Συναυλία Eric Clapton - Jeff Beck @ Ο2 Arena,London 14/02

Aν και λίγο αργά (λόγω τεχνικού προβλήματος με τον λογαριάσμό μου στο φόρουμ) θα ήθελα να ρωτήσω αν θα παραβρεθεί κανείς φίλτατος συμφορουμίτης. είτε του εξωτερικού είτε που θα ταξιδέψει σαν εμένα, σε αυτή μοναδική τη συναυλία;

Εric Clapton & Jeff Beck @ O2 Arena, London την Κυριακή 14/02;

Γκρρρρ…Α στο διαολο ρε συ! Πρωτα γραφουμε συναυλια στη ΤΑΔΕ χωρα και μετα ποιοι παιζουν. Πηγε να μου ερθει εγκεφαλικο :x

προσοχη ρε παιδια, γραψτε πρωτα το λονδινο… πηγα κ’ηρθα!!!
φερτε τον κι’απο δω!!!

Ειναι της μοδας τις τελευταιες μερες το πηγαινε-ελα…

Τοσο που σε λιγο αντι για ποστ ‘’+1’’, ‘‘Μεσα’’, ‘‘ΟΚ’’ και αλλα χιλιογραμμενα μικρα και περιεκτικα ποστ, απλα θα ειναι κλισε να γραφουμε οτι αγχωθηκαμε και παθαμε εγκεφαλικο κλπ…:stuck_out_tongue:

Καλα να περασεις μαν στη συναυλιαρα που πας…!!

Kαλά να περάσεις φίλε, θα είναι εμπειρία ζωής.
Ενδιαφέρθηκα αλλά ήταν πλέον αργά για να βρώ εισητήρια που να αξίζουν τον κόπο και τα έξοδα.
Να μην ξεχάσεις να ποστάρεις τις εντυπώσεις σου.

Εγώ σχεδιάζω να τον δώ τον Clapton φέτος, πιθανότατα όταν θα έρθει τον Ιούνιο φέτος “κοντά μας” σε Κωνσταντινούπολη, Βελιγραδι ή Βουκουρέστι μαζί με τον Winwood.
Πάντως θα προτιμούσα μάλλον να τον δώ με Beck

Eπίσης διάβασα και μία άλλη ανακοίνωση που μου άναψε φωτιές:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=813584#post813584

Καλά να περάσετε όσοι πάτε.

fixed :smiley:

χαχα
Συγνώμη για τον πανικό που προκάλεσα…Έπρεπε να γραψω ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΝΔΙΝΟ ΠΡΟΣΟΧΗ Έχετε δίκιο…

@Ρασπουτιν: …και θα ξαναπάω 6 Μάρτη για Lynyrd Skynyrd ξανά…όπως πέρυσι που είχαμε βρεθεί…
@Μουλ: Για την πρώτη μέρα της συναυλίας,το Σάββατο, ούτε εγώ είχα προλάβει. Έτυχε είδα αμέσως όταν ανακοίνωσαν και 2ή μέρα καπάκι Κυριακή και έβγαλα…

:cry:

Εξαιτιας αυξημενων οικονομικων απαιτησεων λογω των αυξημενων ταξιδιων το καλοκαιρι δεν μπορω να δω και 2η φορα τους θεους Skynyrd αν και θα ηθελα πολυ…

Προηγουνται αλλα δυστυχως που δεν εχω δει…

Τι με πριζωσες τωρα και εβγαλαν και δισκαρα…:p:p