ENFORCER Live in Athens 24/2/2012 @ Kyttaro

Ανακοινώθηκε από την Eat Metal ότι οι Enforcer θα παίξουν στις 24 Φλεβάρη στο Κύτταρο με support τους Wrathblade, τους Convixion και τους Released Anger. Περισσότερα, tba.

[SIZE=“7”]ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΖΩΗ!!![/SIZE] :metal: :metal:

Ωραίος ο Πανούλης :lol:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=26197

Γρήγορος:!:

Όχι παίζουμε :!:

Γαμώ, έψαξα 2 σελίδες στο subforum για αρκετή ώρα πριν ανοίξω το θρεντ και δεν το είδα πουθενά και κατέβαζα παναγίες ότι το φόρουμ κοιμάται και τέτοια :stuck_out_tongue: ε, αφού υπάρχει, κλειδώστε αυτό εδώ…πάντως είναι κλασικό πλέον όταν λείπω για διακοπές, πενθήμερες κλπ να ανακοινώνονται γαμάτα λαϊβς ή δίσκοι :lol:

Το θρεντ είναι στην πρώτη σελίδα και αρκετά υψηλά, χτες έγινε το τελευταίο ποστ. Μ’ αρέσεις που έψαξες κιόλας! :lol:

Ε να σας πω, μην το πάτε να χει ίσα ποστς με το αρχικό, λήχτε το.

[SPOILER]You’re welcome.[/SPOILER]

Ρε δείξε κατανόηση, είμαι από πενθήμερη, άυπνος και τα ρέστα. :stuck_out_tongue:

Πενθήμερη τον Δεκέμβρη, τι διάολο γίνεται, τόσο πολύ έχουν αλλάξει τα πράγματα;

Ρε φλώρε Moonchild, άσε να σπαμμάρουμε λίγο εδώ που μας παίρνει μέχρι να το κλειδώσουνε.

Μου βρήκες και την ευκαιρία να μου τη φέρεις με ατάκα της δικιάς μου φορουμικής περσόνας, τρομάρα σου. Ξου ρε γατάκι!

Που λες, Καραμουρτζούνη, ναι ρε φίλε, άσε, γερνάμε…

Καλά, ισχύει, και μάλιστα με το 1/3 και βάλε των μαθητών να μην έρχεται γιατί πέφτει κράξιμο από ιδιαιτεράδες…εγώ πάντως μια φορά Μάρτη την ήθελα την πενθήμερή μου όπως και όλες οι προηγούμενες χρονιές του σχολείου μου πλην της περσινής, που απ’ όσα μου 'χουν πει, πέρασαν γαμάτα…όχι ότι εμείς περάσαμε άσχημα δηλαδή…

Tι να πουμε και μεις που δεν πηγαμε 5μερη

Ουτε μεις. Μαλακια.

Εσεις γτ? Εμεις λογω καταληψεων

Τι μου θυμίσατε τώρα, πενταήμερη 3η Λυκείου στη Μπουγατσούπολη (το σωτήριο έτος 2002) ήτανε το πρώτο μου μεθύσι. Ευτυχώς, με κρασάκι.

Εμεις γιατι αλλοτε δεν υπηρχαν λεφτα, αλλοτε ασυνεννοησιες, τελικα παπαρια.

Εμείς πήγαμε.

[SPOILER]

[SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Εγω παντως το μηνα της καταληψης δεν τον αλλαζω με την 5μερη. Οργια 8)

Ευτυχώς με κρασάκι; Το χειρότερο μου μεθύσι με κρασί ήταν! Εγώ 6ήμερη στην Κύπρο το 2004, φλώροι Κύπριοι, νυχτερινή ζωή υπό το μηδέν…

Εντύπωση μου κάνει. Εγώ με κρασί έχω κάνει τα καλύτερα μεθύσια. Εντελώς clean καταστάσεις γενικά. Καμία σχέση με γαμω-ούζα, ουίσκια, βότκες και δε συμμαζεύεται.