Αerosmith

Με μια λέξη ΘΕΟΙ!

Δυο λεξεις.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ!!!

Συμβιβάζομαι με 3. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ!!! Έτοιμο και το πολ!

τα πρωτα τους αλμπουμ ειναι διαμαντια!!!

blueish\ rock n rollish\ hard rock!!

προσκυνω!!!

sex drugs rock’n’roll
8)
απ’την πιο rock party περίοδο τους στα late 80’s,Permanent Vacation:drunk:

Τoys in the Attic. Μεγάλη δισκάρα. Αν και γενικά οι πρώτοι δίσκοι τους είναι επη.

Στα 70s τεραστιοι και επιδραστικοί…Αργοτερα απλά συντηρησαν τον μύθο τους…Αγαπημενο κομματι Amazing…

Καταπληκτικοί… Τουλάχιστον. Και ο Tyler από τις αγαπημένες μου φωνές. Δύσκολο να διαλέξω άλμπουμ, νομίζω το Toys In The Attic.

Θα συμφωνησω μαζι σου .:smiley:

Γενικά είναι συμπαθητικοί. Δεν τρελαίνομαι κιόλα.
Βέβαια το Dream On είναι κομμάτι ύμνος-γίνομαιλιώμα… Παράξενο πως μπορεί να γράψει κάποιος μια κομματάρα πάνω σε 3 ακόρντα και μόνο 8)

Δεν τα έχω ακούσει όλα τους αλλά θα ψηφίσω το ομώνυμο

Pump & Permanent Vacation μιάς και είναι πιο κοντά στα γούστα μου. Τα 70’s σεβαστά μέν εκ μέρους μου, αλλά πέρα κάποιων τραγουδιών δεν τρελαίνομαι ιδιαίτερα.

Ω με τιποτα δεν μπορω να διαλεξω. Μεσα στο τοπ5 των αγαπημενων μου χαρντ ροκ συγκροτηματων. Παντως το PUMP ειναι αδικημενο και δισκαρα ε.

πώς γίνεται να ναι αδικημένο άλμπουμ που πούλησε ένα σωρό εκατομμύρια, πήρε γκράμμι κι έβγαλε δεν ξέρω κι εγώ πόσα σίνγκλς;

Αρα τα αλμπουμς της Μπριντι Σπιαρς δεν ειναι υπερεκτιμημενα.

εσύ είπες το pump αδικημένο όχι τα της μπρίτνι υπερεκτιμημένα.

προφανως ο led αναφερεται στην ελλαδα!
που οι περισσοτεροι ξερουν ενα dream on και ενα i don’t want to miss a thing.

Και αυτο που λεει ο αποπανω και οτι πολλοι οπαδοι τους το εχουν αδικησει διαγραφοντας την περιοδο μετα τα 70ς. Η εμπορικη καταξιωση δε μου λεει τιποτα.

Eίναι ένα από τα μεγαλύτερα συγκροτήματα έβερ. Όταν μετά από 20+ χρόνια καριέρας βγάζεις το ‘‘Janie’s Got A Gun’’ (στις 3 αγαπημένες μου φωνητικές επιδόσεις που’χω ακούσει) και το ‘‘Livin’ On The Edge’’ (ίσως το αγαπημένο μου Αέροσμιθ) πρέπει να είσαι -τουλάχιστον- ΤΕΡΑΣΤΙΑ μπάντα!

Πρώτη αγάπη και παντοτινή.

Αυτοί και συγκεκριμένα το Get A Grip φταίνε για όλα.
Ακόμα να γίνω καλά…

Λατρεία ε.

Είμαι συναισθηματικά δεμένος με τη δεύτερη νιότη τους.

και εμενα μου αρεσουν πολυ… ειδικα η πρωτη περιοδος… τελικα ψηφιζω rocks… 8)