Epic metal φθινόπωρο! [Wotan - Doomsword - Brocas Helm]

Epic metal φθινόπωρο!!!

Χθες με ενημέρωσε ένας φίλος για προσεχείς συναυλίες
…και εγώ ως μαρτυριάρης που είμαι είπα να έρθω να σας τα ξεράσω…

Μέσα στον Οκτώβριο Wotan και Doomsword :yahoo: :yahoo:
Τον Δεκέμβριο ελληνική περιοδεία Brocas Helm για 12 (παρακαλώ) συναυλίες. Μεταξύ των άλλων Αθήνα (2), Θεσσαλονίκη, Ηράκλειο, Τρίκαλα, Κομοτηνή κλπ.

Υγ: Από τον Σεπτέμβριο την κάνω από Αθήνα και θα σας φέρνω ανταπόκριση από Θεσσαλονίκη…

Έτσι ρε, να πήξουμε στο έπος κι έβγαλαν και οι δύο τους δισκάρες εφέτος :smiley: :smiley: :smiley:

Doomsword το φθινόπωρο???
Αφου είχε ανακοινωθεί στο Up The Hammer II οτι θα λάμβαναν μέρος του χρόνου στο ΙΙΙ μαζί με Dark Quarterer και Manilla Road. Μακαρί να τους δούμε πάντως 2 φορές. Live είναι απίστευτοι.
Και Wotan θέλω να δω γιατί δεν τους εχω δει ποτέ. Όσο για Brocas ποτέ δεν μου άρεσαν ιδιαίτερα.

Προσωπικά περιμένω το Keep It True X με TITAN FORCE, HELSTAR, OMEN, ATTACKER, METAL INQUISITOR, JAG PANZER, MANILLA ROAD, RAZOR, DOOMSWORD, CAGE και πολλούς άλλους.

EPIC METAL ΡΕ Μ@#$@#ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Έτσι μπράβο! :smiley:

Χα !! αν είναι δυναμόν δηλαδή. Οι Helm σε …Πανελλαδική τουρνέ; :slight_smile: :slight_smile: E ρε τι γινεται (και τι θα γίνει βεβαίως βεβαίως)

Όχι πες μου ποιος άλλος το έχει κάνει αυτό…

OΙ Brocas Helm είχαν την τύχη να προωθηθούν από το Hammer ( δικαίως) στα τέλη των 80ς με αποτέλεσμα να έχουν δημιουργήσει έναν πυρήνα φανατικών οπαδών στην Ελλάδα. Αλλά 12 συναυλίες μου φαίνονται υπερβολικές. Από την άλλη όμως γιατί όχι;

Ωραία. Θα δώ Helm στην Κομοτηνή.:slight_smile: .

εχει ανακοινωθει κατι πιο επισημο???:-k :-k :-k :-k

μπα…

:smiley: #-o οι brocas helm στα τρικαλα!!!
ελεος…δεν ξερω αν εχει ξαναερθει μεταλ συγκροτημα απο εξω στα τρικαλα…σαπορτ παιζουν οι νταρκ ναιτμερ απο Κοζανη που παιζει και ενα φιλαρακι…οποτε θα κατεβω τρικαλα να τους τιμησω… ε ερχονται οι brocas helm στην πολη μου δεν θα παω;;;; ιστορικη στιγμη!!!χαλαρα

Για όσους δεν το είδανε έχουμε και κομπλέ πρόγραμμα

Nov 24 2007 8:00P
DEWARS CLUB AGRINIO
Nov 25 2007 8:00P
UNDERWORLD CLUB Athens
Nov 27 2007 8:00P
SUITA ART CAFE TRIKALA
Nov 29 2007 8:00P
Valhalla metal bar KOMOTINI -
Nov 30 2007 8:00P
Rock bottom club THESSALONIKI
Dec 1 2007 8:00P
Studio club HERAKLEION

Ε ρε γλέντια…

[QUOTE=jorgen;183621]

Προσωπικά περιμένω το Keep It True X με TITAN FORCE, HELSTAR, OMEN, ATTACKER, METAL INQUISITOR, JAG PANZER, MANILLA ROAD, RAZOR, DOOMSWORD, CAGE και πολλούς άλλους.

/QUOTE]

Πότε και πού γίνεται αυτό ρε παιδιά???

Στις 4 και 5 Απριλίου 2008, στο Tauberfrankenhalle της περιοχής Lauda-Königshofen, που βρίσκεται σχετικά κοντά στη Stuttgart!

[quote="“By-Tor,post:13,topic:3840”]

Πότε και πού γίνεται αυτό ρε παιδιά???[/QUOTE]

Οι Razor νομιζω εχουν ακυρωσει. Δυστυχως. :frowning:

Έχουν ακυρώσει από το Σεπτέμβριο και στη θέση τους θα είναι οι Heathen!

Αλλά, τι να το κάνουμε; :roll:

Είναι ήδη sold out…:wink:

Και ούτως ή άλλως, μας περιμένουν άλλα festivals από Ιούνιο… :smiley:

KEEP IT TRUE… αχχχχχχ… και το ειχα ξεχασει.
Στραβωσε η παρεα και δεν με βλεπω να πηγαινω. Και μπορουσα να βρω εισητηρια ακομα και τωρα. Πηρα παντως το 2ημερο για Up The Hammers και ηρθα καπως στα ισια μου.
Που ειναι οι DOOMSWORD ρεεεεεε???

Koμοτηνή θα εμφανιστούν και οι Helm???

Στις 29 του μήνα στη Βαλχάλλα…