Epica 26/5 @ Gagarin + 27/5 @ Principal

http://www.gagarin205.gr/epica/

H μεγάλη μπάντα του symphonic metal στο Gagarin. Περισσότερες πληροφορίες σύντομα.

Καλή φάση!

Ισχύει έτσι;; η πρωταπριλιά πέρασε!

μια χαρα!!! θα παμε

…και με πολύ καλό δίσκο μας έρχονται:):!:

Και το σκεφτόμουν σήμερα το πρωί πότε θα σκάσουν μύτη συτοί… κρίμα που δεν έρχονται και πάνω! Καλά να περάσετε!!!:slight_smile:

δεν μου αρεσε τοσο :-k

και θεσσαλονίκη στις 27

γελάω δυνατά με το δελτίο τύπου!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ…
Όντως, είναι εντελώς γελοίο! :lol::lol::lol:#-o

«Από τις καλύτερες συναυλίες που πήγα φέτος. Άντε μετά να επιστρέψεις στην πραγματικότητα με τις εξεταστικές κτλ…» - [B]Rocking.gr Forum User [/B]
«Φανταστικότατο λάιβ! Πέρασα τέλεια! Αν και δεν ήμουν καμιά τρελή φαν η μπάντα με κέρδισε όσο δεν πάει!» - [B]Rocking.gr Forum User[/B]
«gamatoi! hmoun kai egw ekei kai apla eskisan! Epica kai ta vrakia sto patwma!» - [B]YouTube Commentator[/B]

#-o #-o #-o #-o #-o #-o :lol: ενταξει δεν υπαρχει

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Όρε θεέ μου τι παρακμή ήταν αυτή

Πωπωπωπωπωπωπωπω τι ατελείωτο γαμήσι είναι αυτό.
Ρε αυτός που έγραψε αυτό το δελτίο, πληρώνεται κιόλας? :lol:

θα ειμαστε εκει λογικα…:wink:

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ έβαλαν το προπέρσινο post μου στο δελτίου τύπου??? Έχω λιώσει!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

…:lol::lol:τα ποστ μας πια αποκτούν ξεχωριστό νόημα:lol::lol:
:):!:

Επικληση στην αυθεντια σε λεω.

Μετά τη φετινή συναυλία όποις γράψει το καλύτερο post τι θα κερδίζει;; :stuck_out_tongue:

Free entrance για την επόμενη.:stuck_out_tongue:

Εγώ φέτος θέλω να μου στείλουν πρόσκληση! Δεν φτάνει που καταπάτησαν τα πνευματικά μου δικαιώματα για να προσελκύσουν τα πλήθη θα πληρώσω και ειστήριο από πάνω?:p:lol::lol::lol:

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=11301

Ανακοινώσανε τιμές και supports.

Αθήνα είναι 25? και support έχουν τους Seduce The Heaven και τους Skeptical Minds από το Bέλγιο.

Θεσσαλονίκη είναι 22? τα πρώτα και μετά 25?. Support οι Meden Agan.

Τυχεροί οι Θεσσαλονικείς αν και τους Skeptical δεν τους ξέρω και μπορεί να είναι εξίσου καλοί με τους Meden…

πηγα σημερα να παρω απο tickethouse και λεει δευτερα βγαινουν.