Epica 29/5/2010 @Fuzz Club, 30/5/2010 @Principal Club

οχι ρε συ, για εισαγωγη εχουν

το Shamadi και καπακι το Resign to Surrender

Εννοούσα για εισαγωγή στο επόμενο κομμάτι. Επίσης μπορεί να είναι για να πάρει το “κοριτσάκι” μας καμιά ανάσα ή να κάνει καμιά αλλαγή στη γκαρνταρόμπα, να πουδράρει τη μύτη της… γυναίκες… :stuck_out_tongue:

Setlist, 8 Μαη:

[SPOILER] 1. Samadhi
2. Resign to Surrender
3. Sensorium
4. Unleashed
5. Martyr of the Free Word
6. The Last Crusade
7. Imperial March
8. Sancta Terra
9. Cry For The Moon
10. Seif Al Din
11. The Obsessive Devotion
12. Kingdom of Heaven
Encore:
13. Quietus
14. Consign to Oblivion

Επισης νιωστε ρε, καλη φαση ειναι το Imperial March.
Τωρα ναι αντι για consign μπορουσαν να παιξουν 2 αλλα τραγουδια ή το phantom agony ξερω γω.
[/SPOILER]

Ωραία, είδα το αγαπημένο μου κομμάτι μέσα. Για να δούμε αν θα το παίξουν εδώ…

Εισητήρια υπάρχουν, έτσι?

Κι εγώ είδα αγαπημένο κομμάτι στο σετλιστ… Νομίζω εισητήρια υπάρχουν ακόμη (ας μην ξεχνάμε ότι πολλοί θα πάνε bob dylan)

Ωραία. Κάνω χάρη σε φίλο και θα δώσω βροντερό παρών!

Και χάρη στα μάτια σου από την άλλη γιατί δεν πιστεύω να χει κανένας σας παράπονο που θα βλέπει τη Simone!:lol:

Τους έχω ξαναδει, αλλά δε με ενθουσιάζουν σα μπάντα. Μερικά κομμάτια μ’ αρέσουν, απο τα οποία παίζουν μόνο το 1:lol:

τελικα δεν το σκεφτηκα καλα που εβγαλα εισητηριο για ντυλαν…:stuck_out_tongue:

καμια φωτο κοντινη τραβηξτε, πολυ κοντινη, για μας που θα λειπουμε…

Άντρες! :lol:

Θεσσαλονίκη μπορεί να μην έχει Bob Dylan την ίδια μέρα, αλλά δεν βλέπω και τεράστια συμμετοχή μέχρι στιγμής…

πήρα εισιτήριο την περασμένη Παρασκευή με αριθμό 40, αλλά σίγουρα θα έχει κόσμο :metal:

Ας θυμήσει κάποιος πως πάμε στο Fuzz please.

Με ηλεκτρικο, κατεβαινεις Ταυρο, και μετα 10 λεπτα με τα ποδια 8)

Θενκς!

049, 815, 914 απο Πειραιως:wink:

Ενταξει, καμια φορα σε θελει ρε γαμωτο και σου πανε ολα καλα… Κερδισα τον διαγωνισμο στην Αθηνα και θα παω να γνωρισω τους Epica (και την Simone :smiley: :smiley: :D) Εχω αγχος ρε γαμωτο! Τι λες στην ΘΕΑ? Οτι και να πεις λιγο ειναι… Αμα ειναι κανενας αλλος εδω απο τους κωλοφαρδους που κερδισαν να μου πει να μιλησουμε, να δουμε τι θα κανουμε :stuck_out_tongue:

Πόσο σε νιώθω NYYankee!!!Επιτέλους λίγη τύχη!!!Κέρδισα κι εγώ και θα τους συναντήσω!!Στη Θεσσαλονίκη μένω βέβαια,αλλά έχω κι εγώ το ίδιο άγχος!!Τι θα τους πω???Να τους ζητήσω να με φιλήσουν??Ααααχ!!Θα βγω φωτογραφία αγκαλίτσα με τον Yves!:stuck_out_tongue:

σαλονικα θα ρθει κανεις.???βλεπω να μαστε καμια 200 με το ζορι…

Σαλόνικα θα μαι εγώ με ένα φιλαράκι. Γενικότερα νέκρα δεν έχω ακούσει για κανέναν άλλον. Αλλά τι να λέμε… άμα υπάρχει το principal μέχρι την Κυριακή θα μαστε τυχεροί! Δεξιά και αριστερά δεν ακούς τπτ άλλο περά από την αυριανή σφαγή στους BOLT THROWER :vibrate::vibrate::vibrate:!!! Ελπίζω να βγούμε ζωντανοί, ο θεός (του πολέμου) μαζί μας!:papas: