ENFORCER Live in Greece - 4 shows! december 2010

θα τιμησουμε τους ΘΕΟΥΣ ωπου και ναναι! ΑΝΤΕ ΜΩΡΗ ΕΝΦΟΡΣΕΡ ΛΑΤΡΕΙΑ!

τρικαλα?? :?

στη λαρισα παίζει θέμα με τους χώρους…?

θα τα πώ μαζευμένα γιανα μην κάνω πολλά πως και να ξεδώσω λίγο

Γιατι σκάτε με τις πόλεις αφου συμφέρουν όλη την Ελλάδα έτσι όπως είναι?!αν γίνει έτσι βέβαια.

Δεν μου είπατε πόση ώρα θα παίξουν - παίζουν συνήθως?

Πιο κοντα που είναι Θεσσαλόνικη ή Αγρίνιο ή Τρίκαλα?

****Deathakia13 θα σου δείξω εγω,θα δεις τι θα πάθεις,εξαιτίας σου ασε δεν το λέω…

Αυτα,δεν ξαναπόστάρω

:-s
τι εκανα και δεν το ξερω…??:wink:

οχι ρε πούστη μου μπερδρεύτικα,deathster ενοούσα.Πωω παλί θα μου σβήσει τα πόστ.

γρηγορη,επειδη δουλευω σαν σκυλος απ τις 4:30 το πρωι κανε μου τη χαρη!!!και φερτους αγρινιο παρασκευη η σαββατο!μονο για μενα και ας μη με ξερεις!και μετα φερε τον cyriis!αληθεια,το δισκαδικο στην ακαδημιας τι απεγινε,περασα ενα σαββατο απο περιεργεια που μουν αθηνα και ηταν κλειστο.

καλη φαση οι Enforcer!αλλα φερτε και Overkill και Agent Steel!!!

φερτε κ Forbidden,Heathen,Onslaught k Sabbat! :stuck_out_tongue:
sorry γ το offtopic! :stuck_out_tongue:

οτι να ναι ρε.Ενφορσερ ρε εσυ απο πάνω τ ακούς έχεις ακούσει ποτέ?

‘‘καλη φαση οι Enforcer!αλλα φερτε και Overkill και Agent Steel!!!’’

αυτο δεν το πα εγω καποιος αλλος το ειπε κ συνεχισα το οfftopic.μαλλον ο moderator
το βαλε στο ποστ μ γ λιγοτερα offtopic posts! :stuck_out_tongue:

λοιπον alex1992 enforcer τους εχω δει στο UTH κ εχω ακουσει ναι!
για να μην πολυλογω ακουω περισσοτερο thrash κ συγκεκριμενα death/thrash!
αλλα γνωριζοντας το γεγονος οτι ελλαδα αποκλειεται να δω συγκροτηματα τετοιου βεληνεκους εγραψα πιο πανω συγκροτηματα που ειναι πιο λογικο να τα φερει καποιος…

κ κατι τελευταιο.το ο,τι να 'ναι στην περιπτωση του αν το ειπες ειρωνικα(δηλ. εδω θα φερουν Enforcer κ αυτος ζηταει να φερουν ‘‘κατωτερα’’ συγκροτηματα) ενα θα σου πω το να συγκρινεις Enforcer με τα συγκροτηματα που εχω γραψει ειναι αστειο!επειδη γ να ενδιαφερεσαι να μαθεις τα ακουσματα μου λογικα εκει παραπεμπει το post σου.
αν το ειπες γ το offtopic εχεις δικιο!

δεν σε κατηγορώ δικαιωμά σου να θές να δεις overkill κτλ στην Ελλάδα,αλλα οκ ρε (μην θυχτείτε),υποστηρέιξτε λίγο τους Ενφορσερ,δηλαδή δεν χορτάσατε τοσα χρονια τα ίδια…Δεν το λέω με κακια…αλλα οκ

ενταξη και μια τελευταία ερώτηση,δηλαδή εν έτη 2010 προσπαθείς να μ ουυ πείς οτι οι Overkill(ή οι καθε overkilll),εχουν να προσφέρουν περισσότερα απο τους ενφορσερ?

Και μην μου πείτε οτι οι οβερκιλ βγάλαν δισκάρα γιατι (θα σας χέσω) και οι ενφόρσερ βγάλαν ακόμα μεγαλύτερη δισκάρα,είτε το θές ειτε οχι.

Τέρμα το οφτοπικ για μένα,ανοιξε θρέτ να τα πούμε αν θες.

οπως εχω πει γ Overkill κ Agent Steel ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΑ ΕΓΩ!!!
τους Overkill τους εχω δει κ ΓΑΜΗΣΑΝ!!!οπως κ οι Enforcer επισης.
λοιπον το νεο των Overkill εμενα δεν μου αρεσε!αλλα τι σχεση εχει ποιος εχει να προσφερει πιο πολλα εν ετη 2010??συγκρινεις κ ανομοια πραγματα δλδ!
κ οι Violator(ή το καθε νεο ρετρο βγαζουν δισκαρες που ειναι καλυτερες απο τα νεα των αντιστοιχων ‘‘πατεραδων’’ του ειδους…
σαν να μου λες τωρα οτι καποιος που δεν εχει δει ποτε Enforcer ή Οverkill(ή το καθε θρυλικο συγκροτημα που εν ετη 2010 δεν λεει κ πολλα) κ παιζαν την ιδια μερα θα διαλεγε Enforcer???δεν νομιζω!

οχι ρε φιλε λάθος μου,για τους οβερκιλ αφου δε ν το πες εσύ.Απλά αυτό που θέλω να πώ είναι μην κολάμαι και φωνάζουμε μόνο για μεγάλα ονόματα,αλλα ανταυτου ας υποστηρίξουμε τα νεότερα.

Σε ζηλέυω που τους έχεις ήδη δει.:wink:

Με βρισκεις απολυτα συμφωνο στο περι κολληματος!ναι να στηριζουμε τις νεες μπαντες οπως κ τις εγχωριες!

αλλα φιλε μου οπως κ να το κανουμε γ μενα οπως φανταζομαι κ γ τους περισσοτερους ειναι πιο σημαντικο να απαιτουμε να ερθουν πχ οι Judas Priest αποτι ενα νεο συγκροτημα.γιατι?
επδ το ενα ειναι Η ΙΣΤΟΡΙΑ το αλλο ακομη ή θα γινει.κ αν δεν δεις τωρα τους μεγαλους ισως να μην τους δεις ποτε.ειμαστε εν ετη 2010 καποιοι αρχισαν να φευγουν απο τη ζωη δυστυχως…

τι γινεται παιδες?? εχουμε καμια νεα ενημερωση?? ποτε βγαινουν τικετς, που θα παιξουν κτλ…

δεν ξέρω τιποτα στο μαι σπαις δεν λέει τιποτα,φύμες λένε Αθήνα-Αγρίνιο-Τρικαλα-Θεσσαλονίκη.

Καθε μέρα ψάχνω αλλα τίποτα.Ε μαιλ έχω στείλει αλλα πάλι τίποτα.

Κοντεύω να σκάσω.

Τλκ ποιος τα διοργανωνει τα live? Και συγκεκριμενα στη Θεσσαλονικη?

κοιτα στην πρώτη σελίδα

ο eatmetalgreg?

Οταν δεν ειχα ιντερνετ μου το ειπε ενας φιλος (τον ειχα βαλει να τσεκαρει για καμια νεα συναυλια) και ειχα κωλοχαρει…Enforcer ρεεεεεε :vibrate: