Με τα emo πώς τα πάτε?

και ο blacksmith παρομοίως.εκμεταλλεύτηκε τη βαρβαρότητα των μεταλάδων και αγόρασε 3ο άλογο.

Σεβαστο.
Ο Βlacksmith εχει και το topman? :stuck_out_tongue:

[ωραιο αβαταρ κυριε Μπάντι]

Δεν ξέρω,τι είναι το topman? Πάντως είναι top man ο man.

Ευχαριστώ για το σχόλιο σου,δεν μπορώ να πω το ίδιο και για το δικό σου avatar :stuck_out_tongue:

στο MSN παιδιά αυτά… Δεν είναι chat εδώ. Forum είναι…

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελα

ειδικα το poser rock ηταν για τα σκουπιδια.χαιρομαι που ψοφησε με την αφιξη του grunge,ποσους ακομα cinderella,pioson,bonjovi μπορουσε να ανεχτει ο κοσμος?απαπαπαπα.χιλιες φορες οι emo

εδω που μενω, εχουμε μονο wanna-be-emo. πραγματικα αν και δε συμβιβαζομαι με την φιλοσοφια που εχουν οι τυπαδες για τη ζωη, αλλα τη δεχομαι, οπως δεχονται αλλοι τις δικιες μου προτιμισεις. απλως ειναι εκνευριστικο οτι ενα τοσο ανουσιο θεμα προκαλεσε τοσο τους ελληνες, ενω τοσα αλλα πραματα αγνοουντε και ας ειναι περι ζωης και θανατου. μοδα ειναι, θα περασει…

μοδα ειναι και ο ΙΦΡΙΤ

διαλεξε δατς γαη η Ιφριτ?

γιατι το κανεις αυτο?

Είμαι διαχρονικός και αξεπέραστος.
Συνεχίστε.
(και μη σπαμμάρετε)

θα σκασεις τοσο που φουσκωσες.
ενα κομπλιμεντο σου καναμε ψωναρα:p

πο πο μια ψωναρα αυτος ο ιφριτ!

Λολ, με τοση λακ, σοβαδες στο προσωπο και αναγκη για επιδειξη πιστευεις οτι εχουν φιλοσοφια για την ζωη; Και να εχουν δηλαδη ξεχνιουνται με τοσα :Ρ

Ναι, είμαι ο ορισμός της ψωνάρας γενικά. Δε το συζητώ ;Ρ

δεν ειναι ολοι οι εμο οπως οι ελληνες εμο. η κουλτουρα τους απλως εχει παρατραβηχτει. γνωριζω παιδια τα οποια ειναι εμο, δεν κανουν παρα να βαφουν τα ματια τους, και να φορανε μαυρα. απλως ειναι κλαψιαριδες και παραπονιαριδες προσωπικοτητες, και το δειχνουν. λεω, μοδα ειναι οι μουντζουρες που κανουν στις μαπες τους οι υπολοιποι.

Aπλα μονο τη προσοχη θελουν να τραβανε και τους αρεσει απλα ετσι να διαφερουν χωρις ουσιαστικο λογο.:-k :wink:

Α,μιλας γι’ αλλες χωρες. Παω πασο, γι’ αλλου δεν ξερω.

νομιζω οτι εξαφανιζονται σιγα σιγα, ετσι δεν ειναι?

Ειχαν παψει να ειναι ιμο για το καλοκαιρι και τωρα ξαναμασκαρευονται. Δεν εξηγειται αλλιως. Ειχαν χαθει για λιγο.

ναι αυτο εχω προσεξει και εγω, δεν βαφονταν τωρα γιατι με τοση ζεστη 8α ελιωναν