Ereb Altor/Isole live 11/12/10 Bat City, Athens

To είδα στους απο κει.

λολ για το χώρο, γενικά καλή φάση

[SPOILER]ΦΗΣΔΦΔΗΓΦΓΔ
ΔΦΞΦΓΗΔΓΗΦΣ
’ΔΣΦΩΔΣΞΦΓΗΔΓΦΗΔΓ
ΔΦΔΣΓΦΓΣΔΗ
ΔΣΦΔΣΓΦΔΣΓΦΗΔΓΗΞΔ
ΔΦΣ
ΔΦΣΞΦΓΗ
ΔΣΦΞΣΔΗΔΗΞΦΣΦΔΦΔ[/SPOILER]

Ούτε απέξω από το Bat City.
Κρίμα πραγματικά.

Ισχυει, αλλα εγω ειχα 40 πυρετο οταν εγινε το Up The Hammers και τους ειχα χασει. :frowning:

Πλακα με κανετε.

Τι εχει αυτο το νυχτεριδοτετοιο και το σνομπαρουμε?

Αληθεύει πως δεν χωράνε ούτε 50 άτομα εκεί μέσα?

ναι

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.

Δηλαδή ξεφτίλα…#-o

[SPOILER]ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα8O[/SPOILER]

κριμα ομως αν ειναι οπως λετε.βσκ δεν ξερω τα μαγαζια στην αθηνα

Απλά να αναφέρουμε ότι σε αυτόν τον χώρο λιποθύμησαν από ζέστη/στριμωξίδι τρία άτομα σε ακουστικό λάηβ του Danny Cavanagh.

Ε σε λαηβ του [COLOR=“Magenta”]Ντάνυ[/COLOR] τι περίμενες.

Κανόνισε να μην κατέβεις ούτε για αυτό.

Τι να κατεβει?Να δει οτι το στεητζ ειναι ακριβως διπλα στην εισοδο, οποτε οποιος μπαινει σπρωχνει αυτους που ειναι 1η σειρα?

Η μηπως το οτι θα ειναι ολοι σαν σαρδελες οπως τα πρωινα στα λεωφορεια?

Βασικά το μαγαζί είναι εντελώς ακατάλληλο για live, απο όλες τις απόψεις. Αυτό για Cavanagh ισχύει απόλυτα, ήμουν μάρτυρας, ήταν απολύτως λογικό να συμβεί. Εδώ είχα πάει για live Steamroller Assault και δυσφορούσα. Τώρα στη συναυλιάρα που θα έχει και κόσμο θα γίνει πολύ άσχημη φάση. Και 18 euro λέει…

αρχικα να σας πω πως ειδα σχολια του διοργανωτη στη σελιδα της συναυλιας στο fb. αναφερει πως ο χωρος θα αναδιαμορφοθει (δεσμευση ιδιοκτητων και οχι διοργανωτων). συν το οτι μόνο τοτε μπορουν να ερθουν οι μπαντες και δεν υπαρχει αλλος χωρος διαθεσιμος. παντως περαν τα ολα κακα του χωρου εμενα στο live του danny μου αρεσε ο ηχος. αλλα η διαταξη και ειδικα ο εξαερισμος πρεπει να βελτιωθουν

ΟΚ, αν αναδιαμορφωθεί έτσι ώστε να χωράει 200 άτομα χωρίς κίνδυνο λιποθυμίας με καλή οπτική και ήχο, το ξανασυζητάμε.

Η μία ακουστική κιθάρα δηλαδή…

Anywayz, για να γίνει ανθρώπινο χρειάζεται να πάρει και το διπλανό μαγαζί τουλάχιστον!!! Μέχρι τότε εγώ δεν ξαναπατάω

Εγώ πάλι δενέχω ιδέα για τον χώρο αλλά αυτό το isole μου ακούγεται άκρως δελεαστικό 8O8O8O

ημουν ηταν χαλια…και δν φτανει που ειναι μια τρυπα ειχαν και ντεκορ μια μηχανη μες τη μεση για να το μαμησουν πιο πλυ ακομα το θεμα…#-o

αυτή η μηχανή πιστεύω τα γάμαγε όλα. εξαερισμός πάντως άθλιος. θυμάμαι ήμουν στα δεξιά της σκηνής, στην πόρτα και εκεί ψιλοπαλευόταν η φάση. αλλά όταν δοκίμασα μπάς και μπω πιο μέσα, στα 3 βήματα είχα σκάσει!