ENFORCER Live in Greece - 4 shows! december 2010

πώς ξερουμε ημερομηνίες?

εδιτ ναι τώρα το ξαναείδα 17-20

Παίδες μην γεμίζουμε σελίδες με το που θα παίξουν και που όχι. Σύντομα θα ανακοινωθούν όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε.

οχι ρε πουστη , γαμω το φανταριλικι μου γαμω… #-o:x:cry:

ελπιζω σε καμια αδεια…[-o<

[B][SIZE=“3”]ΝΑΙ ΡΕ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ… ΤΡΕΛΑ…[/SIZE][/B] :bounce::vibrate::metal:Και ηθελα να τους δω τοσο πολυ… Φτιαχτηκα αγρια τωρα, αντε να βγουν και οι ανακοινωσεις και να παμε να πεθανουμε στο live της μπαντας με τον ισως καλυτερο δισκο του 2010…

Φίλε Crimson idol για ξέρεις η Πάτρα δεν είναι επαρχία είναι αστικό κέντρο αν σου λέει κάτι αυτό βέβαια. Όπως το πάτε θα βγάλεται και την θεσσαλονίκη επαρχία!!!

φίλε εγώ την λαρισα την λέω χωρίο…μην τρελαίνεσαι…

*το γαμήσαμε στο οφ τοπικ…συγγνώμη…:-s

αν οχι πρεβεζα,αντε γιαννενα η αγρινιο.αλλα βρε greg,agent steel θελει ο λαος.καποιος να τους φερει οσο ο cyriis ειναι παλι πισω στη γη(μαζι με τη γυναικα και τα παιδια του).

τσουρεκια ομως,αφου ειπωθηκε οτι θα ρθουν

αραξε μαν εδω ερχονται Hirax και Death Angel,πιστευω πως μολις κανουν τουρ και οι Agent Steel θα περασουν απο δω

ρε εδώ μιλάμε για heavy metal στο 2010 και ο άλλος περιμένει να δεί agent steel…oτι ναναι…Enforcer ρε λέμε…agent steel ο αλλος…

Γιατί όχι και τα δύο; Για όποιον αμφιταλαντεύεται πάντως, στο Up the Hammers που έπαιξαν, κέντησαν!!! Ήτανε φουλ κα…μένοι και παρέσυραν και τον κόσμο μαζί! Εγγυημένος τζερτζελές!!! :smiley:

ναι ρε δεν λέω,αλλα 2010(και οχι μόνο…) κρίνεται αναγκαίο να δώσουμε προτεραιότητα στους Enforcer:p

LOL!!!

Oυαου! Ο Αλεξ είναι 18 χρονών και γουστάρει τόσο Enforcer?? Aυτό είναι μεγάλη υπόθεση για τη μπάντα, δηλαδή να την ακούνε και νέοι άνθρωποι και όχι μόνο “γέροι” λάτρεις των 80s.

Μα εννοείται ρε γείτονα, τι ν αυτά που λες; Το καλό κλασσικό μέταλ πάντα οι μικρές ηλικίες το τιμάνε περισσότερο!

τσε γαμω, καγκελακι με τον αποπανω
\m/

ρε ατομα στηρίξτε ρε λίγο,μην είμαστε τρεις και ο κούκος.Αντε ρε ακους εκει οι Bon jovi και οι καθε bon jovi να έχουν περισσότερο κόσμο εν έτη 2010.ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΔΗΛΑΔΗ.

Σε δεκα χρόνια τι θα πειμένετε να δείτε…αντε ρε

Μην αγχωνεσαι θα μαζευτει κοσμος πιστευω φετος… Αλλιως αυτοι θα χασουν, εμεις προειδοποιησαμε…

το θέμα ειναι να ρθούνε για να τους ξαναδόυμε…αλλίως δεν θα με ένοιαζε καθόλου να είμαι μόνος μου στην συναυλία.

Κάτσε να βγουν μέρη, τιμές και τα σχετικά και βλέπουμε. Αν έχει Σαλόνικα (ε τι διάολο 4 μέρες παίζουν δεν θα έχει;) εκεί θα ήμαστε!