Entwine @ Underworld

Έχει ανακοινωθεί στο site τους για 30/03, ξέρει κανείς τίποτα; Ακούει κανείς άλλος ή θα’μαστε εμείς κι εμείς;

Kαλα άμα έρθουν θα κάνω παρτυ…:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

καλα τι μου θυμισες τωρα…τους ειχα ακουσει οταν εβγαλαν το “gone”. δισκαρα.

παντως ρε γμτ, αν και οντως οι entwine το εχουν στο site, στο site του underworld δε το χουν βαλει.:?

αντιθετως εχει το εξης:

United VII
13 Local Goth Djs in one night

Παρασκευή 30 Μαρτίου

Είσοδος: ?10 (με μπύρα)

Ώρα Έναρξης 23:30

τωρα αν αυτο αρχισει 23:30, πως θα τα βολεψουν ενας θεος ξερει. ενιγουέι, ισως το αλλαξουν και να το πανε πιο μετα για τις αναγκες του λάιβ. αναλόγως…

πάντως ψηνομαι αρκετα με την προυπόθεση λογικού εισιτηρίου. απο τα CD τους το πρωτο ήταν άλλη φάση, το δευτερο δισκάρα (gone), το τρίτο πολυ καλό, το τέταρτο έτσι-κι-έτσι. αν εχουν βγαλει κατι άλλο μετα δεν εχω ιδέα (για να έρχονται απο δω κατι θα χουν βγάλει λογικα)…είδωμεν…:smiley:

kalhspera,molis koitaksa to site tou underworld kai oi Entwine tha erthoun stis 30/03
tha ksekinhsoun stis 19:00 kai to eisitirio tha exei 23 eyrw…

I See a Million Stars Ahead…:smiley: :smiley: :smiley:

Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω χίλια ευχαριστώ ρε παιδί για τις πληροφορίες. Κι εγώ τσέκαρα το σάιτ τους αλλά είχα αρχίσει να απογοητεύομαι. Πω πω … ετοιμαστείτε παίδες :slight_smile: Ναι έβγαλαν νέο CD το Fatal Design που διαφέρει απ’ όλα όσα έχουν βγάλει ως τώρα. Ελπίζω να τα πουν όλα τα καλά, παλιά και καινούργια.

Η αφίσσα της συναυλίας για ν’ αρχίσουμε να προετοιμαζόμαστε …

hmmmm akoma to skeftomai an tha paw.tickets apo pou pairnoume?

:lol: :lol: Οι In Vein support??? Θα πέσει γέλιο…

De tha uparksei propwlhsh, kateutheian sto Underworld ti bradia ths sunaulias. De kserw gia sas alla egw eimai hdh ekei (noerws)

Δυστυχώς η συναυλία ακυρώνεται.
Λόγους δε γνωρίζω, ίσως μάθουμε.