα ηταν αδιευκρινιστου φυλου:-s )

TaMaRi_…… says:
esena se lene sofia e ?
SoFi says:
ναι
SoFi says:
αλλα δεν ειμαι αυτο στην φωτο
TaMaRi
… says:
les na mhn to katalava ?
SoFi says:
μην το λες…
TaMaRi
… says:
ti music akous ?
SoFi says:
ροκ και μεταλ
TaMaRi
… says:
bRAvOo
SoFi says:
εσυ?
TaMaRi
… says:
scremo k ligo apo ta alla
TaMaRi
… says:
pou meneis ?
SoFi says:
δεν σου λεω
SoFi says:
φοβαμαι
SoFi says:
αυτο το σκριμο τι ειναι ακριβως;
TaMaRi
… says:
einai san rock poio trelo
TaMaRi
… says:
se poio sxoleio pas ?
SoFi says:
δεν παω σχολειο, κανω κοπανες γιατι κανεις δεν με καταλαβαινει
SoFi says:
χιουμορ παλι
TaMaRi
… says:
axax x
TaMaRi
…_… says:
esena se siba8w paRa poLy

:-s

We want more:p

ζούμε μεγάλες στιγμές

Για να πω την αληθεια δεν εχω τιποτα με τα παιδια. Ενταξει επιλογες ειναι αυτα. Αλλωστε στις μερες που ζουμε…

Ρε παιδες,αν δειτε καποιν στο δρομο που εχει σημαδια απο χαρακιες στα χερια μαλλια μοικανα…τι θα πει πως ειναι emo?(αναφερομαι στα ατομα που ειναι anti-emo κυριως)

αν δεν με πειραζουν γιατι να τους πειραξω εγω? :smiley:

Σαφως δεν θα τους πειραξεις,αλλο λεω ομως.Αν δεις εναν που εχει κοψηματα και εχει νορμαλ ή εξτρεμε λοοκ θα συμπαιρανεις οτι ειναι εμο?(χωρις φρατζα ο τυπος).Αυτο το αναφερω γιατι τυχαινει να ξερω εναν τετοιο ο οποιος ειναι death metalas και γουσταρει να κοβεται.Τι παει να πει οτι ειναι εμο?

Οχι βεβαια.
Aλλιως ο Maniac ειναι ο μεγαλυτερος emo του συμπαντος! :lol:

θα συμφωνησω με τον ChrisP :smiley:

Εκει ακριβως θελω να καταληξω,πως τον εμο δεν τον καταλαβαινεις αν εχει κοψηματα στο χερι αλλα ειναι το ολο στυλ(φρατζα,βαψιμο…).

Αν εκεί που έκοβε ξύλα στο δάσος κόπηκε κατά λάθος με το πριόνι? Τι φταίει αυτός να τον λένε emo μετά? Αυτό δε το σκεφτήκατε?[-X