Με τα emo πώς τα πάτε?

α ειναι φιλος του μισου φορουμ ε?

Φίρμα!

Αφου ειναι ξηγημένο παλικάρι :smiley:

ζήτω οι emo!!!

ε ειπα και εγω δεν θα απαντησει ο ημο του φορουμ
χαχαχαχαχαχα

αργησες παντως

Μια χαρα ατομα ειναι και τα emo. Δε μπορω να καταλαβω γιατι τοσος ρατσισμος. Εγω τους παω παντως. Ασχετα που ποτε δε θα γινομουν.

Πφφφφφφφφφφφ ειναι αντρου.Δεν ειναι μπρουταλ!Δεν φτυνουν αιμα αντι για σαλιο!ΤΡελος!

τους μισω[-X απαισια φιλοσοφια εχουν τα βλαμμενα#-o παλι καλα που περασε η μοδα τους8)

πέρασε? :expressionless:

Ναι ρε, εδώ και μήνες!

τι περασε ρε?ο γιασονας ακομα να κοψει τη φρατζα!

Εγω παντως ακουσα πως ειναι γαματος. :-s

καλα τωρα που θα ποσταρω φωτο σου θα δεις…

Α έχουν και φιλοσοφία? :stuck_out_tongue:

Μιλάμε πάντα για τα μογγολάκια που αφήνουν φράτζα για να μη φαίνεται η ασχήμια τους και όχι για όσους ακούνε τέτοια μουσική, ράιτ? Μη τους βάζουμε στο ίδιο τσουβάλι.

Δεν βλεπω να ασχολειται πλεον και κανεις μαζι τους,η μοδα τους ξεφτιζει οσο περναει ο καιρος…

αντε γιατι τους βαρεθηκαμε:wink::wink:

Έλα να δούμε

ποιοί EMO ρε ; μόδα ήταν και πέρασε ! ενώ το κλασσικό χέβι παραμένει !:lol::stuck_out_tongue:
πέρα από την πλάκα τώρα , δν πρέπει να έχουν μείνει κ πολλά ΕΜΟ εκτός από τπτ σκληροπυρηνικές καταστάσεις και tr00 ?m0$ , τα οποία βλέπω να τις κόβουν στα αλήθεια τις μαμημένες τις φλέβες :p:D (αν δν το έχουν κάνει ήδη) .

μήπως να ξανακάνει μια εκπομπή η Τατιάνα ;:smiley:

εμενα μου την σπαει που συνδεουν την emo μουσικη με αυτο το θελω να πεθανω και καλα στυλακι.Eπειδη ακουω emocore ξερω οτι υπαρχουν αρκετα γκρουπακια που αξιζουν και πολλοι σνομπαρουν αυτο το ειδος γιατι λενε εχει να κανει με καταθλιψη και διαλυμενες σχεσεις.Αρχιδια,οι paradise lost ή oi my diyng bride ειναι emo;Ειναι και εκεινο το κοριτσι που ακουγε my chemical romance και κρεμαστικε και ολοι κατηγορησαν το emo και τους mcr που δεν εχουν σχεση κιολας με την μουσικη αυτη.Ασε που τα ελληνακια emo δεν εχουν σχεση με την μουσικη και νομιζουν οτι οι tokio hotel ειναι emo.

καλα νταξει, τα emo στην ελλαδα ηταν και ακομα ειναι (οσα εμειναν), καποια κακομαθημενα πλουσιοπαιδα που βρηκαν μια βλακεια για να κανουν τη μοστρα τους. Δεν εχουν καμια σχεση με τη μουσικη, ετσι απλα ειναι emo, ουτε αυτοι ξερουν το γιατι. Τεσπα, εγω δεν εχω τιποτα με αυτους, απλα ειπα τη γνομη μου γιατι ειχα και τετοιους γνωστους και τα εβλεπα απο κοντα…