Epica 29/5/2010 @Fuzz Club, 30/5/2010 @Principal Club

επιτέλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς…πρώτη μούρη στο fuzz:lol::lol::lol:

καλυτερα κυριακη απο παρασκευη που ειναι εργασιμη…
μακαρι να εχει πολυ κοσμο γιατι αυτη η μπαντα το αξιζει μετα και τη νεα δισκαρα…

(προς mods)
αλλαξτε την ημερομηνια για θεσσαλονικη μπροστα και καντε το 30 αντι για 28 :wink:

ok άλλαξε.

Τελικά θα φάει άκυρο. Τους έχω ξαναδεί 2 φορές και θα μας ξανάρθουν, το μόνο σίγουρο. Το αντίθετο που συμβαίνει με Bolt Thrower και γι αυτό θα τους τιμήσουμε.

ρε παιδιά υπάρχει κάποιος από Θεσσαλονίκη που να έχει πάρει εισιτήριο για principal???

είχα πάει tickethouse τις προάλλες αλλά με είπε ο τυπάς ότι δεν του έχουν έρθει ακόμα τα tickets… wtf???

Εγω δεν πηγα αλλα γιατι αγχωνεσαι…Καποτε θα βγουν…

πωπω…0001…τι μου λες τώρα:p
εγώ έχω το 0020( και πάλι καλά να λέω )
αναμένετε φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοβερή συναβλία!

δεν μου αρεσει και πολυ αυτο το ειδος μουσικης αλλα…

Φατα σε κανα κωλαδικο καλυτερα.

Μακαρι να αλλαζαν την ημερομηνια και για Αθηνα…!!! [-o< Επειδη ερχονται και οι fields of the nephilim ιδια μερα, δυστυχως οι epica θα φανε ακυρο… :frowning:

εισητήριο θεσσαλονίκη κανεις???

Not yet! Μετά το Πάσχα, hopefully.:slight_smile:

κανενα σετλιστ απο φετινες συναυλιες τους εχουμε;

Από 30/1/2010 Aμερική:

Samadhi
Resign to Surrender
Sensorium
Unleashed
Martyr of the Free Word
Seif al Din
Imperial March
Quietus
Tides of Time
The Obsessive Devotion
Design Your Universe
Encore:
Cry For The Moon
Sancta Terra
Consign to Oblivion

Από 10/1/2010 Ολλανδία:

Samadhi
Resign to Surrender
Sensorium
Unleashed
Martyr of the Free Word
Imperial March
Design Your Universe
Tides of Time
Seif Al Din
Facade of Reality
Sancta Terra
The Obsessive Devotion
The Phantom Agony
Encore:
Cry For The Moon
Quietus
Consign To Oblivion

Δε παίζουν το The Last Crusade… :frowning:

αυτό το %@&^μένο το consign to oblivion γιατί το παίζουν πάντα και κλείνουν και τα λαιβ συνέχεια με αυτό, σιγά το κομμάτι πια.

Μπορεί να το θεωρούν γουρλίδικο… :lol:

Kαι οι Maiden κλείνουν με το Iron Maiden που δεν είναι και καμία κομματάρα αλλά το έχουμε αποδεχθεί… Το Last Crusade που είναι??? :evil:

Άσχετο… αλλά οι Maiden πάντα με hallowed be thy name δεν κλείνουν? Όχι τπτ άλλο αλλά είναι και το αγαπημένο μου και περιμένω πως και πως το κλείσιμο πάντα για να το ακουσω.:slight_smile:

ναι, αλλά το “iron maiden” είναι 3:30, το άλλο είναι ένα 10λεπτο βαρεμάρας. :frowning:

λιγα κομματια λενε ρε…

[SPOILER]
ουτε το the semblance of liberty;;
ουτε το beyond belief;;;
ουτε το mother of light;;;

αυτο το imperial march τι σκατα το θελουν;; [-X[/SPOILER]

Για εισαγωγή προφανώς. Πάντως αν ακούγεται όπως στο Classic Conspiracy δε με χαλάει τόσο…