Enter The Arena. Διαδυκτιακό Ring

έχουμε μια διαφωνια με τον bluezlick. λέει οτι οι blue oyster cult δεν ειναι θηρία της rock μουσικής κουλτουρας και οτι ειναι γνωστοι σε μικρο κοινο. ο μονος τρόπος να λυθει το θεμα ειναι μια διαδυκτιακη αρένα

εδώ θα μπορούμε όσοι έχουμε διαφορες να τις λύνουμε με αλληλοτάπωμα! θα την λέμε ο ενας στον άλλον σε πλαίσια χαβαλέ, επειδη δε μιλάμε για σοβαρά προβλήματα εξ άλλου. :wink:

παρακαλούνται να τελειώνει η μια μαχη πριν αρχίσει άλλη για να μήν έχουμε συγχυση. επίσης δεν έχουμε βοηθειες. ο καθένας θα τα βγάζει πέρα μονος του (ο νομος του δυνατού κι ετς) :stuck_out_tongue:

πρώτος αγώνας: Angmar VS Bluezlick

αρχίζω:

αν θεωρεις αγαπητε bluezlick ότι ένα γκρουπ που έχει μία ιστορία 40 ετων κυριολεκτικα, δεν ειναι μεγαθηρίο τότε τι ειναι; εννοείς με λίγα λόγια ότι αν ερχόντουσαν για λαιβ δε θα πήγαινε κόσμος; κανεις δε φανταζόταν πχ οτι οι Van der graaf generator θα ειχαν δικο τους κοινο στον λυκαβυττο, αλλα το 1/3 ήταν λιωμένοι 40ρηδες. μη ξεχνας πως το classic rock ειναι κυριως προνομιο μεγαλυτερων ηλικιων. συμφωνοι, δεν ειναι εμπορικα γιγαντιαιο γκρουπ αυτην την στιγμη. κακα τα ψεματα όμως, αν βγαλουν δισκο θα ειναι κοσμοιστορικο γεγονος για τον ηχο.

εισαι λαθος… 8)

ρε ουζο 12, τι με εβαλες και εκανα το τοπικ αφου βαριέσαι να απαντησεις; :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αντε. πρωτα λες μεσα, μετα κανεις πισω. ωραιος εισαι. :stuck_out_tongue:

ρε ουζο 12, τι με εβαλες και εκανα το τοπικ αφου βαριέσαι να απαντησεις; :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αντε. πρωτα λες μεσα, μετα κανεις πισω. ωραιος εισαι. :P[/quote]

παμε για χιππικο ερωτα? :stuck_out_tongue:

ρε ουζο 12, τι με εβαλες και εκανα το τοπικ αφου βαριέσαι να απαντησεις; :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αντε. πρωτα λες μεσα, μετα κανεις πισω. ωραιος εισαι. :P[/quote]

παμε για χιππικο ερωτα? :P[/quote]

κανόνισε να γινεις η λούσυ των φυλακων. το ξέρεις το σαπούνι έτσι; απαντα αλλιως ο χίππικος έρωτας…θα σε πονέσει. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Απλα λυστε τις τις διαφορες σας με διαλογο φιλοι μου… :grin:

Ποιός ξέρει τι θα γινόταν έτσι και διασταυρώνονταν αυτοί οι δύο… :lol: :lol:

Κάτο μου λέει ότι αυτό το τοπικ θα κλειδωθεί σύντομα…!:rolleyes: :rolleyes:

Έχω μερικές απορείες όμως σχετικά… Το “κοινό” επιτρέπεται να εμψυχώνει τους μαχοντες με ενθαυντικά σχόλια? Ή αυτό εννοούσες όταν έλεγες ότι “απαγορεύεται η βοήθεια”?
Επιτρέπεται παρέμβαση όταν η κατάσταση δείχνει να ξεφεύγει?

Αυτές είναι οι απορίες μου προς το παρόν…

Have a nice fight

ΛΟΛ. βασικα οι εξεδρες φιλαθλων οχι μονο επιτρεπονται αλλα και επιβαλλονται. απο την άλλη ο μπλουζλικ αποδειχθηκε κοτα λειράτη και αν και με εβαλε να κανω το τοπικ εκανε πισω…

για να λεμε ποιοι ειναι οι χιππικες λειρατες κοτες…οχι τιποτ’ άλλο…:lol:

Λοιπόν κάποτε το είχα αναφέρει σαν πρόταση, αλλά τελικά υπάρχει θρεντ για αρενοκαταστάσεις.

Οπότε πάμε στα πιο πρόσφατα.
[SIZE=5]
THRASH VS. SLUDGE[/SIZE]

Toποθετειθείτε όσοι μιλάγατε στο τόπικ Bolt Thrower.

οχι απλα Θρας.

ΜΟΝΟ ΘΡΑΣ!!!

Σλατζ? πριν μερικους μηνες ουτε καν ηξερα οτι υπαρχει τετοιο ειδος :?

ωραία ορθογραφία. μεθυσμένος είμαι και βρήκα λάθη, ουγκ.

επί του θέματος που έθεσες ΦΙΛΕ ρεδ ραμ, είμαι κατά των ενδομεταλλικών vs, εκτός κι αν από τη μια πλευρά βρίσκεται το ΕΠΙΚ ΜΕΤΑΛ.

Πωωωωωωωω ΝΑΙ!!!
Γουστάρω τρελά να ανοίξει τέτοια μάχη!

Eιναι που εισαι σχετικα νεος στο φορουμ,αλλιως θα ευχοσουν το αντιθετο:p

οντοπι,ΘRASCH!

lol,wanna bet?
:stuck_out_tongue:

…8)8)8)8)8)8)8)8)8)

ε νταξει ρε,αλλο οι κοντρες με σενα.Εσυ εισαι τοσο γραφικος και εγκαθετος που ειναι διασκεδαστικο.Δε τρολαρεις ρε παιδιμ,τη ΜΑΛΑΚΙΑΡΑ σου την αναλυεις οταν κραζεις το επικ:D

αστον τον λουπεν. του μιλαω μσν κ δεν αποκρινεται, αλλα με το που βλεπει επικ μεταλ αφηνιάζει. αδερφαρα μεχρι τελικης. διαπιστωμένο ιδιοις ομασι.

με ειπε γραφικο ενας επικας…γαμω…:lol:

μλκ δουδ,το μσν με πεταει και με βγαζει και μου στελνει τα μνμ μιση ωρα μετα…κανε κατι…

α ναι,“και προκατειλημμενος”,καλα που μου το θυμησες:har:

Νταξ,οχι προκατειλημμενος,περασα και μια μικρη πα-παουερ και ‘γκαγιαναααα’ φαση καποτε…ευτυχως γρηγορα:p