ENFORCER - Live in Greece (σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη)

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=9345
Λοιπον παω για καμια ληστεια γιατι φετος… :stuck_out_tongue: Ευελπιστω σε καλη τιμη παντως!

καλως να ερθουν. μεχρι το Νοεμβριο παντως εεεεεεεεεεεεεεεεχουμε!

κάτσε να δούμε τι ελλάδα θα υπάρχει ως τότε :stuck_out_tongue:

Επιτέλους…

Τι Ελλαδα, τι Γερμανια. Δεν εξηγειται αλλιως οτι ολοι ερχονται τωρα.

Καλιο αργα παρα ποτε… Ας φερει καποιος καλος ανθρωπος ομως ως τοτε τους Cauldron οπου περιοδευουν [U][B]ολη[/B][/U] την Ευρωπη πλυν Βρετανιας και Ελλαδας!

Τα καλά της γερμανικής κατοχής… πλέον μας βλέπουν σαν ένα και συναυλιακά…

Δεν έχω πολύ καιρό που τους άκουσα με αποτέλεσμα να χάσω το προηγούμενο λαιβ…με καλό τικετ θα είμαι μέσα…

Βασικά άτομο που ακούει NWOBHM και σέβεται τον εαυτό του δεν πρέπει να τους χάσει! Έσπειραν άπειρα την προηγούμενη φορά!!!

Επίσης κάποιος να (ξανά)φέρει In Solitude, ευχαριστώ.

Ειμαι ηδη εκει, η προηγουμενη φορα ηταν ονειρωξη…

Ανακοινωσαν πριν λιγα λεπτα για Κυπρο…

[ul]
[LIST]
Sunday, April 22, 2012
[li][COLOR=gray][COLOR=#333333]8:30pm[/COLOR] until [COLOR=#333333]1:30am[/COLOR][/COLOR][/li][/ul]

Epic-Mash present Enforcer for the first time in Cyprus joined by our brothers Convixion for an unforgettable night of real heavy metal!!!
Support band Solitary Sabred!

ONE night only!!

FREE Busses from NICOSIA & LARNACA (for booking seats and pick-up points more info soon)

TICKETS: Presale- ?17
At the door- ?22

Presale ticket points: (starting- 9 March 2012)

ROCKA ROLLA- Nicosia
KINGSTON ROCK CITY- Limassol
More to be announced!

Merchandise will be available at the gig from Cypriot, Greek and many more kick-ass bands!
[/LIST]

Μακαρι να τους δουμε και εμεις καπου πριν το Καλοκαιρι! Μεχρι τον Νοεμβρη θα εχουν συμβει 666 πραγματα!

Bump τωρα που το θυμηθηκα? Τι γινεται με αυτο?

οντως τι παιζει? τελευταιο ποστ το φλεβαρη???:-S

Να αγιάσει ο στόμας σου.

oi enforcer tha erthoune molis kikloforisei o kainourios tous diskos (isos mexri to telos tou xronou), gia 2 live athina-thessaloniki.
kata flevarh-aprilh to kovo…

Φλεβαρη ή Απριλη λοιπον. Σε ευχαριστω eatmetalgreg, ευχομαι να μην κατσει καμμια στραβη και να ξαναδουμε την μπανταρα.