Eric Burdon & the animals 27 ΣΕΠΤΕΒΡΗ @ ΗΡΩΔΕΙΟ

Στα πλαισια της farewell tour και αυτοι. Περισσοτερες πληροφοριες προσεχως.

Αν τα εισιτηρια ειναι σε νορμαλ τιμες μαλλον θα παω γιατι δεν τον εχω δει, τελευταια ευκαιρια.

1 Like

Εκτιμώ τον Burdon σαν καλλιτέχνη από τότε που πρωτοάκουσα τις δουλειές του με τους War. Ούτε το funk είναι το στιλ μου, ούτε οι Animals του γούστου μου, αλλά σέβομαι και τις δύο μπάντες. Το Φεστιβάλ Αθηνών δυστυχώς έχει ακριβά εισιτήρια, για μίνιμουμ 45αρι υπολογίζω (όπως και στις άλλες αντίστοιχες συναυλίες), αλλά θα προσπαθήσω να είμαι εκεί.

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

ΔΙΑΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΖΩΝΗ A: 75€ κανονικό

ΔΙΑΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΖΩΝΗ B: 65€ κανονικό

ΖΩΝΗ Α: 55€ κανονικό

ΖΩΝΗ Β: 50€ κανονικό

ΖΩΝΗ Γ: 40€ κανονικό

ΑΝΩ ΔΙΑΖΩΜΑ - θέσεις ΧΩΡΙΣ ΑΡΙΘΜΗΣΗ: 35€ κανονικό, 30€ early bird (ισχύει για περιορισμένο αριθμό εισιτηρίων)

ΑμεΑ: 30€ κρατήσεις στο tameia@greekfestival.gr

Επίσημα σημεία πώλησης εισιτηρίων της εκδήλωσης είναι τα παρακάτω. Ως εκ τούτου, η Ticketmaster ουδεμία ευθύνη φέρει για εισιτήρια τα οποία έχουν προέλθει από αγορές εκτός του επίσημου δικτύου της και παρέχονται χωρίς καμία απολύτως εγγύηση για την ορθότητα και την ακρίβειά τους.

ΟΡΟΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ

Με την ολοκλήρωση της αγοράς σας, αποδέχεστε τους όρους εισιτηρίου που αναγράφονται εδώ

ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Με χρήση πιστωτικής/ χρεωστικής κάρτας:

  • www.ticketmaster.gr

  • Τηλεφωνικό Κέντρο: 210 8938112 (Δευτ – Κυρ: 9.00 – 21.00)

  • Εκδοτήρια Ελληνικού Φεστιβάλ Πανεπιστημίου 39 (Στοά Πεσμαζόγλου) καθημερινά 10:00-16:00 και Σάββατο 10:00-15:00

  • Καταστήματα ΟΠΑΠ

Με μετρητά:

  • Εκδοτήρια Ελληνικού Φεστιβάλ Πανεπιστημίου 39 (Στοά Πεσμαζόγλου) καθημερινά 10:00-16:00 και Σάββατο 10:00-15:00

  • Καταστήματα ΟΠΑΠ

  • Βιβλιοπωλεία ΙΑΝΟΣ (Σταδίου 24 & Αιόλου 67, Αθήνα)

Καλές τιμές. Ειδικά τα early (αν απλώς θέλεις να τον/τους δεις, χωρίς να σε νοιάζει το σημείο όπου θα βρίσκεσαι). Έχει και Warrior Soul γμτ :confused:

τα μετρητα ειναι a4?

Νομίζω τα εκδοτήρια του φεστιβάλ δίνουν απόκομμα με barcode.