ENFORCER Live in Greece - 4 shows! december 2010

XAXA
TELIKA 30 EURO TO TICKET…

ναι ναιναιιι ρε πούστη ναιι ζήτω προσκυνώ θα δω ενφόρσερ ναιιι ,με 15 ευρώ ενφορσερ-κονβικτιον-και αλλα πωωω

Πόση ώρα είναι Γίαννενα-Αγρίνιο και Γιάννενα-Τρίκαλα?

τα ιδια λεμε ελβις:!:

ρε σεις Αγρίνιο απο Πατρα δεν είναι πολύ μακρυά.Βολεύουν όλη την Ελλάδα αυτες οι πόλεις.΄Παίζει να τους δώ διπλή φορα.

ΝΝΝΝΝΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙ

σορυ για το διπλό ποστ.

Εχω μια απορία επειδή θέλω να τους συναντήσω έστω και απο μακρυα…Με πούλμαν έρχονται σε Τρικαλα και Αγρίνιο?Και λογικά θα μείνουν σε ξενοδοχείο ετσι?

Αν ειναι 15 παιζει να το ψησω και γω Θεσσαλονικη

μεσα…:slight_smile:
δεν ειμαι και τοσο τρελαμενος με αυτη τη μπαντα οπως σχεδον ολοι…και οπως πολλοι γνωστοι μου…αλλα αφου ειναι 15 ευρω τοτε μεσα να δουμε τι κανουν και live…!

γτι, δεν καταλαβα;;; εχουν ερθει κι αλλα αναλογα ονοματα τρικαλα στο παρελθον και ειχε κοσμο…

Παιδιά, σοζ για την παρέμβαση παρότι οι ενφόρσερ δε μου λένε τίποτα, αλλά να ξέρετε ότι αυτοί οι τσακωμοί “γιατί στα τρίκαλα κι όχι στη σπάρτη?” “γιατί αγρίνιο κι όχι ρόδο?” κλπ. είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ο λόγος που η υπόλοιπη ελλάδα (πλην Αθήνας και Θεσσαλονίκης) βλέπει ξένα λάιβ με το σταγονόμετρο.
Δε φτάνει που ο γκρεγκ φέρνει ένα ΜΕΤΑΛ συγκρότημα ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ να παίξει λάιβ στην επαρχία (που δεν το χρωστάει και σε κανέναν ε), αρχίζουν οι έριδες και οι γκρίνιες. Δεν πάμε μπροστά έτσι παιδιά.
Έπρεπε αντί να τσακώνεστε, να κανονίζατε ήδη εκδρομές/βανάκια/αμάξια/θαμείνουμεστοθείομου κλπ.

Φιλικά όλα αυτά.

κριμας που δεν σαρεσουν…

οποιος γιαννιώτης ας μιλήσει…

Μπραβο ρε Bleedin.Eπιτελους κι ενας μη ψωνισμενος Αθηναιος.Εισαι μεγαλος μαγκας.
Αθηναιοι που σνομπαρετε τα Τρικαλα και μας μανα μας γεννησε.

Πόση ώρα περίπου παίζουν?

O καμια σχεση απλα μου φανηκε παραξενο:bounce:

Greg κάνε την Αθήνα στις 20 please μπας και το προλάβω :frowning:

επειδη ο κλαψας της υποθεσης ημουν εγω ζητω συγνωμη αν κουρασα…
ειναι μεγαλο ζητημα να ερχεται τετοιο συγκροτημα επαρχια εχεις δικιο.

με δεδομενο οτι εχουν μονο δυο δισκους ελπιζω μα παιξουν ολο το ντιαμοντς…

θα τιμησουμε!!!
η τιμη γαμηστεροτατη…!!
μπραβοο…!!

Θα παω με φιλους για να ακουσουμε σωστο ΜΕΤΑΛ.

Ετσι, ετσι να μαζευομαστε σιγα, σιγα…

Alex1992 ημαρτον ε.
Καταλαβαινω την χαρα σου,99% θα παω και εγω Αγρινιο να τους δω
αλλα οχι και 10 ποστ την ημερα για το τιποτα…
Ο διοργανωτης του mini tour γραφει στο φορουμ στειλτου ενα pm να
μαθεις οτι θελεις.

Συγχαρητηρια EatMetal για το εγχειρημα και ελπιζω να στηριξουμε αρκετα
ολοι για να ξανακανεις κατι αντιστοιχο.

Μην το συζητάμε, δεν μας αξίζει τίποτα, το είχα πει και στο report του Di Anno.

Έχουμε ένα σωρό κόσμο που υποτίθεται ακούει αυτή τη μουσική και δεν παταει το πόδι του στις συναυλίες. Ή μάλλον θα πατούσε αν του έλεγαν ότι θα είναι 5 ? με μπύρα και με δυνατότητα να βάζει και κουτάκια δικά του από το περίπτερο.

Ας μείνουν με τα live της εστίας και ας πατάνε μόνο στους Nightstalker και τους Rotting Christ.

Και επειδή θα πεταχτούν κάποιοι έξυπνοι, εννοείται πως καλά κάνουν και πηγαίνουν σε αυτές τις 2 μπάντες και στηρίζουν τα live στην εστία, αλλά δεν είναι αρκετό.

Η EatMetal έχει ξαναφέρει συναυλίες στην Πάτρα, νομίζω η τελευταία ήταν Battleroar που περάσαμε μια χαρά και προφανώς το έψαξε για να λάβει την απάντηση ότι πλέον δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος και πρόθυμος άνθρωπος να διοργανώσει συναυλίες.

Στην Πάτρα προς το παρόν οι (metal) συναυλίες μας τελείωσαν