ENFORCER Live in Greece - 4 shows! december 2010

νομιζω οτι το μισο forum θα ειναι στους enforcer εκεινο το βραδυ…:slight_smile:

πλακα πλάκα τελικα δεν είμαι μονο εγώ

θα σε κοπανησω με το κεφαλι του γρακχου εκεινο το βραδυ

τιμη μου

δε ντγιουυυ,ον δε τριζ οφ Σιρουγιαμα χαζ δε κολορ οφ γιορ σοοοουλ…και τετοια

φυσικα θα το τιμησω και εγω,μια ερωτηση μονο:τα εισιτηρια απο που θα τα παρουμε?

είπε αρχές Δεκέμβρη αρχίζει προπώληση αρα περιμένουμε και βλέπουμε.

ΜΟDS ΒΑΛΤΕ΅ΤΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕ΅Σ

Θα τους δω αυριο Στοκχολμη, εντος εδρας, μαζι με Airbourne

μετρανε οι Airbourne! αν ηταν και Ελλαδα με Airbourne θα πηγαινα πριν το alex1992!

Μπραβο στον διοργανωτη, αυτα ειναι…

[B][SIZE=“4”]ENFORCER ΡΕ…[/SIZE][/B]:vibrate::vibrate:

Δεν χανεται αυτο το live, θα τρελαθουμε λεμε…

ghost_of_freedom περιμενουμε εντυπωσεις, μην το ξεχασεις.

Τι εντυπωσεις θες ρε Ανγκους? Να σου πει ποσο γαμανε? Εκτος αν λες για Airbourne (που και αυτοι μια χαρα παιζουν) :stuck_out_tongue:

Μεσα λεμεεεεε8)

Ναι να φτιαχτω και αλλο…

Last night we were involved in a serious bus accident between Oslo and Stockholm. We all are alive and, after the circumstances quite well, but the bus is wrecked. Unfortunately we can’t make it to Stockholm or Finland but we’re counting on jumping on the tour again in Berlin next week. Stay tuned for more info.

Σουηδία, bus accident, τι θυμίζει, τι θυμίζει. Ευτυχώς είναι καλά τα παιδιά.

Πραγματικά ευτυχώς είναι καλά τα παιδιά!!!

Υ.Γ. 1 Ξάνθη θα είναι κανένας ωρέ;;;
Υ.Γ. 2 Μιας που τον ανέφερες R.I.P. Cliff :frowning:

oyyyyooyyφ μλκς χέστηκα πραγματικακα,ευτυχώς είναι καλά ουφ.

Μλκς παλιογκαντεμηδες μην ξαναγκατεμιασετε στο οφτοπικ

Ελπίζω να μη γίνει καμιά μαλακία και δεν παίξουν Βερολίνο!

θα τους Βερολίνο?

Παρών! (κατα 99% :stuck_out_tongue: )

τώρα μόλις είδα περισσότερα ορίστε,δείτε πως έγινε το bus πω ευτυψώς που κανένας,ούτε απο το συγκρότημα ουτε γενικα μηχανικός κτλ δεν έπαθε τίποτα,ελπίζω οι minor injuries πραγματικά να μην είναι τιποτα το σοβαρό.οπως λέει και στο τέλος πρέπει να είχαν αγγελο μαζί τους.Καλή αναρωση και συνέχεια.


Swedish heavy metal heroes Enforcer have been involved in a serious traffic accident while on tour in their homeland with Aussie rockers Airbourne. The band are believed to have only suffered minor injuries, but have lost the majority of their touring equipment and instruments.

No information is available at present on the impact this will have on the rest of the tour, but Terrorizer will post more updates as we find them. For now fans can head over to this website (in Swedish), where we’ve managed to get a kind Swedish soul to translate the following passage for us:

“The motorhome drove in to the oncoming lane and was totalled when it crashed with a snow-plough. Four people miraculously got away with minor wounds. ‘They had a guardian angel,’ says the county police.”

Needless to say, we all hope that the guys are okay and recover as soon as possible!

Την τυχη μου, εγω βασικα μονο Enforcer θα πηγαινα να δω, το σφυριζω το λαιβ αποψε δεν με ενδιαφερουν οι Airbourne…ας ελπισουμε να μας κανουν καποιο σπεσιαλ show στο κοντινο μελλον

Tι λέτε ωρέ!!! Oι Airbourne είναι και γαμώ!!! :smiley: :smiley: :smiley: