Epica

μπας κ ειν’ η γκομενα του dio?ε ρε γελιο που εχει να πεσει…:lol:

μπορει…μοιαζουνε κιολας!:lol:

γιατι τ περιμενες να εχει καλυτερι γκομενα ο dio?:lol: :lol:

xaxaxaxa…:lol: σωστα…:stuck_out_tongue:

Γιατι μου φαινεται οτι η Simone εχει ΧΑΖΟΦΑΤΣΑ?!

Γιατι εισαι κακογουστος?

Μλκας θα συμπλήρωνα:!:

κι’εμενα χαζοφατσα μου φαινεται, αλλα ομορφη χαζοφατσα.

Ε αυτο εννοω! Οσο για τον freedomofrock ουδεν σχολιο…

Έλα ρε, πλακίτσα ήτανε… Αν σε ενόχλησε πες να το σβήσουν/έδιτ τελοσπάντων…

Σόρρυ ε:)

Μια χαρά γλυκούλα ε΄ναι…:slight_smile:

μαλλον την ματιαξαμε, κατι για μολυνσεις λεει η αρχικη…#-o

αν ηταν χαζη λετε να εφτανε ως εδω??? μα καλα γουστο δεν εχετε? :stuck_out_tongue:

τα τελευταία 20 ποστ θα μπορούσαν να είναι και στο super star της Λαμπίρη

Παιδες ακουσα κι εγω και μαρεσαν. Καλυτερο για μενα the phantom agony με τα αλλα 2 ελαχιστα κατωτερα(το ΕΠΟΣ score: an epic journey εκτος συναγωνισμου)

ετσι ρε!!! ετσι! επικα κ τα μυαλα στα καγκελα!

οι epica ειναι πολυ καλοι κ συνδιαζουν αρκετα πραγματα (κυριως απο φωνητικης πλευρας)
δεν ξεχωριζω album απλα καποια κομματια οπως mother of light,sensorium,consign to oblivion κ αρκετα ακομη που βαριεμαι να γραφω.
οσον αφορα το νεο τους album ειναι αρκετα καλο κ νομιζω οτι εχει λιγο πιο ψηλα φωνιητικα η simon σε σχεση με τα προυγουμενα…

Εγώ πρόσφατα τους “ανακάλυψα” και μπορώ να πώ πώς είναι συμπαθιτικοί.Δεν έχω ακούσει πολύ πράμα ακόμη,αλλά σίγουρα θα τσεκάρω σύντομα.

να τους τσεκαρεις οπωσδηποτε!!! ειδικα το the phantom agony ειναι υπερδισκαρος!!!

^έτσι!

Πολύ καλή μπάντα, με καλύτερη στιγμή της κατά τη γνώμη μου το The Phantom Agony.
Το The Devine Conspiracy είναι πολύ καλός δίσκος, αφού αναίρεσε τις όποιες υποψίες μου δημιουργήθηκαν περί “ξεπουλήματος” με την κυκλοφορία του μέτριου Consign to Oblivion.
Αν και τους αντιμετωπίζω λίγο επιφυλακτικά… time will tell.