Epica 29/5/2010 @Fuzz Club, 30/5/2010 @Principal Club

Πηρα εισιτηριο αυτη την εβδομαδα κ εχω το νουμερο 390κατι. Οποτε ευτυχως θα ειμαστε γυρω στα 450 ατομα στην Θεσσαλονικη θελω να πιστευω :slight_smile:

Κι εγω θα ειμαι στη συναυλια της Θεσσαλονικης. :smiley:

Θα γίνει κόλαση!!!:D:D:D

Ωραία, ωραία μαζεύεται κόσμος στη Θεσσαλονίκη, count me in of course… Βλέπω επίσης ότι πουλήθηκαν αρκετά εισιτήρια, δύο εβδομάδες πριν τη συναυλία που το είχα πάρει εγώ είμασταν ακόμα στο 41, αλλά τώρα έγινε και η απαραίτητη διαφήμιση με τις αφίσες… Αλλά ας επιβιώσει πρώτα το principal από τους Bolt Thrower… :lol:

με το μαλακο το χεντμπαγκινγκ

Ωχ σκάσανε πάλι οι τρου μεταλλάδες να μας την πούνε… Έλεος ρε παιδιά… Όσο χεντμπάνκη θέλουμε θα κάνουμε… Ε μα πια…

Και γω για Σαλονικα!!! Τελικα θα ειμαστε αρκετοι!!!

Πάμε ρε παιδιά!!! Πάμε μωρή Σιμόν!!! :!::!:

να παρεις και μπλουζακι

Αυτο που κολλαει?

Λες να μην εχουν merchandise? παντως alone που ειχα ρωτησει προχθες πρεπει να ειχαν μεινει.

Παιδια, αμα τριγυρναει εδω κανενας απο τους αλλους που κερδισαν στην Αθηνα, για την συναντηση στειλτε μου μηνυμα γρηγορα!!! :stuck_out_tongue:

Μήπως γνωρίζει κανείς τι ώρα θα ανοίξει η πόρτα στο fuzz; Το εισιτήριο γράφει μόνο ώρα έναρξης 9… :-s

κατά τις 8 λογικά :wink:

Άρα πρέπει να είμαστε εκεί από τις 7 αν θέλουμε να είμαστε μπροστά; Ωχ πολύ νωρίς είναι. :stuck_out_tongue:
Επίσης ο ηλεκτρικός μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτός;

Ο ηλεκτρικός έχει δρομολόγια μέχρι τις 2 περίπου. Άρα χαλαρά τον προλαβαίνεις.

Στους Haggard που πήγα, έλεγε ότι ξεκινάνε 21:30 και ότι οι πόρτες ανοίγουν στις 20:00. Τελικά ξεκίνησαν 22:15… Οπότε μην αγχώνεστε, εκτός αν θέλετε να μπείτε μπροστά μπροστά. Έχει και support σήμερα βέβαια, οπότε ίσως να μην καθυστερήσουν τόσο.

Αν είναι κανείς σήμερα που δεν ξέρει πώς να πάει ή θα’ναι μόνος και βαριέται, ας μου πει να πάμε μαζί.

21:00 η ώρα ανοίγουν οι πόρτες, το έμαθα από την εταιρεία.

Δεν υπόσχομαι τίποτα! :smiley:

ναι όπως και χθες που όσοι το έμαθαν από την εταιρία ήρθαν 9 στους Nevermore και έμειναν πίσω πισω :wink:

Αντε και σήμερα να δούμε τι θα δούμε :stuck_out_tongue:

hmmmm paidia kserei kaneis an gia thessaloniki vazoun leoforia gia na pame principal (apo ton lefko??)??