End of Scorpions?

Oτι το τελος τους συζητητε εδω και περιπου εναν χρονο. Θα με πειραξει παρα πολυ αλλα θα πειραζε ακομα περισσοτερο αν δεν τους 'δω αλλη μια φορα.
Και 'γω πιστευω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να σταματησουν χωρις να ξαναπαιξουν στην Ελλαδα. Ε, του πουστη!

Aπο οτι ειχανε πει το 2007 στη συναυλια στις 18 Ιουνιου…"καλημερα ΕΛΛΑΔΑ,Αγαπαμε Ελλαδα’’ αρα…δεν μπορει να μην παιξουν εδω μια τελευταια φορα…και κανονικα αν συμβει κατι τετοιοπου πρεπεινα συμβει, να πουληθουν ολα τα εισιτηρια για να τους δειξουμε ποσο αγαπημενη μπαντα εναι…:!: :!: :!:

Καλα, ειναι σιγουρο οτι αν κανουν στην Ελλαδα αποχαιρετιστηρια συναυλια, θα πεσουν τα μπετα. Για το ΟΑΚΑ θα ειναι! :smiley:

αν και ειναι πολυ πολυ ωραιο συγκροτημα,πιστευω καλα κανουν και το διαλανε τωρα κ οχι οταν θα πρεπει να βγαινουν με πατεριτσες on stage!το καλο καποτε τελειωνει,τι να κανουμε…

επισης,εγω τι να πω που δεν τους εχω δει ποτε μου live?:frowning: :frowning:

Τιιιιι???
Για τιμορια παρε 1οο καμψεις…!!!
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ

ειμ μικλη ακομα!!!δεν με αφηνανε να παω μεχρι τωρα!:? :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

ενταξει ρε μικλουλα…:stuck_out_tongue:

ηθελα να τους δω και εξωτρικο αλλα δεν τα καταφερα…:frowning:

To κριμα ειναι οτι θα μπορουσαν ανετα να συνεχισουν. Δεν εχουν δειξει σημαδια κοπωσης ουτε στην σκηνη, ουτε στην δισκογραφια τους και πατανε ανετα συγκροτημα μικροτερα σε ηλικια που ομως εξακολουθουν να πρωταγωνιστουν.

ΕΤΣΙ!!! Πεστα ρε φιλε…ειδικα στην περσινη συναυλια τα ΔΩΣΑΝ ΟΛΑ…και καλο ηχο, και εκπληκτικη σκηνικη παρουσια απο ολους τους ΣΚΟΡΠΙΟΥΣ!!! Κριμα ρε παιδες:( :frowning:

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι όταν έκαναν τα live κάθε χρόνο πολλοί δυσανασχετούσαν γιατί και καλά το είχαν κάνει σύστημα.Τώρα πάλι που παίζει να διαλυθούν παραπονιούνται επειδή δεν θα τους ξαναδούν:lol:

Μήπως τελικά μας κάνουν τσαλίμια για να δουν αν θα μας λείψουν πραγματικά…?:stuck_out_tongue:

Ε καιρός ήτανε. Εξάλου ποτέ δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Τα ιδια κ τα ιδια. Κλασικός Klaus κτλ :stuck_out_tongue:

Aυτοι που δυσανασχετουσαν, ειναι αυτοι που δεν πηγαν να τους δουν ουτε μια φορα.:wink:

μεγαλη απωλεια για τα 16χρονα

τα blues στα σχολικα παρτυ θα εχουν πλεον μια πικρα

Ε, τους γραφικούς τους έχουμε συνηθήσει πλέον :wink:

E όπως και να το κάνουμε φαντάσου να προσπαθουν τα 16χρονα να ρίξουν γκόμενα και να χορεύουν στους ρυθμούς του Stinkfist. Tραγελαφικό το δίχως άλλο…

Οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια.

#-o #-o #-o #-o

Για οσους λενε “καιρος ηταν” και αλλα τετοια παρομοια σχολια πραγματικα δεν ξερω τι να πω…αν ο τελευταιος τους δισκος (που για 'μενα ειναι χαλαρα ο καλυτερος rock δισκος του 2007) τους κανει να πουν κατι τετοιο απλα wtf is wrong with you people??? :stuck_out_tongue:

Btw ουτε εγω τους εχω δει live και ειμαι οντως τραγικος,ελπιζω να μην επαληθευτουν τα οποια σεναρια ή τουλαχιστον αν επαληθευτουν να δωσουν ενα τελευταιο live στη χωρα μας!

***metalmike πηγαινει να προσευχηθει για αλλο ενα live των scorpions στην Ελλαδα…

Aντε σειρα εχουν οι Rolling Stones πλέον…

Μόνο ο Iggy θα τους θάψει όλους ρεεεε!!! Το’χε πει και μόνος του άλλωστε “I’m Immortal”!!!

(…και φυσικά το απέδειξε και επί σκηνής και με το παραπάνω… :smiley: )

Τέλος spam. Ας σεβαστούμε τους Scorpions γι’αυτό που είναι (ακόμα…): μια μεγάλη μπάντα που παίζει καλή μουσική. Πέραν της εμπορικότητας…