Ereb Altor/Isole live 11/12/10 Bat City, Athens

θελω πολυ να τους δω αλλα πρεπει να αλλαξει ο χωρος

Ρε παιδια Θεσσαλονικη παλι δεν εχει? Αμαν πια γτ δεν τους φερνει κανεις κι απο δω!? Ereb Altor θελω παααααρα πολυ να δω! Αλλα παλι τα χρηματα θα μας στερησουν αυτη την επιθυμια…:frowning:

ακουσα κ γω εκ των εσω οτι θα εχει αλλαγες κ θα ειναι καλυτερος ο χωρος

Γιατί θα παίζουμε μπάλα μέσα στο μαγαζί…αν συμπληρώσουμε 2 ενδεκάδες βέβαια.Θυμάμαι όταν είχαν έρθει οι Cathedral στο μύλο(νομίζω) κ είμασταν 70-80 άτομα.Οπότε…

Ε καλα σου λεει,σιγα μην μαζεψουν πανω απο 100 ατομα Doom συγκροτηματα εδω πανω.Εδω Primordial στο eightball με 20 ευρω εισιτηριο δεν το γεμισαμε,και δεν χωραει ουτε 400 ατομα.

Λοιπον να πειτε στους μπατσιτιδες να το φτιαξουν το μαγαζι γιατι θελω να παω.

Ε ενταξει εδω αλλα συγκροτηματα που επισης δεν ειναι τοσο γνωστα ονοματα κανουν συναυλιες στην επαρχια οπως λαρισα, τρικαλα κτλ. Αν θελουν μπορουν να κανουν κτ πιστευω κι ας μην εχει τοση συμμετοχη.

το ψηνω κ εγω να παω… :slight_smile:

Hello guys,

Ελπίζω να δούμε πολλές γνωστές φάτσες στο live!

http://drdoomslair.com/2010/12/02/the-hammerheart-of-doom-isoleereb-altor-interview/

Αυτή είναι η συνέντευξη που πείρα από τον κιθαρίστα του συγκροτήματος χτές!

Cheers.

Ουφ, όσοι πάτε είστε απίστευτα τυχεροί, ειδικά το τελευταίο Ereb Altor με είχε αφήσει άφωνη. Oh well περιμένουμε εντυπώσεις.

yeap,

Αν και απ οτι κατάλαβα δεν ψήνονται τρελά να βγάλουν άμεσα κάτι καινούριο…
Πάντως απ οτι θυμάμαι είχαν πει οτι αν γίνει αυτό θα βάλουν πιο πολλά black (Bathory) στοιχεία.

Καλά να περάσετε όποος πάει:),εγώ συστυχώς χτες βράδυ το έμαθα τυχαία και δεν προλαβαίνω και να οργανωθώ, παρέες κλπ συν τις αφραγκίες.:frowning:

πηγε κανεις???πειτε να κλαψουμε παρεα που δεν πηγα :cry:
ειδικα με αυτον τον καιρο να εβλεπα ereb altor και τι αλλο…θα εβγαινα στο δρομο με το βουκινο μου.

Υπέροχοι οι Ereb Altor! Κανείς δεν πρέπει να χει πιάσει το πνεύμα του Quorthon (διασκευάσαν και υπερτέλεια το Home of once brave) τόσο καλά όσο αυτοί! Ο τρόπος που δένουν τις φωνές τους είναι καθηλωτικός και σε ταξιδεύει πολύ βόρεια και πολύ πίσω στον χρόνο! Πολύ ωραία συναυλία γενικά! Doom λατρεία! Παίξαν και οι Litany Solitude Aeturnus διασκευή το Haunting the obscure! Τι άλλο θέλει κανείς!?

Ε ρε τι χασαμε…:frowning:

Δεν εχω ακουσει Ereb Altor ουτε Isole οποτε ρωταω το αλλο: Το Bat City οντως αναδιαμορφωθηκε?

:cry::cry::cry:

Εγώ δεν είχα ξαναπάει και μου φάνηκε οκ…Απλά μικρό! Κάτι φίλοι πάντως μου είπαν ότι είχαν γίνει κάποιες αλλαγές!

Ωραια. Παλι καλα, επειδη επελεξα να μην ερθω λογω χωρου. Ειχε κι Arson Project την ιδια μερα και μας εκατσε λουκουμι.

Edit: Για το ‘‘καποιες αλλαγες’’ λεω, δε μ ακουγεται και τοσο ενθαρρυντικο δλδ. Αν ησασταν λιγοι βεβαια, μια χαρα πρεπει να βγηκε, αλλα το θεμα ειναι ποιος το ρισκαρει…

Δεν συμφωνώ για το χώρο…Δεν ήταν καλός αλλά ήταν Ο.Κ. για τέτοιου είδους.

Σετλιστ, κριτική, videakia κτλ.:

http://drdoomslair.com/2010/12/14/isoleereb-altor-live-athens-bat-city-club/

Cheers!

Μια χαρά η κριτική, απλά πληροφοριακά οι Litany τελικά εμφανίστηκαν πρώτοι και αυτοί που πρόλαβες ήταν οι Dustynation!:slight_smile: