Epica 26/5 @ Gagarin + 27/5 @ Principal

Εμένα μου είπανε ότι θα τα έχουνε από αύριο… go figure…

No 103.τα περισσοτερα show στην Ευρωπη ειναι sold out.πηγα και πηρα σημερα.να ειμαστε σιγουροι.

Νο 103??? 8O

Κάτσε, για Αθήνα ή Θεσσαλονίκη μιλάμε?

Aθηνα tickethouse.ξεχωριστα αυτα που εχουν φυγει μεσο internet.

saac Delahaye:Θα παιχτούν κομμάτια από όλα τα albums εκτός του τελευταίου που είναι το tour μας ούτως ή άλλως (“Requiem For The Indifferent Tour”) οπότε θα περιλαμβάνονται νέα κομμάτια σίγουρα.Έχουμε νέα παραγωγή για το νέο album και θα το φέρουμε στην Ελλάδα, δυστυχώς όχι όλο αφού έχουμε ξεχωριστό φορτηγό με παραπανίσιο φωτισμό και δεν μπορεί να μπει όλο αυτό στην Ελλάδα, θα νοικιάσουμε πράγματα από εκεί και θα το κάνουμε όσο καλύτερο γίνεται.(Rock Overdose). δηλαδη απ’το Requiem For The Indifferent δε θα παιξουν τιποτα;;;αρα θα παιξουν 6 απ’τα παλια κομματια.ενταξη καλη φαση.αν και ηθελα να ακουσω ενα Monopoly on Truth.

κάποιο λάθος έγινε στη μετάφραση μάλλον.

οποιος μαθει κατι παραπανω,να διαφωτισει.πιθανο.

προφανώς είπε κάτι του στυλ “we will play songs from all the previous albums, apart from the last one which is our tour album anyway” ή κάτι τέτοιο τεσπα, το “εκτός-apart” δεν έχει τη σημασία του “except”.

[SIZE=“1”]τι γράφω ρε μαλάκα.[/SIZE]

δε ξερω αν το εχει παρατηρισει αλλος.σε οσα βιντεο εχω δει απο συναυλιες.τα τελευταια 2-3 χρονια.η simone δε δινει χερια.σε αυτους που ειναι μπροστα.ισως απο τοτε που ειχε κολλησει το μικροβιο MRSA.και θεραπευτηκε,εγινε μικροφοβιακη.πιθανο.

Τα εισιτήρια είναι περιορισμένου αριθμού?

Επειδή θέλω να έρθω από Πάτρα…ταμείο θα βρω? ή να παραγγείλω?

λογικα δε πιστευω να γινει sold out.αν και ποτε δε ξερεις.θα εχει παντος απ’εξω εισητηρια.

Κι εγώ νομίζω ότι αν είναι να γίνει sold out θα γίνει στο ταμείο… Εξάλλου το 2010 καμιά χιλιάρα και ήμασταν στο Fuzz, οπότε μας χωράει το Gagarin.

Εχει μαθει κανεις για Αθηνα τι ωρα θα βγουν τα support:-k

παμε να τα σπασουμε σημερα…:smiley:

Το μονο που εμαθα ειναι οτι οι πορτες ανοιγουν κατα τις 7:30:-k
Χαζεψα λιγο τους Skeptical Minds,
not bad, not bad:p

edit: Μετα την συναυλια , καποια μελη θα ειναι σε γνωστο απο τα παρτυ μας μαγαζι στο Γκαζι

…κριμα που δεν ξερουμε ωρα για epica…:frowning:

…στο “ουρανιο τοξο” λες…ωραια…:stuck_out_tongue:

Καποια μελη απο πού; πες επικα πες επικα :stuck_out_tongue: … και ουράνιο τόξο θα είμαστε σήμερα από τις 21:00 με τετοιες κληρωσεις δεν χάνεται!! θα τα σπάσουμε :lol: !!

…απο τους epica θα ειναι…:smiley:

[B]Simone Simons[/B]

…εντελως ομως…:smiley:

:metal::metal::metal: