ENFORCER Live in Greece - 4 shows! december 2010

αντε ρε γαμώτο βγάλτε την κωλοανακοίνωση…να εχόταν και κανα support cauldron ή helvette’s port:D

Mλκς πραγματικά κάνω την προσευχή μου κάθε,χωρίς πλάκα,να ρθούνε και Γιάννενα ή και Πατρα.Αλλα και στην Χιο να παίξουν θα πάω…

Να σε ρωτήσω ρε Αλεξ κάτι; Γιάννενα και Πάτρα που κολλάνε. Μιλάμε για πολλά χιλιόμετρα μακριά! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ναι οχι και τόσα πολλά αν οι γονείς σου είναι στην Πατρα,και εσύ φυτέυεις(:lol:) στα Γιάννενα.:stuck_out_tongue:

Καλή αρχή με μας κάνουν οι Enforcer…ωραία:):!:

Ααααα οκ. Το είχα απορία :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δηλαδή τα πρώτα τους shows για αυτή την περιοδία είμαστε εμείς?

Πού το βρήκες?

Όχι εγώ απλά έγραψα ότι το να κάνουν τέσσερα live στην Ελλάδα είναι πολύ καλή αρχή φια ένα συγκρότημα που τώρα είναι στην αρχή του, στις καύλες τους, και με τον επόμενο δίσκο, στα ντουζένια τους…και όχι λίγο πριν την σύνταξη:):!:

Σωστο αυτο που λες και μας κανει να γουσταρουμε και αλλο…

πριν απο Ελλάδα πόυ παίζουν?

θα ήταν γαμάτο να μας έρχονταν εδώ με airbourne :slight_smile:

με cauldron kai Helvette;s port ακομα καλύτερα

Καλά αν έρχονταν και Airbourne θα πήγαινα και στα 4 live!!!

γεια χαρα,
αυτη τη στιγμη ειμαστε κατα 90% θεσσαλονικη - τρικαλα - αγρινιο - αθηνα …
οταν τα σιγουρεψω μεχρτι το τελος της εβδομαδος θα ανακοινωσω περισσοτερες λεπτομερειες…
το εισητηριο μαλλον θα ειναι 15 ευρα…
support band - convixion και καποια ακομη…
αυτα για τωρα, τα λεμε συντομα…

και η πατρα πουθενα…μπραβο μας σε εμας τους πατρινους που δεν στηριζουμε τις συναυλιες και ειμαστε μονιμως στην απ εξω…καλα να παθουμε…αλλα αγρινιο?δηλαδη θα μαζεψει εκει περισσοτερο κοσμο?συγχιστηκα τωρα…

Πολυ καλη η τιμη, οχι οτι και 30 να ηταν δεν θα πηγαινα. Στανταρακι αυτο το live…

ΡΕ ΦΙΛΕ
ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ…ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ…
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ , ΚΕΡΚΥΡΑ, ΑΡΤΑ,ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ…

δεν σε κακιζω φιλε μου…φερνεις και ενφορσερ αν ειναι δυνατον!!!περισσοτερο μια πικρια μου βγηκε γιατι μονιμως η πατρα ειναι στην απεξω στις συναυλιες και ειναι μεσα πολεις με πολυ λιγοτερο κοσμο και για αυτο φταιμε εμεις(οι πατρινοι),αν ερχοταν κανας οικονομοπολους θα εκλειναν οι δρομοι απο τον κοσμο…και δεν εχω μεταφορικο μεσο και δεν ξερω πως θα γυρισω το βραδυ…θα το ψησω για αθηνα και αν δεν κατσει αγρινιο τι να κανουμε:)
το εισητηριο πολυ καλο…μπραβο!

Φιλε διοργανωτη,Βολιωτης ειμαι ,αλλα δεν θα σου πω φερ’τους στο Βολο γιατι δεν εχουμε παραδοση σε τετοιες συναυλιες.Θα σου πω ομως φερ’τους Λαρισα και δεν θα χασεις,ακουσε με.Κι εμεις,αλλα και οι ντοπιοι εκει θα ειμαστε.

Ρε φίλε αφού όταν γίνεται live στην Πάτρα δεν πατάει άν8ρωπος εμείς και εμείς είμαστε spitfire οι Αθηναίοι που είχαν κατέβει για το live ήταν ποιο πολλοί από τους Πατρινούς και τους φοιτητές μιην πω για Paul Di Anno που είχε μόνο 100 άτομα ποτέ να μην γίνονται live στημ Πάτρα γιατί δεν τα αξίζουμε!!!

Ναι λεγε τετοια να το αυξησουν.

Οντοπικ:Τρικαλα:?